Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

fuck school so much.

14. march 2013 at 20:02 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dnes jsem tu konečně i s deníčkem. Takže začnu s dnešním nudným dnem. :P
Ve škole to fakt byla celkem hrůza. V zeměpisu jsme měli suplování a zrovna s hroznou učitelkou. Muslei jsme si přečíst miliony stran a odpovídat na miliony otázek (obrazně řečeno :)). Čeština byla jedním slovem hrůza. Ta učitelka je už na nás fakt strašně naštvaná až do ultimátu a včera nám řekla, že budeme příští týden celá třída po škole, a že tady už končí a dneska ještě, že si zařídila, aby co nejvíc suplování u nás měla ona a místo třeba výtvarky budeme mívat češtinu :P Kráva jedna blbá. Potom bylo plavání, kde jsem neplavala, protože jsem po nemoci (y) A plavalo jenom sedm holek. Ale to bylo v pohodě. Potom matika byla nuda :P Psali jsme test na počet procent myslím, a pak jsme se bavili o promilích :P Dějepis byl celkem v pohodě, polovinu hodiny jsme s třídní něco řešili a pak už to bylo dobrý. No a občanka zase hrůza, protože ji máme se stejnou učitelkou, se kterou máme češtinu. Museli jsme tam pořád něco opisovat a přžíští týden píšeme test :P Bych se mohla vys*at. No, po obědě jsem jela busem domů a doma se dívala na TV a přitom opisovala sešity, který mi ikámoška přes prázdniny nemohla dát. Ale stihla jsem opsat jenom češtinu. Občanku si pokusím opsat zítra, jestli to stihnu, ale mám tam ospat nějak 3 stránky :P Asi nějak o půl paté jsem skončila a zapla si počítač. Tam jsem byla hlavně na tumblru a na youtube a chviličku na fb, ale moc jsem už nevěděla, co tady dělat. Teď už tu bývá celkem nuda :) No, pak jsme udělala outfit a ještě tu chviličku byla. A pak jsem šla asi na hoďku a půl za babičkou a za dědou a v sedm přišla. No a od té doby vlastně s pauzama píšu tento velmi nudný článek. Stejně jako byl poměrně nudný dnešní den :P A to jsem ještě ani nepsala o tom, že jsem se totálně vykašlala na učení, protože už jsem byla nas*aná z toho opisování, ale teď se v noci asi budu muset trochu doučit přírodopis, protože píšu test, který jsme minulý týden nepsala. Hate school.
Jinak zítra nevím, jak budu stíhat, ale určitě outfit a deníček a pak možná možná možná ještě jeden článek,a el to fakt neslibuju. Mějte se! ;)

P.S.: Budu ráda, když si mě follownete na tumblru ;)


lifeofmaiki: love on We Heart It - http://weheartit.com/entry/52966988/via/maiikens
im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: lightswillguideushomeagain: wird heute Abend wieder geschaut!:)

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: discovers: the way he looks at her omfg :O he is so beautiful!

weepinghumans: neqatively: idckailyn: inhaleharries: perf logan stop looking at her look at me logan pls i am better than both of them pick me youre lucky im a boy because lets face it id smoke all you bitches

image


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: intothedarkstars: inevermeanttohurtyou-anyofyou: Obviously. I’m not the kind of guy girls even try to be with. Or look at. Or talk to.

im-notperfect-bitch: nooneknowswhyyourfearshaverisen: But maybe I do because I’m starting to hate me too.


im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:im-notperfect-bitch: late …

im-notperfect-bitch: hard-to-breathin: ^ this

im-notperfect-bitch: fuckk-my-life: oh… on @weheartit.com - http://whrt.it/YrWRVq

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: acid-laboratory: weedonweedonweed: will forever be obsessed with this and will therefore reblog it every time it comes back on my dash. Trippiest blog on tumblr!!

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: bloodyrazorbrokendreams: -

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: wejumptogether: Having fun!

im-notperfect-bitch: i-think-i-l0ve-y0u: u-r-a—peasant: thegirlwiththatpinklipstick: u-r-a—peasant: perfect-iiion: my reaction to EVERYTHING I am literally just watching this movie and this scene was jusy on it’s so weird what just* omg


im-notperfect-bitch: whisper-of-silence: ☯

im-notperfect-bitch: wewere-naive: iancasselcake: wont-stop-to-surrenderr: youwerealways-worthsaving: This makes me cry. omg. this needs more notes. I’ll be over here in a lake of tears. this is horrible.

im-notperfect-bitch:


w-ave: omg this is amaing

im-notperfect-bitch: thatcrazyellen: teenage-crimex: soft grunge/models/vintage blog!


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: dr3aming-reality: Click here for more personal!

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: always-feel-beautiful: .

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: thelordliam: This picture has such a funny story. After this man came home from the war, he was on his way home, so excited, when he grabbed this lady and kissed her. A random photographer saw it and snapped the picture. Everyone at the time was obsessed with this picture, and the man was greatly wanted by movies and newspapers, but they never found him…then he popped up on the news 60 years later. The reason he never revealed his true identity was because he was married, and he didn’t want his wife seeing the picture and getting mad at him for kissing another woman.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: xdeathlyxhallows: hahaha <3

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: horribleteens: this is so much better with the Disney sign on it

im-notperfect-bitch: distraction: never jumping in a puddle again omfg

im-notperfect-bitch: missceemonroe-xo: me last night </3

im-notperfect-bitch: sincerelyhapiness: Follow for all black&white posts !!

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anýý Anýý | Email | Web | 15. march 2013 at 14:23 | React

Já chci taky jezdit na plavání, miluji vodu a potápění :D

2 Ivett Ivett | Web | 15. march 2013 at 16:38 | React

[1]: Tak my máme bazén ve škole :D

3 Macík Macík | 15. march 2013 at 17:02 | React

Ivi budeš dávat ty fotky ze školy na instagram?

4 Ivett Ivett | Web | 15. march 2013 at 17:17 | React

[3]: Možná některý jo :)

5 Anýý Anýý | Email | Web | 15. march 2013 at 18:31 | React

[2]: Vy máte bazén ve škole, STRAŠNÁ ZÁVIST. my jsme jezdili každou středu na bazén do Holešova :D

6 Ivett Ivett | Web | 15. march 2013 at 19:27 | React

[5]: My jsme akorát ve čtvrté třídě jezdili do na koupaliště na takový zvláštní "výcvki", ale jinak plaveme každou zimu až nějak do začátku dubna nebo nějak tak ve škole :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement