Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

1. 3. 2013 :)

1. march 2013 at 20:30 | ♥Ivett♥
Ahoj!
Páni, to už je březen? No, aspoň bude co nejdřív jaro a pak léto, konečně!
Jak jste si asi všimli, změnila jsem obrázek v záhlaví - zatím jenom ten. Zítra změním zbytek - pozadí a volitelný box. Snad se líbí ;)
Dneska jsem sem dala ty středeční fotky a recenzi na film Méďa Ted. Chtěla jsme ještě stihnout outfit, ale ten bohužel nestihnu. Tak aspoň ten deníček ;)
Dneska mám od rána úplně totálně příšernou rýmu a trochu kašel.. Sice mě to štve, ale dpufám, že v pondělí budu pořádně nachcípaná, abych nemusela do školy :D Takže dneska ráno jsme se vzbudila nějak o půl sedmé, ale nemohla jsem vstát z postele..:D Prostě jsem se jenom tak válela.. Vstala jsem asi o půl deváté, posnídala a chviličku byla na počítači. Pak jsem se učila nějakou zas*anou básničku, protože jdu na nějakou debilní recitační soutěž. A ještě mě učitelka nedobrovolně přihlásila do té debilní soutěže, kde máme napsat něco o Cyrilovi a Metodějovi.. Já jsem se na to přes prázdniny vykašlala, protože jsme na to za prvé neměla čas a za druhé vůbec nevím, co tam dpč psát :P Po učení jsem byla na počítači. Po obědě taky a nějak asi okolo druhé přišla kámoška Marťa. Byly jsme u mě v pokoji, povídaly si a pak byly na PC. Odešla nějak o půl paté. A já jsem od té doby byla na PC. Teď jsem ještě byla tak na půl hoďky u babičky. No a teď bych se ještě ráda podívala na jeden film.
Tak, zítra toho mám zase dost, ale tak snad tady stihnu dodělat ten dess, a z článků bych sem ráda dala jednu recenzi na kosmetiku, outfit a deníček.. Držte palce ať to stihnu ;) Mějte se!


littlepandasworld: Heart Me on We Heart It - http://weheartit.com/entry/53587388/via/LindiTran

elphabaforpresidentofgallifrey: London: And thank you for taking care of me all these years. Moseby: You are welcome. I’m so proud of you for graduating highschool. And so proud of the woman that you’ve become. Keep in touch, okay? London: Don’t worry. I’ve got you on speed dial. I’ll call you if ever I have a problem.*London walks away and calls Moseby on her phone* Moseby: Hello? London: I have a problem. I’m gonna miss you. NOT OK. MERLIN TAKE THE PRNDL.
cootie-touch: -

no-lyfe-loser: ily ily ily ily will you be my birthday present

lushgaze: wow

timbllr: thisw0lfwhistle: godsavethepeen: what happened when i entered the internet world I can’t not reblog this, it’s my life in a gif.

bee-topia: Do I prefer chaos over order? Housekeeping baffles me. I take mild offense at the organizational tools of the home: file cabinet, clothes closet, dish rack, or bookshelf—the “orderly righteousness” of these objects advocates nothing more than passive-aggressive coercion (and/or moral censure). They condescend to their consumers. In seeking containment, they invariably contain us with prescriptive order. Entropy is not necessarily chaotic, as I once believed: “The tendency for all matter and energy in the universe to evolve toward a state of inert uniformity.” Does “uniformity” suggest order, organization, and monotony? I cannot bear that the ultimate outcome is characteristically boring and fundamentally static (death). And what of the immeasurable beauty and diversity of the world in perpetual motion? How did we come to inherit the earth with all its stunning and vigorous amenities? Inertia is the enemy of all life. We must keep moving while we can.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lucka,Luci,Lucy:D Lucka,Luci,Lucy:D | 3. march 2013 at 16:10 | React
2 Ivett Ivett | 3. march 2013 at 16:33 | React

[1]: ok ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement