Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

friday, yes!

15. march 2013 at 20:11 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Yes, konečně pátek a skončila ta otravná škola :P Už se těším na zítřek, ale budu se muset přes víkend hooodně učit na dva testy v pondělí :P Snad to nějak zvládnu. Ale ke dnešku.
Ve škole to bylo někdy až jako horor, ale jinak byla celkem hodně prdel :D Ájina byla v pohodě, ta je vždycky ok. V přírodopisu jsme dostala jendičku z laborky (!!!) a pak mě zkoušela ze stonku a taky mám jedničku. Pak měla být fyzika, ale včera nám jedna hrozná učitelka řkla, že nás bude mít místo fyziky ona. Tak my tam čekáme ve třídě jak blbečci a nikdo nejde. Pak chtěli jít holky pro nějakou učitelku asi, ale za chvilku přišel zástupce, tak tam nešli. Něco nám řekl, pak dešel a za chvilku se vrátil s ředitelkou a s třídní. Ředitelka nám říkala, jaktože jsme pro nikoho nešli atd. :P A pak nám třídní řekla, že nás měla mít ona. No to je jedno. Tak jsme ve zbytku hodiny psali takovou něco jako slohovku, ale ne na známky. Měli jsme tam napsat prostě všechno o sobě a ona si to pak přečte. Já už jsem začínala třetí stránku, ale nestihla jsem to všechno napsat :) Matika..Hate, hate hate. Strašná nuda :P No a pak byly dvoě hodiny výtvarky. Mysleli jsme si, že budeme mít četinu, protože to včera učitelka říkala, ale pak řekla, že tu četinu budou opisovat jenom kluici, ale jako klidně bych si to s nima vyměnila, protože ty chujoviny co tam děláme jsou hrozný. Ale dneska to tak hrozný nebylo, jenom jsme dělaly takový Velikonoční přání. Potom po škole a po obědě jsme jela zase busem domů a doma jsem se do půl čtvrté dívala na TV. Původně jsem si přitom chtěla ještě opisovat sešity, ale vykašlala jsem se na to, opíšu to přes víkend :P Před půl čtvrtou jsme šly se sestoru do flétny, ale byly jsme tam jenom do čtvrt na pět, protože sestra jela potom ještě do tančení. Já jsem šla domů a viděla jsme, že už přijela teta. Tak jsem byla tak max. necelou hoďku na počítači, pak jsem šla dolů za tetou a za babičkou, potom tam přišly i sestra a mamka a asi o půl osmé jsem přišla domů :D A teď se půjdu umýt a pak půjdu se sestrou na komoru prostě takový pokoj, kterýmu říkame komora) za tetou, protože vždycky, když přijede, tak tam za ní chodíme, a je tam prdel jak prase :DD Vždycky jsme úplně vychlámaná :D Ale ještě chci mezi tím stihnout na mobilu obehnout AFFS ;)
Zítra budu mít dopoledne hodně práce + učení, ale snad to nějak stihnu a dám sem nějaký článek ještě navíc. Vypadá to, že asi ten playlist, ktereý jsem slibovala. A pak klasicky outfit a deníček. Aw, strašně se těším na odpoledne, protože za mnou a za kámoškou přijede další kámoška a beztak ude zase prdel :D Mějte se! ;)¨

im-notperfect-bitch:

purebeachboho: ღ

im-notperfect-bitch:

littlepandasworld: Expll☯‏sive on We Heart It - http://weheartit.com/entry/55222928/via/LindiTran

littlepandasworld: - on We Heart It - http://weheartit.com/entry/55191164/via/LindiTran

littlepandasworld: quote | Tumblr on We Heart It - http://weheartit.com/entry/54614298/via/LindiTran


littlepandasworld: luxury | Tumblr on We Heart It - http://weheartit.com/entry/53586061/via/LindiTran
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 16. march 2013 at 10:53 | React

To ti věřím, že je s tvojou tetou sranda. Pamatuju na jedny tvoje narozeniny to byla hrůza!

2 Ivett Ivett | Web | 16. march 2013 at 11:20 | React

[1]: jo, to jo..:D jak tam s tebou tančila, omg :D :D

3 H. H. | Web | 16. march 2013 at 11:23 | React

Já jak jsem zase nemocná, tak se mi do tý školy docela chce :D I když matika :X fujj

4 Ivett Ivett | Web | 16. march 2013 at 12:03 | React

[3]: :) tak se uzdrav ;) jo, to jo :P :-!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement