Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

My spring/summer outfit ;)

5. march 2013 at 18:33 | ♥Ivett♥ |  My outfits
Ahoj!
Tohle už jsem slibovala, ale nějak na to nebyl čas. Rozhodla jsem se sem dávat i mé outfity, tím myslím jako mě a ne outfity na Polvyore. Tak jsem s tím konečně začala.
Tento outfit jsem dneska samozřejmě neměla, ale jenom jsem se chvilku nudila, vzpomněla jsem si na tenhle nápad a něco vyhrabala ze skříně. Nevím jak u vás, ale u nás je fakt hezky a už je prostě cítit jaro (ale má zase pršet a pak i snad sněžit :/), jediný co to kazí, je velký vítr, nějak jsem chtěla udělat nějaký jarnější nebo i letní outfit. Chtěla jsem vybírat věci, u kterých vím, kde jsem je sehnala, ale nedalo se, takže to dopadlo tak, že je tam jen jedna věc, u které to vím. Tady je outfit a více fotek v celém článku ;)
Tuhle fotku ani nepočítejte, protože to tu není vidět, ale strašně se mi na ní líbí ten blesk :)

Tričko - ? (dostala jsem ho)
Kraťasy/šortky - Takko
Řetízek - ? (dárek k Vánocmů, nevím odkud je, ale myslím, že asi z nějaké bižuterie)
Náramek na ruce - časopis :)
Náušnice - ? (dárek)
Náramek na noze - ?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Týna Týna | Web | 5. march 2013 at 18:42 | React

Pěkné, sluší ti to :)

2 Ivett Ivett | Web | 5. march 2013 at 18:52 | React

[1]: Děkuji ;)

3 Paice Paice | Email | Web | 8. march 2013 at 18:29 | React

pěkný outfit, ale není to můj styl ;-) jinak ti to sluší! :)

4 Ivett Ivett | Web | 8. march 2013 at 18:48 | React

[3]: Jasně, díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement