Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

to die would be an awfully big adventure.

23. march 2013 at 20:03 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Takže, jak už jsem psala v minulém článku - doufám, že se mi to dneska zase nepose*e a budu moct napsat deníček. Pokud se mi to podělá, tak máte bohužel smůlu :)
Dnešek byl celkem nabitý. Ani jsem nestihla všechno, co jsem chtěla, ale to je jedno. Ještě je tu noc, že :D No, ráno jsem se probudila, posnídala a okolo osmé zavezla mamka sestru a jejího kamaráda na tenační soustředění. Takže jsem doma byla s taťkou. Ten byl venku, ale musela jsem uklízet. Takže jsem vysála v celým baráku, utřela všude prach, umyla kouplenu a schody. Uff :D Pak jsem byla na počítači.Nejdřív jsem byla na tumblru a pak jsem se dívala na jeden film. A na tumblru jsem se díky Jacqueline naučila jak tam dát playlist, takže jsem so happy! :D Po obědě jsem se na něj ještě dodívala a pak jsem psala článek - téma týdne. Pak jsem se ještě chvilku na něco dívala a okolo třetí přišla kámoška. Šly jsme asi tak na hoďku fotit ven, ale moc ftek nemám, takže je sem asi nebudu ani dávat. Pak jsme šly k nám a byly na PC. Tak jsem se tam dívaly na různý stránky a tak a potom ke konci jsme asi takovou půl hoďku hrály The Sims. Něajk o čtvrt na sedm kámoška odešla a já jsem se dívala na film a přitom dělala outfit. Ten článek se mi tu zatím nezobrazuje, ale jestli tu nebude za chvilku, tak se ráno určitě publikuje :D No, od sedmi jsem byla asi do půl osmé ještě u babičky a od té doby píšu tento článek. Dneska není zas tak dlouhej, tak snad si někdo přečte no :) Jinak teď se půjdu umýt, povečeřím a pak se budu dívat na film. No a v noci si chci napsat už nějakej ten D.Ú., protože jsem to chtěla udělat už včera, ale usnula jsem. A zítra na to asi nebudu mít moc času, protože ráno budu muset do kostela a odpoledne jedu s kámoškou za dalšíma kámoškama a půjdeme na bazén. Takže zase nabitý program :) Ale těším se. No ale hlavně už se těším na prázdniny, i když to budou bez víkndu a pondělí jenom dva dny no :)
Takže zítra asibude jenom outfit a deníček, doufám :) Mějte se! ;)im-notperfect-bitch: dancing-with-the-deadd: black and white blog


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: ilovetate: UNF

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch: everyone with a cat ever

im-notperfect-bitch: withthestellarskies: i cried at the end of this movie…

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

imjustawildone: dead—liberty: ✖ E N T E R ✖


kailynbishopxo:


mildrose: oh my

muleum: . (by anna gawlak)


marina-del-cyrus: niggugh: lovelovelovelovelove Marina, Miley, and Lana Blog


im-notperfect-bitch: inthurnet: queue
intomysickmind: the trees made a pretty reflection in my tea..
b-ikinibody: follow for fashion, yoga and fitness ❤

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
im-notperfect-bitch:shessoluckyshesastar: This is my favorite

kylieandonedirection: I love Jake *.*

littlepandasworld: Photos de Ι jύѕт ηєєd γσύ нєrє | via Facebook on We Heart It - http://weheartit.com/entry/55550910/via/LindiTran


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: everytime she close to her eyes …

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: havfruee: story of my fucking life omg

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: hangov3er: Özledim artık başlasın. beeeeest !!

im-notperfect-bitch: secret-paranoia: http://secret-paranoia.tumblr.com

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:im-notperfect-bitch:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 H. H. | Web | 24. march 2013 at 12:35 | React

american horror story ♥ ty obrázky jsou naprosot užasné! :)

Musela si uklízet ? taky jsem musela :/ pfff hate it :/ Jinak je škoda že ste toho moc nenafotili :/

2 Ivett Ivett | Web | 24. march 2013 at 12:56 | React

[1]: Přesně ♥
Jo, bohužel no :/ No, byla zima, tak jsme celkem pospíchaly :D

3 Macík Macík | 24. march 2013 at 14:01 | React

Focení bylo super. Miluju fotografování, ale nasral mě můj foťák! O prázdninách si to vynahradíme:)

4 Romi Romi | Web | 24. march 2013 at 14:37 | React

koukám, že každý den máš nabitý :)

5 Ivett Ivett | Web | 24. march 2013 at 17:52 | React

[3]: Taky miluju! Jn :/ Jo, musíme! :D

[4]: To jo no :D

6 Anýý Anýý | Email | Web | 25. march 2013 at 14:40 | React

Taky se strašně těším na prázdniny, tak kde né, že :D
Já jsme tento víkend neměla čas na koukání filmů, ale jinak sleduji pll :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement