Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

reality is a prison.

19. march 2013 at 20:23 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Fakt jenom v rychlosti jsem tu s deníčkem (oh, god, doufám že to bude rychle :D).
Dneska to ve škole bylo celkem good. Jo, byla celkem sranda :D Matika teda byla nuda, děláme teďka poměr, to je fakt nuda jak prase :P A kdybych seděla někde vzadu, tak bych mohla třeba něco dlěat na mobilu (ani nevím co), ale sedím vepředu, takže nic :P Čeština, no nic moc jako vždycky. V ájině jsme psali test na členy (a, an, the) a jak popsat cestu. Mylsím, že celkem ok. A hudebka v pohodě no. Teďka se s kámoškou a s kámošem v hodinách strašně nachlámeme :D Většinou. No, přišli jsme o pátou a šestou hodinu (tělák a informatika, yes :)), protože jsme měli nějakou besedu o kouření a trochu o alkoholu. No, nebylo to zas tak hrozný, lepší než se učit, nebo mít tělák, nebo se nudit v informatice :P (ale jestli by bylo volno a šel by tumblr, tak bych se nenudila :D) No, o té besedě vám tu psát nebudu, ale ušlo to :) Ten chlap potom řekl, že jsme byli ze sedmiček nejhodněšjí třída. Jo, jsme úplní svatoušci O:) No, pak jsem jela busem domů a doma jsem se dívala na TV. Chtěla jsme si přitom opsat referát o Karlu Čapkovi na papír, protože jsem ho měla zatím jenom ve Wordu a učitelka to chtěl mít napsaný rukou, ale tak trochu jsem se na to vykašlala a začal to psát až ke konci seriálu. No, ale pak jsem to napsala v pokoji. Vyšlo mi to na dvě A4 :) Pak jsem se asi půl hoďky do půl šesté naučila část zeměpisu a pak šla za babičkou, aby mě vyzkoušela. No, potom jsem chtěla začít psát tu recenzi na knížku, ale mamka tady pořád něco chtěla, tak jsem s k tomu dostala asi až okolo půl sedmé. No, pak jsem ji teda napsala, je tady. Trošku hodně dlouhá, ale co už :) Teď jsem povečeřela, a za chvilku se půjdu umýt. Áchjo, mě se zítra tak strašně nechce do školy, protože budou ty zas*aný PVPéčka, dpč. :P Áno, strašně je nenávidím!!!!!
Zítra se ještě budu doučovat ten zeměpis, takže tu bude asi jen outfit a deníček. Ale někdy v průběhu týdne, asi nejspíš o víkendu bych tu ráda ještě něco napsala k tématu týdne, protože minule jsem to nestihla a je celkem zajímavý. Tak se mějte! ;)“I face the demons that took me to hell and back”

inspirationtofly: reality on We Heart It - http://weheartit.com/entry/55761981/via/inspirationtofly

katcarmen64: i am in love

sadinc: follow for more sad posts :(


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: judgem3ntal-fucks: bony-knees: bony-knees: I’m getting bad again, and I relapsed. Sorry. And I just fucking cut again, after last night I swore to myself I wouldn’t go back to how I used to be. I’d gone months being okay. What the hell is wrong with me? the worst thing is i know this feeling, these ones fade so easily,within a few days, and you’re only choice is to keep on doing it because it’s not something you can just “stop”

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
dyinghappiness: pull it, i dare you:D on We Heart It. http://weheartit.com/entry/55391732/via/LAURENCONNOLLY


im-notperfect-bitch: gossipinq: ily ron ok

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: immured: someone do this with me?

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: romancenotdead: my gosh i love you tate ♥

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: please

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anny Anny | Web | 20. march 2013 at 14:34 | React

Krásné animky, tu poslední mám taky v pc :D No jo škola je strašná. Já ještě jenom jeden den, takže v cajku :D

2 Ivett Ivett | Web | 20. march 2013 at 17:35 | React

[1]: jj :D To jo. Tak do víkendu už jenom dva dyn, to snad přežiju :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement