Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

March 2013

if you believe in it, then fight for it.

31. march 2013 at 19:39 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska mám trochu víc času a doufám, že se mi podaří ukecat rodiče, abychom mohly se sestrou jít spát pozdě, protože zítra už budeme muset jít brzo :P :/ No, tak teď tu něco napíšu ke dnešku, ale nějak extra zajímavý den to zas nebyl :P
První věc, co chci říct - probudím se a co nevidím? Ten zas*anej sníh si prostě nedá pokoj. Taky vás tak strašně štve, že pořád sněží, i když zítra je 1. dubna? Teda aspoň u nás. A teda aspoň mě to pořádně štve. Ať si zaleze někam, ale já o něj už fakt nestojím. Dneska to fakt spíš vypadá jako Vánoce než Velikonoce. Právěže na Vánoce u nás bylo teda málo sněhu a teď je tu toho až moc. Já se z toho zblázním. No ale teda ke dnešku. Ráno jsem posnídala a museli jsme jít na osm do kostela. Naštěstí jsme jeli autem, protože jinak bychom to asi nestihli a navíc babička by měla jezdt spíš autem..Uff..-.- :D No, v kostele byla kámoška a pak jsme se ke konci strašně nachlámaly.. Já jsem z toho farářa nemohla :D Ale to neřešte ;) No, po kostele jsem byla asi hodinu na PC. Psala jsem si s kámoškou na fb, psolouchala písničky a byla na tumblru. Potom jsem si pustila film a přitom háčkovala..Ale pak už se mi prostě nechtělo, takže mi zbývá ještě asi 30 cm :P No, něco se pokusím dodělat zítra a zbytek příští víkend nebo když se budu někdy nudit (což je fakt nepravděpodoné :D). Tak jsem se dodívala na film a pak byla chvilku ještě na PC. Na oběd jsme šli dneska za babičkou a za dědou, protože chtěli, jestli bychom jim taky nedali oběd. Měli jsme řízek a hranolky♥ No a po obědě jsem tam asi něco přes hodinu ještě byla. Nejdřív jsem si udělala kafe a jedli jsme tam zákusky (byly tam trubičky, koláč co dělala babička, medovník a ještě buchta..ale já jsem měla jenom trubičku a medovník). No, pak jsem umyla nádobí a ještě tam chvilku jenom tak teda byla. Potom jsem přišla a na počítači byla sestra. Za chvilku mě tam pustila a já jsem byla myslím hlavně na tumblru a na blogách. No a asi okolo půl šesté jsme se se sestrou začaly dívat na jeden film, na který se teď chceme dodívat..Áno, já vím, pořád jenom čumím na filmy -.- Zítra to bude fakt opruz, netěším se.. No, jenom doufám, že když bude tak hnusně, tak nikdo nepřijde (jsem moc naivní). Takže tolik ke dnešku.
Zítra teda ještě nevím, ale možná tu bude kromě outfitu a dníčku nějaký další článek, jenom musím promyslet co, protože fakt nevím. Tak se mějte a Veselé Velikonoce (Vánoce? :D)! ;)

im-notperfect-bitch: welcome to my life

im-notperfect-bitch:Růžovočerný outfit ;)

31. march 2013 at 18:31 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Takže dnes stihnu teda jenom outfit a deníček. A zítra ještě uvidím, ale o tom až pak.
Outfit je dnes jenom takový ladebylý a jednoduchý, ale tak celkem se mi líbí. To tričko se mi strašně líbí, ale ten chlápek by tam být nemusel :D No apak kabelka..♥ A ty baleríny už jsou tam pak jenom tak, lepší boty jsem v té barvě asi nenašla :) Tak doufám, že se aspoň minimálně líbí. Zatím ahoj! ;)


find what makes you happy.

30. march 2013 at 19:14 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem tu už potřetí a to tedy s deníčkem. Včera to vypadalo, jako bych nenapsala žádný článek, ale napsala jsem dva, které se z nějakých přiblblých důvodů zobrazily jen v Archivu článků. Ale asi tak před hodinou se konečně zobrazily i normálně, tak se kdžtak mrkněte tady a tady. A pak jsem ještě napsala článek do rubriky Fashion a outfit, které se taky zobrazily asi před hodinou. No ale teď ke dnešku.
Dnešek byl hlavně v duchu uklízení :P Ráno jsem si nejdřív četla asi tak půl hodiny knížku a pak jsem si ještě před snídaní utřela prach v pokoji a v obýváku, ať už to mám z krku. Po snídani jsem celým domě vysála a umyla koupelnu. Něco jsem udělala už včera, takže tímhle moje práce skončila :P Mamka ještě umývala okna. No, potom jsem byla hlavně na tumblru a dívala se na film. No a potom jsem jenom tak byla na internetu. Myslím, že jsem byla hlavně na tumblru a tak nějak se dívala na blogy a tak. Ještě včera večer jsem si vzpomněla, že bych měla do středy doháčkovat ten metr vlny :P Ale nakonec jsem si řekla, že to udělám zítra a v podnělí. Vlastně to má být až na příští středu, ale ať ž to mám z krku. No ale dneska se mi nechtělo :D Po obědě jsem ještě byla na PC a pak se dívala na TV. Ale to až asi od čtyř do té doby jsem dělala ani už nevím co. No od čtyř asi do půl šesté jsem se dívala na TV. Pak jsem napsala ty dva články. No a od půl sedmé jsem byla u babičky. Před chvilkou jsem přišla a píšu tento článek. Za chvilku se půjdu umýt, povečeřím a pak se rychle budeme se segrou dívat v PC na film, protože musíme jít dneska dřív spát :P (debilní rodiče) Btw, taky vás tak strašně štve posunování času? Áno, kvůli tomu musíme jít dřív spát, i když bych stejně vstala brzo, to pro mě není problém. Nevím kdo to vymyslel :P No, jinak zítra bych se chtěla pokusit doháčkovat ten metr vlny a asi se budu muset ještě zítra a vpondělí učit :P Debilní blblá škola. Já se tak těším na letní prázky. No, to si asi ještě chvilku počkám. Aby letos vůbec léto bylo s tím počasím venku :)
Takže zítra to asi vidím jenom jako obvykle na outfit a deníček. Nic víc asi nestihnu. Mějte se! ;)

Purple outfit ;)

30. march 2013 at 17:59 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska mám zase takový jarní outfit. Asi se nebude línit každému, protože má každý jiný vkus, ale já ty šaty prostě miluju..♥♥♥ A je prostě tak nějak sladěný do fialova. No, mohu jen doufat, že se aspoň některým trochu líbí.
Jedna věc, kterou bych chtěla říct - včera jsem napsala dva články, ale z něznámých důvodů se zatím zobrazují jen v Archivu článků. Fakt mě to štve. A dnes jsem napsala ještě jeden, který se pro změnu nezobrazuje vůbec :P Achjo :/ Snad se všechno zobrazí. Dnes by tu mě být ještě deníček ;)


Spring fashion ;)

30. march 2013 at 17:28 | ♥Ivett♥ |  ♥♥Fashion♥♥
Ahoj!
Jak jsem včera psala, dnes tu bude nějaký článek navíc. Nejdřív jsem myslela, že nějakou kosmetickou recenzi, ale nakonec jsem tu s něčím do rubriky Fashion. Už dlouho tu nic nebylo a když jsem přemýšlela, jaké téma zvolit, první co mě napadlo byla nějaká jarní móda. Protože už přichází jaro (opravdu?), tak jsem tu s nějakou jarní inspirací. I když od toho počasí venku, ve zprávách a na internetu, je jaro opravdu daleko, stejně tady mám něco jarního. Tak se nechte nnspirovat. Zatím ahoj! ;)

...více v celém článku

mirrors can kill and talk.

29. march 2013 at 17:37 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska tolik nepospíchám, takže dobrý. Vlastně tento článek píšu dneska tak brzo, protože na šest musím jít do kostela a z něj se vrátím asi až okolo půl osmé :) Takže ke dnešku.
Jak už jsme psala v outfitu, byl dnešek víceméně stejný jako včerejšek. Teda skoro. Ráno jsem se chvilku dívala na TV a pak byla chvilku na počítači. Potom jsem asi tak necelou hodinu umývala všechny dveře. Už mě z toho přípravku bolela hlava :P No, ještě předtím ráno jsem volala kámošce, ale nemohla jsem se jí dovolat. Tak mi potom zavolala ona a já jsem jí řekla, že bohužel dneska nemůžu :'( Měla jsem totiž s kámoškou jet za další kámoškou, ale mamka mi to čera večer zakázala. Já jsem ji přemlouvala, ale ona říkala, ať nevymýšlím atd. :P Takže bohužel nic :'( Ale ona tam možná jela, nevím, musím se ještě zeptat ;) Pak jsme se připojily na Skype a skypovaly. Asi něco přes hodinu. A kámoška mi poslala jednu aplikaci na fb (myslím, že se to jmenuje nějak Grafiti a ještě něco dalšího, ale nemůžu si vzpomenout co), kde vlastně máte takový ty spreje a ještě štětec a malujete po zdech, bilboardech a tak nějaký obrázky (prostě takový ty sprejový obrázky a nápisy co bývají ně některých domech). Je to super :D Když jsme dovolaly, musela jsem jít ještě umýt schody. A pak jsem se do oběda dívala na TV. Když jsem byla u babičky na obědě, řekla mi, že mi přišel dopis. A byla to zase výhra z giveway u Romi, takže moc děkuju (vyhrála jsem už potřetí♥ :)). Po obědě jsem se dívala na jeden film v PC. A pak jsem byla hlavně na tumblru. No, asi od půl třetí jsem se dívala do čtyř na TV. Mezitím přijela mamka. A od čtyř jsem na počítači. Chvilku jsem byla na tumblru, projížděla blogy a pak se ještě chvilku dívala na film. A asi čtvrt hodiny už píšu tento článek. Jak už jsem psala, na šest jdu do kostela (:/) a pak půjdu nejspíš na chvilku za babičkou. No a večer se zase budu dívat na film. Btw, taky vás tak strašně štve, že pořád sněží (teda aspoň tady)? Mě teda strašně. Kde je sakra to jaro?! :P
Zítra bude asi trochu větší úklid, ale chtěla bych stihnout sem dát kromě outfitu a deníčku ještě nějaký třetí článek. Zatím to vypadá na nějakoou kosmetickou recenzi. Takže uvidíme. Mějte se! ;)im-notperfect-bitch: dont-judge-again: -


Outfit ;)

29. march 2013 at 16:46 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Hlásím se tu s outfitem. Dnešní den jsem strávila víceméně stejně jako včera, ale o tom až v deníčku.
Do outfitu se mi dneska nějak nechtělo, proto není dokonalý, ale prostě.. No, snad se líbí. To tričko mi přijde takové obyčejné, ale strašně se mi líbí :) Tak to je asi vše. Čau ;)


find a reason to smile.

28. march 2013 at 20:43 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska zase pospíchám, tak doufám, že si pohnu, ale nic neslibuju.. :D No ale fakt bych si měla pohnout o.O
Dneska jsem fakt spíš jenom tak lenošila, nudila se a tak. Už dlouho jsem neměla čas něco takovýho udělat. Vlastně jsem ho ani teď neměla, ale prostě jsme si to tak chtěla dopřát a odpočinout si. A tak to bude i zítra. O víkendu už budu muset uklízet. Ale ještě zítra si chci dopřát klid a odpočinek..:) No ale ke dnešku. Špatná zpráva, kvůli které jsem se málem vyvrátila byla, že jsem se dozvěděla, že taťka je dnes i zítra doma. Myslela jsem, že se zblázním, protože chci být doma prostě sama (teda se sestrou, ale ta mi nevadí). Naštěstí byl buď venku nebo dělal něco jinýho a tak, takže to zas tak strašný nebylo, ale stejně..:P Proč mi musí rodiče vždycky všechno zkazit?! Takže ráno jsem se chvilku dívala na TV a posnídala. Pak jsem se ještě dívala na film v počítači. A potom byla hodně dlouho na tumblru. Strašně mě to baví, ale taky mi to zabírá čas :) No, tak jsem byla hlavně na PC a asi od jedenácti jsem se ještě na něco dívala v TV. Po obědě jsem zase byla u počítače. Pak jsem si nevím jak dlouho četla, protože na to nemívám moc času. Ale doufám, že dnes stejně jako včera, budu dlouho vzhůru a budu mít čas na čtení (a taky oběhnout AFFS). Ve dvě jsem ještě šla do obchodu, protože babička chtěla, abych donesla trubičky, který objednala na Velikonoce. A potom jsem se asi do čtyř dívala na dva seriály v TV. Pak jsme byla zase na počítači. Okolo půl paté přijela mamka. Měla jsem dneska jít na šest do kostela. Vlastně dnes a zítra. Původně jsem chtěla jít jeden den, a to dnes, ale pak jsem to přehodila a půjdu do kostela zítra. Jeden den budu muset. Ale že by se mi nějak chtělo, to zas ne. Tak jsem byla i se sestrou doma (ta nešla, protože je ještě trochu "nemocná", ale je v pohodě :P). Sestra byla na PC, tak jsem v telce přepínala programy a dívala se jestli nenajdu něco dobrýho. A nakonec jsem se zadívala do Výměny manželk v USA :D No, celkem dobrý. Asi tak od sedmi do půl osmé jsme se se sestrou dívaly na film. Pak přišli naši a já jsem šla chvilku za babičkou. No a před chvilkou jsem se umyla a teď se zase budu dívat na film.
Zítra tu bude opět jenom outfit a deníček, ale přes víkend ještě uvidím, možná něco dalšího. Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:Spring peach&white outfit ;)

28. march 2013 at 19:32 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Tak dnes tu bude jako obvykle jenom outfit a deníček. Ne že bych nestíhala, ale dneska jsem chtěla fakt jenom tak nějak lenošit, sledovat filmy atd. :) Ale stejně jsem viděla jenom jeden film + seriály, který sleduju každý všední den :) No nic.
Outfit se mi dneska celkem líbí. Jo, já vím, teď jsem se asi úplně zbláznila do tílek, ale prostě nemůžu odolat. Takže dneska je outfit do broskvové a bílé barvy. Fakt se mi líbí. Ty kalhoty.. Ani nemluvím♥♥ Pak taky celkem hezký šátek a po velmi velmi velmi dlouhé době je tu i bunda. Já bundy a kabáty do outfitů moc nedávám, ale pokusím se čas od času ;) Tak snad se líbí. Čekjet ještě deníček. Čau! ;)


life is about moments.

27. march 2013 at 20:18 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Zajímavý. Dneska pospíchám, ale teď jsem čtvrt hodiny strávila tím, že jsem se dívala na googlu na obrázky z jednoho filmu :D No, tak jenom rychle jsem tu s deníčkem, jelikož se chci ještě stihnout podívat na jeden film (úplně tern samý co včera no :D) a ač jsou zítra prázdniny, vypadá to, že spát budu muset jít i tak brzo :P No snad ne.
Dnešek byl napůl dobrý a napůl špatný. Dobrý, protože už byl poslední den školy a špatný, protože zase byla škola a ještě k tomu tak hrozný předměty :P Matika byla absolutní nuda, skoro jsme tam zase usnula. Fyzika byla hrůza! Vůbec jsem se neučila, učila jsem se jenom na předminulý pátek a to jenom trochu. A co se stalo? Ta kráva mě vyzkoušela zrovna teď, kdy jsme to neuměla! Tak příklady jakštakž, ale žádná sláva, v hodně věcech mi musela radit. Pak tlak, ten jsem nějak ukecala, protože ten jsme si dost pamatovala. Ale nějaký zas*aný tření, to jsem vůbec neuměla! No ale nakonec mám trojku, takže ještě celkem dobrý. Pak byla dvouhodinovka PVPéček. Dneska jsme tam některý, kterým nešlo pletení s jehlicema, háčovaly. Já jsem byla mezi nima. Nejdřív mi to nešlo a o přestávce jsem tam házela vlnou o strop a vušde (a nadávala jsme jak prase :D), ale pak mi to šlo. Máme uháčkovat metr, takže zase super práce na prázky, úžasný :P Pak byla čeština. Tam jsme se měli bavit o tom, jaký kdo má doma zvíře, ale jelikož jsme jako vdžycky zlobili, museli jsme číst nějaký kraviny. Já mám čtení ráda, ale to co je v té čítance je hrůza (no něco je ještě v pohodě, ale většina toho co čteme jsou naprostý chujoviny :P). A v pracovkách jsme vařili. A sice toasty. Prostě jsme jenom v troubě opekli toasty, osmažili salám a vajíčko, dali to na toast, a na o ještě cibuli a kčeup. Bylo to výborný, ale tu cibuli jsem si oddělala, protože ji fakt nemusím :) Po škole jsem jela busem domů a chvilku předtím než jsem přišla přijela mamka, která byla od pondělí někde nevím kde. No, asi do tři čtvrtě na čtyři jsem se dívala na TV. Pak mě taťka zavezl do kytary. Zase jsme tam byla jenom já a kámoška. Hrály jsme toho strašně moc, ale jako ušlo to. Potom jsem šla ještě do knihovny. A pak jsem doma byla na počítači, potom byla chvilku u babičky a pak zase na PC. O tři čtvrtě na sedm jsem šla k babičce na věčeři. Měla jsem chleba ve vajíčku, mňam :) No pak jsem se doma umyla, teď tu píšu článek a za chvilku se chci podívat na ten film.
Jinak, já vím, že jsou zítra a v pátek prázdniny, ale s článkama to asi nějak závratně úžasný nebude, protože si chci hlavně odpočinout a užít volna, snad chápete :) Ještě uvidím, kolik a co zítra napíšu. Mějte se! ;)

alexandrajenks: hahhahahahaha me too