Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

the best day with best friends.

16. march 2013 at 20:57 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Follow me on TUMBLR, HERE.
Follow me on INSTAGRAM, HERE.
THANKS FOR FOLLOWING!

Ahoj!
Jsem tu s dnešním deníčkem. Prosím, ten kdo může, followněte mě na tumblru a na istagramu na odkazech výše ;) Díky.
Dneska byl fakt bestovej den. Ráno jsem posnídala a uklízela. Jako vždycky. Pak jsem se asi půl hoďky učila část učení do zeměpisu a zítra druhou část. Ještě bych se měla učit přírodopis, ale asi se na to vykašlu a nechám to zase na noc :D Pak jsem byla asi hodinu a něco do oběda na počítači. Po obědě ještě chviličku a napsala jsem článek. Dneska jsem měla jít ke kámošce a tam měla přijet druhá kámoška, jenomže jsem nevěděla v kolik, tak jsem strašně pospíchala, kdybych tam náhodou přišla pozdě. Nakonec jsem tam přišla brzo, protože měla přijet až ve dvě :D No, tak jsem ho napsala, pak jsem se trochu "upravila" a nějak okolo půl jedné jsem byla u kámošky Marti. Tam jsme tak půl hoďky čekaly, povídaly si atd. Okolo druhé volala kámoška Dorča, protože nemohli najít dům Marti. Tak jsem jí to tam nějak popisovala :) Nakonec to s taťkou našli a přijela k nám. Chvilku jsme ještě byly u Marti, povídaly si a tak a pak jsme šly ven. Šla s náma i sestra Marti Zuzka. Šly jsme vlastně fotit. Jo, sorry, že odbíhám od tématu, ale taky u vás dneska sněžilo, pak zas svítilo slunko, sněžeilo, svítilo slunko a pořád dokola? U nás teda jo :P A byla strašná kosa. No, takže jsme fotily, šly jsme všude možně a fotky tu budou asi zítra. A byla strašná sranda, to jste měli vidět :DDD Pak jsme šly ještě na chviličku k Marti a potom ještě k nám. U nás jsme šly ke mě do pokoje, chvilku si tak povídaly a pak jsme byly na kompu. No a asi o půl šesté jsme šly ven a pro Dorču přijel taťka. Ale strašně to uteklo, ještě teď se z některých věcí chlámu :D Macíku a Debbie, díky za úžasnej den! ♥ i love u. No, potom jsem byla ještě chvilku na kompu, udělala outfit a asi od šesti do sedmi byla "důle" u babičky, tety a dědy. Nejdřív jsme se tam s babičkou, sestrou a dědou jenom tak dívali na starý ještě černobílý fotky a pak jsme byli v kuchyni a ani nevím co jsme dělali. Btw, znáte někdo hraběnčin koláč? :) Jo, já vím, zní to trochu divně, ale určitě doporučuju, nejlepší koláč♥ Zvlášť od babičky :D No, po sedmé jsme přišla a teď asi půjdu zase za tetou.
Zítra se budu ráno ještě doučovat a odpoledne ještě někdo přijede, ale určitě (doufám) sem dám ty dnešní fotky a pak outfit a deníček. Jestli bude fakt čas, což doufám, že trochu bude, tak bych docela ráda napsala i téma týdne. Ale to ještě uvídm. Mějte se! ;)

blankspace-zerogravity: .forever young. on We Heart It - http://weheartit.com/entry/55393094/via/blankrave


coyoteb12: love yourself on We Heart It. http://m.weheartit.com/entry/54969312/via/xDreamerr
coyoteb12: love yourself on We Heart It. http://m.weheartit.com/entry/54969312/via/xDreamerr


itsoktobepsychotic: by Tαmαrα † on weheartit
collisionofghosts: crystallizedrivulets: kendalchristina: This might just be my favorite thing on tumblr… omfg. what
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 17. march 2013 at 6:37 | React

Skvělý den:) Nejlepší focení;)

2 Ivett Ivett | Web | 17. march 2013 at 8:21 | React

[1]: jj, musíme zopakovat ;)♥

3 Anýý Anýý | Email | Web | 17. march 2013 at 12:41 | React

Už jsem si tě folowla na tumblru. Tak alespoň, že jste si ten den s kámoškami pěkně užili. Ten koláč neznám, možná ho znám, ale nevím že se mu tak říká :D

4 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 17. march 2013 at 13:51 | React

Ahoj, u mě je 2.kolo Velké Tipovací Soutěže!
Vyplň do Soboty ;-)

http://charmed--club.blog.cz/1303/velka-tipovaci-soutez-2-kolo

5 Ivett Ivett | Web | 17. march 2013 at 15:01 | React

[3]: Díky ♥
Oh, to jo :D
:D jasně ;)

[4]: jj ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement