Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

i watched you change.

5. march 2013 at 19:45 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska nějak moc nepospíchám, ale už nebudu zdržovat a hedn zanču psát o dnešku.
Takže dneska jsme teda byla doma, protože jsem nemocná. Probudila jsem se tak okolo šesté a až segra odešla do školy a taťka do práce, dívala jsem se na TV. A pak jsem si tam dala DVD. Potom jsemn byla na počítači. Byla jsem na blogu, tumblru a chvilku na fb. Pak jsem fotila ten outfit. Na oběd jsem šla za babičkou a tam jsem poobědvala. Doma jsem se dívala na TV. A pak byla chviličku na počítači. Asi o půl třetí přišla sestra s kámoškou, která mi donesla úkoly. Když odešla, tak jsme si při televizi všechno opsala a pak se dívala na TV. Asi o půl paté jsme šla za babičkou a byla jsem tam tak hoďku. V neděli asi pojedu se sestrou, s babičkou a s dědou na oslavu malýho Matýska (a ještě jeho taťky). Budou mu 2 roky. A asi od půl šesté jsem na PC.
Jo, dneska je to krátký, bezva :) Zítra bude outfit a deníček určitě, ale nevím co stihnu víc, protože jestli půjdu už ve čtvrtek do školy, tak se budu muset učit :/ Mějte se! ;)


unicornmunch: .
“i dare you to kiss the prettiest girl in the room”


kakashifan-lol: Okay, last one for the night.

killjoyofmcr: I’m sorry…

oh-depressive-me: We Heart It36purplekoalas: losinghopewasfreedom: Do you know how many guys re-blogged this. Hears one of them :3

janeantlers: I Love You, Forest by Jane Antlers on Flickr.

m-y-skinny-d-r-e-a-m: weheartit.com
staypozitive: Greatest love blog on Tumblr. 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anýý Anýý | Email | Web | 6. march 2013 at 14:58 | React

Tak se brzo uzdrav, taky by jsme chtěla být doma, protože skrz školu absolutně nestíhám.

2 Ivett Ivett | Web | 6. march 2013 at 15:38 | React

[1]: Díky ;) Jo, to jo :)

3 Naty Naty | Web | 6. march 2013 at 20:28 | React

Brzy se uzdrav ;) a hodně štěstí s tím učením :)

4 Ivett Ivett | Web | 6. march 2013 at 20:48 | React

[3]: Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement