Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Winter photos + bonus :)

17. february 2013 at 16:59 | ♥Ivett♥ |  Photographs ;)
Ahojky!
Jak jsem včera slíbila, dnes jsem tu s fotkami, když jsem včera byla s kámoškou Marťou nebo-li blogerkou Macík fotit. Tedy po tom sáňkování/bobování, kde se na fotky a videa můžete podívat tady. Potom jsme teda šly na dvě hodiny ještě ven a vzaly s sebou mobily a fotily. Některé fotky, ale asi jenom tak 4 tady budou trošku upravené (přes Instagram), ale zbytek jsou originály. Takže kvalita nic moc, je to mobilem :) A ten bonus, to se nechte překvapit, bude na konci, ale kdo jste viděl podobný článek i u Macíka, tak to překvapení nebude :) Snad se bude trochu líbit. Pro více fotek, klik na "Whole article".

Růže (trochu upravená) :)


můj stín. :)

odraz stromu

trošku záhadný a strašidelný dům...

schody :) strašně se mi líbí :)

zatlučené okno
studna, do které prý když spadnete, nikdy nedopadnete

Schránka babičky a dědy od Marti..:) Taky se vám tak líbí? :)

Tahle fotka je upravená a strašně se mi líbí..:) Co vám?

Tahle se mi taky líbí..♥ :)


Nějaké stopy :)

pole. :)

Krávy..:D Omlouvám se, že je to rozmazané, ale byly daleko, takže jsem musela přibližovat. Ale tak stálo to za to :D


Kravín a hnůj :D


Poslední fotka, kterou jsem stihla vyfotit, než se mi vybil mobil :P Ale jsem ráda, že jsem ji stihla, ten plot se mi strašně líbí :)

BONUS - VIDEO

Ti, co jste se na podobný článek podívali u Macíka, už jste asi video viděli. A kdo ne, tak ho dávám i sem. Točila ho Marťa, protože já jsem už měla vybitou baterku a stejně jsem už na další videa neměla místo. Takže jenom tak z nudy jsme ho natočily :)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Paice Paice | Email | Web | 18. february 2013 at 16:56 | React

některé fotky jsou fakt povedené :) jinak video je dobrý :DDD

2 Ivett Ivett | Web | 18. february 2013 at 20:03 | React

[1]:  Díky :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement