Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

originality is dead.

7. march 2013 at 20:58 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Jsem tu dneska už potřetí a tentokrát s deníčkem. Předtím to byla další kosmetická recenze a pak outfit.
Tak ke dnešku. Zase jsem byla doma (achjo, zítra už je můj poslední den bez školy když nepočítám víkend). Ráno jsem se dívala na TV a přitom si psala úkoly. Pak mi zavolala mamka, a říkala, že mi zapomněla odhlásit na dnešek oběd, tak ať řeknu dědovi, jestli by mi pro něj potom nezajel. No tak jsem šla dolů za babičkou a za dědou. Vyřídila jsem to a pak jsem tam min. hoďku byla. Tak jsem si povídala s babičkou. Potom jsem šla domů a dívala se na TV a přitom opisovala ještě jeden sešit od kámošky. Pak jsem se musela učit. Zopakovala jsem si zeměpis a přírodopis a pak jsem se ještě musela naučit další část do zemplu :P Potom jsem byla do oběda na počítači. Pak jsem šla na ten oběd a pak jsem si v PC našla všechny možný fotky co si sem dala mamka. Ještě když jsem byla malá přes všechny možný "události" až po tuhle dobu. Před půl třetí zase přišla sestra s kámoškou a dneska byla kámoška chviličku u nás. Dala mi úkoly a pak jsem jí chtěla ukázat některý fotky + několik videí z naší první a zatím poslední dovolené u moře a to v Bulharsku. Bylo to v roce 2007, tedy když mi bylo 7 :D Psycho :D Pak jsem se dívala na TV. Až do čtyři a sestra šla zatím beze mě do flétny. Když přišla, šla za babičkou a až přijela mamka, šla jsem za ní taky. Mám strašně ráda babičku. :) Už se nemůžu dočkat neděle (jak jsem psala, jedeme na oslavu malýho Matýsku, kterýmu budou dva roky). A teď jsem na PC. No, teď tu byla ještě asi půl hodiny sestra.
Zítra to vypadá, že tu asi buder jenom outfit a deníček, ale možná ještě něco, nevím. Mějte se! ;)


im-notperfect-bitch: ilovewords: [ i l o v e w o r d s ]

im-notperfect-bitch: allthatswagggshit: mikeisasian: I can’t stop reblogging this. I wanna do this with my bestfriend


im-notperfect-bitch: collapsed: bromance

im-notperfect-bitch: disconsolate-aly: the hardest part…

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch: allthatswagggshit: mikeisasian: I can’t stop reblogging this. I wanna do this with my bestfriend


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: so, so much

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: conveys: it’s funny because i get told that i look like mae and emma all the time and now that i’m looking at them sitting right next to each other i realize i look like neither whatsoever.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: imaginecreate-live: Love that Ed.love-pain-and-razorblades: N
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anýý Anýý | Email | Web | 8. march 2013 at 18:45 | React

Z toho článku vyznělo, jako by si se celý den učila ani jiného nedělala.
Ty animace jsou krásné a srandovní :D

2 Ivett Ivett | Web | 8. march 2013 at 18:47 | React

[1]: No, skoro :D
jj ;)

3 *AnetWolfLun* *AnetWolfLun* | Email | Web | 8. march 2013 at 21:22 | React

- ty obrázky :'3
[1]: přesně :D
- dokonalý lay. :)

4 Ivett Ivett | Web | 9. march 2013 at 10:53 | React

[3]: :)
:D
Díky ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement