Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Méďa Ted :D

1. march 2013 at 18:57 | ♥Ivett♥ |  ...Movies...♥ :)
Ahojky!
Tak jsem tu s tou recenzí na filmy. Méďa Ted je z roku 2012 a je to nejlepší komedie, kterou jsem v poslední době viděla :D A protože je vážně úžasný, píšu o něm recenzi. Jen chci upozornit, že j fakt hodně sprostý, ale je to sranda :D

John byl jako malý velice opuštěný a neměl žádné kamarády. Jednou o Vánocích dostal plyšového méďu a jelikož to byl jeho první kamarád, pronesl v noci na Štědrý den přání, aby byl živý. A ráno ho čekalo překvapení - jeho přání se splnilo a v pokoji na nějk čekla živý plyšový méďa, kterému začal říkat Ted. Ted se stal celebritou a velkou mediální hvězdou. Uběhly roky a z Teda už byla jen bývalá celebrita. Za tu dobu si John našel holku Lori, se kterou už bude 4 roky. Jde s ní na večeři a poté oba doma čeká překvapení. Doma je totiž Ted se čtyřmi holkami (asi spíš děvkami) a dokonce něco leží na podlaze :D (jestli chcete vědět co, mrkněte na film :D) A tak dá Lori Johnovi vybrat - buď ona, nebo Ted. Ted se tedy musí odstěhovat a najde si práci. Ale i když se odstěhival, moc věcí se mezi ním a Johnem nezměnilo - pořád za ním tajně chodí a Lori to zjistí a s Johnem se rozejde. John ji chce získat zpátky a pak se mu to s pomocí Teda podaří. Ale nakonci se stane něco smutnýho, a vypadá to, že film skončí smutně. Pokud chcete vědět, co se stane, podívejte se na film! Můžu jen říct, že to skončí dobeřa (jak jinak :)).

HLAVNÍ ROLE:
Mark Wahlberg - John
Seth MacFarlane - Ted

!HLEDALA JSEM, ALE NENAŠLA JSEM NIC, KDE BY SE FILM DAL STÁHNOUT NEBO SHLÉDNOUT!
Soubor na uložto, kde jsem to stáhla já, už asi někdo smazal a když jsem to dala na rajfilmy.cz, nešlo to spustit. Tak se kdyžtak mrkněte, jestli to někde nenajdete ;)

Dneska jsme se snažila, aby to nebylo zas tak dlouhý, tak snad se mi to povedlo :) Tady jsou obrázky a animace ;)

poster
...více v celém článku
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 alinka77 alinka77 | Web | 1. march 2013 at 19:27 | React

máš moc roztomiloučký desing a blog :* nic proti ale Méďa Ted mě fakt moc neoslovil (((jednou sme si to pouštěli ve třídě a zrovna tam přišel ředitel..nechtějte vědět v jaké cvíli xD )))

2 Ivett Ivett | Web | 1. march 2013 at 20:13 | React

[1]: Díky, dneska mám nový ;) To mě jo, ale tak to je o stylu :) :D Tak to bych asi nepřežila :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement