Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

life is short, enjoy it.

9. march 2013 at 19:24 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Panebože, fakt nevím, proč se mi tu nechtějí publikovat články :/ Dneska už jsem napsala dva, a z toho se mi publikoval jenom jeden a to je ještě viditelný jenom v archivu článků :/ Ale dávám sem odkaz teda na ten první, což byla 3. kontrola AFFS a druhý (outfit) se mi zatím nepublikoval :/ Doufám, že tento se zveřejní a i ten outfit.
Dnešek nějak zajímavý nebyl. Ráno jsem posnídala, chvilku se dívala na TV a pak se ještě doučovala zeměpis. Potom mě z něj mamka vyzkoušela a pak jsem uklízela. Utřela jsme prach a vysála. Pak jsem byla jenom chvilku na počítači a potom mě sestra učila džaiv (nevím jak se to píše, kdyby někdo věděl, písněte do komentů :D). Já jsem už nevím kdy chdoila asi rok nebo dva do latinskoamerických tanců, ale tam jsem se naučila jenom cha-chu a ještě pár, ale džaiv jenom tak trochu. Tak mě ho sestra dneska učila a musím se jako pochválit, za chvilku jsme ho uměla (no, tak za hoďku, ale na to, že jsem se to teprve dneska začala učit..:)). Ale nerada se chválím, zní mi to tak nějak sobecky. Takž jsem se to celkem naučila a pak jsem byla do oběda na PC. Po obědě taky chvilku. Pak si ještě přišla kámoška pro sešity, co jsem si opisovala, já jsem potom ještě byla na PC a asi.. já nevím, okolo půl čtvrté jsem šla umývat schody. A pak jsem ještě asi do pěti zůstala u babičky. Pak jsem šla domů. chvilku byla ještě střídavě se sestrou na PC a o čtvrt na sedm jsme šly se sestrou k babičce a k dědovi na večeři, protože jsme dneska měly kulibuchy, který dělala babička na oběd (kdo neví - "kulibuchy" jsou takový ty šišky něčím posypaný a uvnitř je většinou nějaký ovoce, nejčastěji švestka nebo jahoda). A asi tak před čtvrt hodinou jsem přišla a začala psát tento článek, který se doufám publikuje.
Takže, zítra, jak už jsem několikrát psala, jedeme o půl dvanácté na tu oslavu malýho dvouletýho Matýska. Tím pádem, nevím jak budu stíhat. Pokusím se, ale nic neslibuju, nějaký článek navíc sem napsat ráno, ale asi jenom nějakou rychlovku, jestli dneska budu mít čas, tak ho kožná přednastavím, nebo dám do rozepsaných. A jinak doufím večer stihnu aspoň ještě ten outfit a deníček. Mějte se bezva! ;)


oknope: this is what every girl’s dream body


I can not forget you ..

gr0uchychick3n: one of my favourite pages from my wreck this journal! :~)


bubblesbythebeach: pettankoprincess: malkatz: runaeveena: bandrnembers: is-this-just-phantasy: watchtheskytonight: avannak: How Old Are the Disney Princesses? CHoking wHAT TH E WHAT SNOW WHITE IS FUCKING 14 I THINK WE NEED TO VE CONCERNED WITH THAT FACT THAT A 16 YEAR OLD FOUGHT Q BUNCH OF HUNS AND SAVED HER ENTIRE FUCKING COUNTRY In the original stories, some of them are under the age of 10. I dunno why this all is so surprising? Like….even a few of them say their age in the movie…I guess the only one I’m like “Oh…huh.” about is Mulan. So what have you achieved with your adolescence?lauretsscicciosa: <3


dedicatedtopotterand1d: wow
im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: dontletsocietydefineyou: stay-beautiful-feel-beautiful: leonardo was so cute here Was .

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: tbhsad: she’s mine so all u can lmao off


im-notperfect-bitch:

theewhiteerabbitt: depths-in-me: Personal blog that you will love! unfortuanately i rarely hear it
loverofdreams6: City on We Heart It - http://weheartit.com/entry/54695668/via/Lover_of_Dreams

im-notperfect-bitch:

makemestfu: So relatable blog :)

im-notperfect-bitch: everybody-keeps-scoring: Thank you so much

im-notperfect-bitch: da-iisy: dont-count-on-forever: l-uxury: ofmiceandbren: sexecuted: unterrible: laterlosers: this picture makes me really sad actually aw yay, this went kind of viral. I hope she sees it this makes me want to cry. this this picture is so true though. you have a bestfriend and she means the world to you, you tell her everything and you could spend hours on the phone and make the most boring times fun. but then someone changes. someone ruins it and hurts the other. someone finds a new group of friends and leaves the other hanging and confused. you still talk but not as much. then you’re at the point of just saying hi or exchanging a smile every now and then. soon enough it’s just complete silence. you’ll pass each other in the hallway at school and just think about how everything changed so much. sometimes it hurts, knowing the girl who used to be your absolute best friend, is now a stranger. :(

im-notperfect-bitch:


thefangirlthatiam: Shine with me! on We Heart It - http://weheartit.com/entry/4927853/via/unicornsandharrypotter

the-cat-army: Rupert is like I was fan-guying the whole time in my head. Emma is like eeeeeeeh

dellanote: via facebook on We Heart It. http://weheartit.com/entry/53195928/via/cabecadealga

thefuckerychronicles: I would agree.


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 10. march 2013 at 8:50 | React

Mě se naštěstí publikují články. Jednou jse mi jeden nechtěl publikovat a byl strašně dlouhej strašně mě to nasralo. Jinak taky jsme se musela učit, ale co s tím naděláš!

2 Ivett Ivett | Web | 10. march 2013 at 10:21 | React

[1]: se máš, že už ti to jde
Jo, to je pravda, ale tak o už :P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement