Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

mirrors can kill and talk.

29. march 2013 at 17:37 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska tolik nepospíchám, takže dobrý. Vlastně tento článek píšu dneska tak brzo, protože na šest musím jít do kostela a z něj se vrátím asi až okolo půl osmé :) Takže ke dnešku.
Jak už jsme psala v outfitu, byl dnešek víceméně stejný jako včerejšek. Teda skoro. Ráno jsem se chvilku dívala na TV a pak byla chvilku na počítači. Potom jsem asi tak necelou hodinu umývala všechny dveře. Už mě z toho přípravku bolela hlava :P No, ještě předtím ráno jsem volala kámošce, ale nemohla jsem se jí dovolat. Tak mi potom zavolala ona a já jsem jí řekla, že bohužel dneska nemůžu :'( Měla jsem totiž s kámoškou jet za další kámoškou, ale mamka mi to čera večer zakázala. Já jsem ji přemlouvala, ale ona říkala, ať nevymýšlím atd. :P Takže bohužel nic :'( Ale ona tam možná jela, nevím, musím se ještě zeptat ;) Pak jsme se připojily na Skype a skypovaly. Asi něco přes hodinu. A kámoška mi poslala jednu aplikaci na fb (myslím, že se to jmenuje nějak Grafiti a ještě něco dalšího, ale nemůžu si vzpomenout co), kde vlastně máte takový ty spreje a ještě štětec a malujete po zdech, bilboardech a tak nějaký obrázky (prostě takový ty sprejový obrázky a nápisy co bývají ně některých domech). Je to super :D Když jsme dovolaly, musela jsem jít ještě umýt schody. A pak jsem se do oběda dívala na TV. Když jsem byla u babičky na obědě, řekla mi, že mi přišel dopis. A byla to zase výhra z giveway u Romi, takže moc děkuju (vyhrála jsem už potřetí♥ :)). Po obědě jsem se dívala na jeden film v PC. A pak jsem byla hlavně na tumblru. No, asi od půl třetí jsem se dívala do čtyř na TV. Mezitím přijela mamka. A od čtyř jsem na počítači. Chvilku jsem byla na tumblru, projížděla blogy a pak se ještě chvilku dívala na film. A asi čtvrt hodiny už píšu tento článek. Jak už jsem psala, na šest jdu do kostela (:/) a pak půjdu nejspíš na chvilku za babičkou. No a večer se zase budu dívat na film. Btw, taky vás tak strašně štve, že pořád sněží (teda aspoň tady)? Mě teda strašně. Kde je sakra to jaro?! :P
Zítra bude asi trochu větší úklid, ale chtěla bych stihnout sem dát kromě outfitu a deníčku ještě nějaký třetí článek. Zatím to vypadá na nějakoou kosmetickou recenzi. Takže uvidíme. Mějte se! ;)im-notperfect-bitch: dont-judge-again: -partofdisneysworld: look at Flynn in the back haha so funny(:

neverrlaand: visitneverland: Hi, i made this. I love peter pan. dead


Live Like Peter Pan…. Forever - Follow me on We♥it - http://weheartit.com/entry/34206791/via/Ivett7


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch: 31 july 1947 – 29 march 2013 Goodbye Uncle Vernon. Thanks for everything. Potterheads all over the world.

im-notperfect-bitch:

pure-sea: THIS

im-notperfect-bitch: laylaemine: can i be you? so beautiful


cutesecrets: MORE QUOTES HERE!


halvornybo: ♕♕

summerswift: m—ermaid: ♡dark-shade: marydoyouwannasmoke: r-o-s-e-p-e-t-a-l-s: this looks way to perfect on my blog and its transparent This is the most calming gif I have ever seen THIS LOOKS SO SICK ON MY BLOGuniversalwanderlust: Wanderlust/travel blog


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: Click for the most hilarious, relatable gifs.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: whisper-of-silence: ♔

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anýý Anýý | Email | Web | 31. march 2013 at 11:47 | React

Tak to gratuluji k výhře gineaway, já bohužel takový štěstí nemám ;-)

2 Ivett Ivett | 31. march 2013 at 12:00 | React

[1]: Díky a třeba se ti poštěstí ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement