Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

ill girl.

6. march 2013 at 20:47 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Nenapadl mě lepší název. Ale je to, pravada, jsem ill girl ;)
Dneska jsem zase byla doma a ráno se vzbudila zase okolo šesté. Dívala jsme se na TV a pak na DVD. Potom jsem se ještě musela učit přírodopis a zeměpis. A pak jsem do oběda střídavě byla na počítači a na TV, ale na PC už je celkem nuda. Na oběd jsem šla k babičce a po obědě jsem asi hoďku hrála po dlouhé době Sims. Před druhou jsem šla za babičkou a dělaly jsme omelety. Asi o čtvrt na tři přišla sestra s kámoškou, která mi zase donesla úkoly (díky ;)). Tak mi řekla co bylo ve škole a pak jsem šla ještě dodělávat ty omelety. Potom jsem se doma dívala na TV a přitom si opisovala ty sešity. Asi o půl paté přijela mamka a přemlouvala mě, ať jdu zítra už do školy, protože si musím napsat testy :P Pak ještě řekla že uvidíme. Na pět zavezla sestru do knihovny. No a já jsem byla na PC. Asi jsem divná, ale už si fakt nepamatuju co jsem tady dělala :D No, pak jsem se ještě bavila s mamkuo a ta mě zase přemlouvala, ať tam jdu, abych si napsala ty testy, protože zítra píšeme ze zeměpisu a z dějepisu a v pátek z fyziky a z přírodopisu. Tak nakonec řekla, ž teday ještě do pátku zůstanu doma (yes!), ale musím se to všechno stejně naučit, protože kdyby mě z toho zkoušeli :P Stejně mě zkoušet nebudou, jenom tak maximálně z té fyziky a v zeměpisu budeme psát. No nic. Taky tak milujete učení?
Takže zítra zase nevím jak budu stíhat, prostě uvidíme co tu bude za články ;) Mějte se!

P.S.: Dneska, pokud mi taťka nesebere mobil, oběhnu AFFS! ;)


smokylicktoinfinity: Freedom.

im-notperfect-bitch: :((((
milesjai:Here’s the wall in my room that i made


cross-love: ♥


cross-love: ♥my-kala: rehush: littlegrievester: e-flatminor: bloggingwallflower: hancastles: must. have. this. on. blog. ezra omfg all of emma’s clothes in this movie should be mine best fucking movie. must watch! Love this movie so much


elizaville: me too


mannhattan: sassprincess: BELOW AVERAGE!!!!!!!!!!! C- LADIES AND GENTLEMEN, I AM BELOW AVERAGE

de-payse: su1cidal-ideation: just-a-random-teen: liveskyhigh: xpockystiicks: I watched this for a while before reblogging. same. Kinda hoping it will go through my laptop screen. I didn’t even flinch.. I hoped that too
theewhiteerabbitt: am i?


annaharo: Latte and holga (by nina’s clicks)

celestialdebrisjewelry: Fuck yeah

mochacafe: (via Most NOTED Posts)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Naty Naty | Web | 7. march 2013 at 15:24 | React

nesnáším učení :D

2 Ivett Ivett | Web | 7. march 2013 at 15:53 | React

[1]: asi tak :D

3 Anýý Anýý | Email | Web | 7. march 2013 at 18:51 | React

Ve škole je toho teď hodně a přitom vůbec není pololetí nebo konec školního roku. Zítra píšeme čtyři testy, taky z fyziky a přírazu.

4 Ivett Ivett | Web | 7. march 2013 at 19:11 | React

[3]: Jo no, svatá pravda :P
Chudáci :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement