Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

take my hand and we'll run away.

26. march 2013 at 19:59 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Dneska fakt pospíchám, protože se chci dneska už po druhé stihnout podívat na jeden úžasný film a přitom ještě asi napsat jeden úkol, takže se to pokusím sestručnit :)
Ve škole to celkem dneska ušlo. Matika byla celkem nuda, a moc tomu učivu nechápu :P Děláme poměr a některý věci nemůžu pochopit. Čeština jako vždycky hrůza, ta hodina byla hrzůa a ještě nám na prázdniny dala hromadu úkolů, ale já jsem si je už dneska udělala, protože chci mít prázky volný. V ájině jsme měli Velikonoční hodinu, takže jsme tam jenom hráli hry a tak. Pak jsem s kámoškou šla za učitelkou domluvit se na biologickou olympiádu (já tam naštěstí nejdu, ale kámoška jo). Pak byla hudebka, a skoro celou hodinu jsme tam jenom zpívali. Tělák nic moc, ale znám i horší hodiny :P Nechce se mi o tom psát a mám málo času :D A informatika v pohodě, nejdřív jsme měli v nějakým programu nakreslit Velikonoční vajíčko jako omalovánku pro děti a pak jsme mohli být na internetu. Já jsem byla celou dobu na tumblru. Love it. Po škole jsme jela busem domů. Sestřře dneska nebylo dobře a jela nějak po první hodině domů. No a babička mi řekla, že zvracela a když jsem přišla tak spala. Ale docel závidím, co já bych dala za to být nemocná :D (teda kdybych chodila do školy, teď ne když jsou prázdniny :)). Tak jsem se doma dívala na TV a přitom psala úkoly. A potom jsem se ještě dívala na film na počítači a psala úkoly. Poslední co jsem udělala, byl na zítra, a to vymyslet nějaký příběh na nějaký slovo. Tak jsem nějakou kravinu vymyslela. Ale ještě mám udělat něco podobnýho, akorát o pěti slovech :P To asi udělám přitom filmu teď, nebo až potom v noci. No, a až skončil film, byla jsme na tumblru, na blogu a to je asi vše. Pak jsem si ještě chystala věci a vzpomněla jsme si, že máme mít zítra něco do pracovních činností, protože budeme vařit, ale já jsem naštěstí měla donýst jenom vajíčka a máslo, takže nic co bychom doma neměli :) Pak jsem si pro to šla za babičkou a chvilku tam byla. Potom jsem povečeřela, umyla se a už asi dvacet minut píšu tento článek. Achjo, přilša jsem o hodně času, ale co nadělám :)
Zítra budou asi články stejné jako dnes - outfit a deníček. Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: i-say-bazingaaa: A Positive blog that you will love!


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
cybergirllfriend: lnvaded: i-was-like-wtf: liddoshane: self0bsession: invokes: OMG i just found the hottest boy on tumblr and he’s single! <3 His link’s here addicted to his blog!!! wtf He’s so frikin HOT damn baby where have you been all my life :* he looks like zayn malik <333


fantasticaldreams: Aww. This makes me feel so bad for Monday!

makemestfu: So relatable blog :)
dumbhairshire165616: This is my favorite movie ever. No and’s if’s of but’s. End of story.Ten horor jsem včera viděla, celkem psycho, ale tak trochu složitý..:) Kdyžtak se mrkněte, tady.

graffeti: yes, teenagers getting arrested is our hobby


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: sara-soap: hopeinrecovery: when i met him, i gave him the only clean razor we still had in our house. it was triggering me so badly because i had hid it from my parents. they thought they’d taken away everything i could possibly hurt myself with, but i always kept that razor under my bed. i gave it to him and i said “this is the last razor in my house, the last razor i could possibly hurt myself with. but i’ve realized that i’m more, and i want to stop. and sleeping with sirens has gotten me through when i didn’t think i could go anymore. you guys have been there when others haven’t. i know this is weird, but i’m giving you this because i promise to never hurt myself again.” and kellin took it and looked up at me with this beautiful expression of happiness, it was one of the few times in a long time i’ve seen someone so proud of me. he said, “thank you. thank you for giving this to me, and for giving life back to yourself.” and that’s why i love sleeping with sirens so much. This, is a great man.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: fightingsuicide: I think this defines an eating disorder perfectly. You can see the pain in her eyes as she grabs the fat. She can see a lot of it, though everyone else can’t. You don’t know the lengths she will go to to get rid of that fat. Tragic, really.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: lastsilentcry: -

im-notperfect-bitch: detention: :/

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: my love !

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch: butyoupromised-itwill-be-forever: :(

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anýý Anýý | Email | Web | 27. march 2013 at 14:37 | React

Yeah !! Já ti tam závidím, že už máš úkoly hotový :D jÁ JE BUDU DĚLAT ASI AŽ V PONDĚLÍ VEČER :dd

2 Macík Macík | 27. march 2013 at 15:10 | React

Chudina Leňa. Úplně jí zavídím, ale zvracení je nechutná věc.

3 Ivett Ivett | Web | 27. march 2013 at 17:35 | React

[1]: No jo, ale něco mi ještě zbývá :P No, to by se mi zase nechtělo :D

[2]: To jo, ale taky závidím. Bitch jedna malá :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement