Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

to infinity & beyond.

20. march 2013 at 20:51 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahojky!
Takže jenom tak v rychlosti jsem tu s deníčkem. Dnešek nebyl nějak zvlášť zajímavý, ale píšu :)
Jedna věc co se mi na dnešku líbila, že už to konečně vypadá jako jaro :) A je to asi nějaká náhlá změna počasí, protože včera tu bylo ještě dost sněhu a byla celkem zima a dneska svítí slunko jak něco a je úplně nádherně. Doufám, že zas nezačne sněžit, ale tak snad ne, když už je vlastně zítra jaro (nevíte, proč mám v diáři natišněný, že první jarní den je dneska? :P). No, ve škole to jakžtakž ušlo. Toho, kdo vymyslel matiku bych nejradši zakopala hluboko do země, protože je to nehorázná nuda a většina věcí mi moc nejde. Doufám, že to letos dám na výzo ještě na dvojku, protože jinak mě matka zabije :P Fyzika úplně to samý. No, myslela jsme si, že budu zkoušená, ale vůbec jsem se neušila. Tak jsem se modlila, ať mě nezkouší a nakonec mě nezkoušela! A úplně to samý PVPéčka. Pořád tam pleteme a řeknu to asi takhle: nahození oček je v pohodě, ale jak se to potom tak nějak předělává - je zajímavý, že doma mi to šlo a ve škole ne. Já teorii rozumím, ale praxe už je horší no :D A taky mi strašně klouzala ta jehlice a pořád se mi vyvlíkala, tak jsme to musela dělat x-krát od začátku :P Pak četina opruz jako vždycky. Měli jsme mít ten referát o Karlu Čapkovi a nějaký cestopis. To si hned na začátku vysbírala a pak jsme měli něco číst, jenomže jsme zase zlobili, takže jsme si měli přečíst samostatně jeden text a pak nám řekla, ať si vybereme jedno nejpodivnější slovo z toho příběhu a ať o něm něco napíšeme se 100 slovy. A protože jsme to nestihli, tak řekla ať to doděláme doma a ať si vyberem dalších pět zajímavých slov a ať o nich napíšeme pohádku. omfg. A poslední hodinu byly pracovní činnosti. Byli jsme v kuchyňce, ale nevařili jsme. Jenom tři dvojice holek uklízeli u každé části kuchyňky a ostatní dělali nějakou křížovku nebo co. Já s kámoškou jsme uklízely. Byl tam jeden tác nebo co a byl úplně nechutně příšerně špinavej, fuj :P A pak tam byl úplně totálně přopálený plech. No, pak byl oběd a potom jsme jela busem domů. Doma jsem se chvilku dívala na TV a na čtyři mě taťka zavezl do kytary. Tam jsme dneska byla jenom já s kámoškou, ale jako nic moc. No, v pět jsem jela domů a šla do knihovny. A pak domů. Doma jsme byla chviličku na PC, ale hlavně jsem se ještě učila ten zeměpis :P Pak jsme šla ještě na chvilku za babičkou. No a potom jsem byla na PC. Asi před tři čtvrtě hoďkou jsem se umyla a začala psát tento článek. A teď mám strašnou žízeň, jdu se napít :D Za chvilku.. No, jinak teď se budu se sestrou dívat na film, ale mám na to asi jenom čtvrt hoďku než nás taťka požene spát (jo jo, přesně - blbec :D).
Zítra ještě uvidím, jak to stihnu, ale asi jenom jako obvykle outfit a deníček. Mějte se! ;)


im-notperfect-bitch: Harry Potter.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
s-0da: unforqivably: new case TumbleOn)

imageim-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: cody<3

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: lovelysenses: want more quotes like this?

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement