Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

12. 3. 2013 -.-

12. march 2013 at 19:57 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tu s tím deníčkem. Dnešek nebyl nějak úžasnej, spíš trochu nuda :P
Ráno jsem se musela trochu "líp" oblíknout, protože jsme jeli do kongresáku do Zlína :P No, tak jsem si dala takovou sukni, něco jako legíny a tričko, možná, když bude čas, dám sem s tím outfit ;) První hodinu jsme se ještě učili, měli jsme matiku.Teď jsme dodělali procenta, ale pořád s nimi pracujeme, ale v souvislosti s úrokem, wtf :P Moc tomu nerozumím, ale už to není tak hrozný. No ale stejně je to nuda. Panebože, víte čeho jsem si teď všimla? Že jsem napsala do nadpisu 12. 3. 2012. Asi si ještě pořád zvykám :D No, po matice jsme chvilku byli ve třídě s třídní a pak jsme šli do busu a jeli do Zlína. Jeli jsme teda do kongresovýho centra na filharmonii Bohuslava Martinů..? Asi jo. V buse byla prdel, mávali jsme tam lidem a hodně nám jich zamávalo zpátky :DD Pak ten koncert byl docela.. nuda no, ale tak lepší než se učit. A ještě tam probáhala nějaká trapná soutěž. Asi nějak okolo půl dvanácté jsme jeli zpátky. Zase jsme mávali a jedna paní (stará) ukázala normálně na kluky fakáča :DDDD omfg. Pak jsme dojeli a ještě jsme stihli na půl hoďky tělák. Ale měli ho jenom kluci a holky byly v občance, kde jsme se dívaly na nějaký videa. A pak byla ještě informatika, kde byla nuda, pořád děláme něco v Excelu :P Ale potom jsme měli na chvilku volno a zjistli jsme, že nějakým zízrakem odblokovali fb, tumblr, youtube atd. Takže super :D Ale ty kompy jsou strašně šitný a pořád se sekají :P Po škole jsem jela domů a doma se dívala asi do půl čtvrté na TV. Pak jsem byla chvilku na počítači a potom jsme se musela učit fyziku, protože mě zítra asi bude zkoušet. No, snad to nějak dám. O půl paté jsme chtěla jít s kámoškou fotit, ale mamka mi to zakázala, protože byl strašný vítr a jsem po nemoci atd. :P Takže super :P Asi už vás taky štve když pořád píšu tyhel smajlíky - :P. No, prostě už je to ze zvyku :D Takže pak jsem byla teda na kompu a před chvilku jsem byla tak na hoďku u babičky. Teď se chci jít umýt, pak se dívat na film a večer si asi budu číst dva časáky (Popcorn a Top dívky), co jsem si dneka ráno koupila (teda ten jeden si koupila spíš ségra, ale dá mi ho přečíst si).
Takže toť vše a zítra bych tu áda dala outfit, deníček, a podle toho jestli bude čas, tak možná nějaký nový playlist, protože mám v mobilu "pár" nových písniček :) Ale jenom jestli to stihnu. Mějte se! ;)

Follow me on We♥it - http://weheartit.com/entry/55074809/via/Ivett7

Follow me on We♥it - http://weheartit.com/entry/55074802/via/Ivett7

Follow me on We♥it - http://weheartit.com/entry/55073158/via/Ivett7


Follow me on We♥it - http://weheartit.com/entry/55032422/via/Ivett7

Follow me on We♥it - http://weheartit.com/entry/55032253/via/Ivett7

Follow me on We♥it - http://weheartit.com/entry/55031623/via/Ivett7

im-notperfect-bitch: staringathotpeople: only my

nocavane: what if


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: naelanedrive: lolsofunny: Pretty sure this is how you seduce women I would of gotten naked instantly. #hiboo

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
im-notperfect-bitch: okay


double-takee: follow for more new and relatable gifs


weepinghumans: but those are the best kind

double-takee: (x)


slytherinprincess09: No, you are the king.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 13. march 2013 at 16:43 | React

měla jsi super program

2 Dorota Dorota | Web | 13. march 2013 at 17:28 | React

dokonalý obrázky :-)taky pořád píšu 2012 :DDD

3 Ivett Ivett | Web | 13. march 2013 at 19:05 | React

[1]: Díky :)

[2]: Díky ;) :D

4 Romi Romi | Email | Web | 13. march 2013 at 21:28 | React

přijeď ja ti je udelam :)

5 Ivett Ivett | Web | 14. march 2013 at 16:12 | React

[4]: :D No, zatím asi ne :) :D

6 Robyn Fenty Robyn Fenty | Email | Web | 15. march 2013 at 9:32 | React

Takovej výběr podprsenek a bot mít doma to y bylo něco :-)

7 Ivett Ivett | Web | 15. march 2013 at 16:39 | React

[6]: :D to jo :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement