Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

find what makes you happy.

30. march 2013 at 19:14 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem tu už potřetí a to tedy s deníčkem. Včera to vypadalo, jako bych nenapsala žádný článek, ale napsala jsem dva, které se z nějakých přiblblých důvodů zobrazily jen v Archivu článků. Ale asi tak před hodinou se konečně zobrazily i normálně, tak se kdžtak mrkněte tady a tady. A pak jsem ještě napsala článek do rubriky Fashion a outfit, které se taky zobrazily asi před hodinou. No ale teď ke dnešku.
Dnešek byl hlavně v duchu uklízení :P Ráno jsem si nejdřív četla asi tak půl hodiny knížku a pak jsem si ještě před snídaní utřela prach v pokoji a v obýváku, ať už to mám z krku. Po snídani jsem celým domě vysála a umyla koupelnu. Něco jsem udělala už včera, takže tímhle moje práce skončila :P Mamka ještě umývala okna. No, potom jsem byla hlavně na tumblru a dívala se na film. No a potom jsem jenom tak byla na internetu. Myslím, že jsem byla hlavně na tumblru a tak nějak se dívala na blogy a tak. Ještě včera večer jsem si vzpomněla, že bych měla do středy doháčkovat ten metr vlny :P Ale nakonec jsem si řekla, že to udělám zítra a v podnělí. Vlastně to má být až na příští středu, ale ať ž to mám z krku. No ale dneska se mi nechtělo :D Po obědě jsem ještě byla na PC a pak se dívala na TV. Ale to až asi od čtyř do té doby jsem dělala ani už nevím co. No od čtyř asi do půl šesté jsem se dívala na TV. Pak jsem napsala ty dva články. No a od půl sedmé jsem byla u babičky. Před chvilkou jsem přišla a píšu tento článek. Za chvilku se půjdu umýt, povečeřím a pak se rychle budeme se segrou dívat v PC na film, protože musíme jít dneska dřív spát :P (debilní rodiče) Btw, taky vás tak strašně štve posunování času? Áno, kvůli tomu musíme jít dřív spát, i když bych stejně vstala brzo, to pro mě není problém. Nevím kdo to vymyslel :P No, jinak zítra bych se chtěla pokusit doháčkovat ten metr vlny a asi se budu muset ještě zítra a vpondělí učit :P Debilní blblá škola. Já se tak těším na letní prázky. No, to si asi ještě chvilku počkám. Aby letos vůbec léto bylo s tím počasím venku :)
Takže zítra to asi vidím jenom jako obvykle na outfit a deníček. Nic víc asi nestihnu. Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
im-notperfect-bitch: so beautiful !


im-notperfect-bitch:


fashiolista: That’s right. #traveling #fashionweek

fashiolista: Voila! Le Tour Eiffel #pfw #paris #pfwwithfashiolista #eiffeltower (bij Le Marais)

fashiolista: Stop. That’s #zadigandvoltaire. #pfwwithfashiolista #pfw (bij Zadig & Voltaire)

fashiolista: We l.o.v.e. the f/w ‘13 @acnestudios collection #acne #pfw #pfwwithfashiolista #prints #re-see #showroom #acnestudios (bij Acne studio)

fashiolista: E stands for… Eiffel #paris #pfw #pfwwithfashiolista #eiffeltowerfashiolista: A tour around the @acnestudios HQ is making my Stockholm trip complete already. #acne #acnestudios #sweden #stockholm (bij Acne Studios Head Office)

fashiolista: Happy friday 😘 #tgif #weekend #office #fashiolistaHQ (at Fashiolista HQ)


fashiolista: Hello Burberry. #london #burberry (bij Burberry Global Headquarters)

fashiolista: Manic monday, let’s do this! #starbucks #coffee #monday #sweets (bij Fashiolista HQ)

im-notperfect-bitch: b0mbshell101: i follow back(: !!

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: its-barakat-bitch: I took one of my arm today and that other photo is from around a year ago when I was clean. It’s funny how things can change right? I mean, my skin used to be smooth and (mostly) scar free. Now look. Never ever start self harm. It becomes a terrible addiction that’s hard to stop. I started when I was 10 or 11. And I regret ever starting. I am not pro self harm in anyway, it’s a part of me though and I need to learn to accept that. Those scars will be there forever and I can’t change that fact. I want to stop but another part of me doesn’t want to. The rational side and the demon filled side. The rational side tells me to throw away my blades. But the demons say no, they won’t let me. Maybe one day I will be strong enough to throw my blades away forever. I’ve done it once before but I found new ones. I hope when I finally get rid of these blades I’ll never get more and go back to my ways. For now though, I’m stupid enough to keep them around. Everyone needs something, they’re just my security blanket.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: departured: me

im-notperfect-bitch:

eausoartistique: Omg

keep-it-swavey: clumsyunicorns: I tried to scroll past this. I really did. Lmao Omg ^0^

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anýý Anýý | Email | Web | 31. march 2013 at 12:21 | React

No jo domáci práce, to asi nikdo nemá rád :D

2 Macík Macík | 31. march 2013 at 13:39 | React

Taky jsem musela uklízet:\ Co naděláš moje mamka když uklízí tak je nasraná a vylívá si to na mě.

3 Ivett Ivett | 31. march 2013 at 13:41 | React

[1]: Taky myslím :D

[2]: :/ Jo, tak to je fakt blbý :P Nezávidím :/

4 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 31. march 2013 at 18:04 | React

Ahoj, u mě je 4.Kolo Velké Tipovací Soutěže! + Vyhodnocení 3.kola ;-)

5 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 31. march 2013 at 18:04 | React
6 Ivett Ivett | Web | 31. march 2013 at 18:15 | React

[4]: Jasně, hned jdu na to ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement