Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

ugh, school tomorrow.

17. march 2013 at 20:34 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Zaprvé chci říct, že tento článek jsem měla fakt dlouhej a už napsanej, ale posral se mi internet, tak ho píšu znovu. Já jsem se totálně nas*ala!!!!! A za druhé se chci omluvit, že dneska už nestihnu outfit, ale prostě nestihnu no. Tak píš aspoň deníček ;)
Ráno šly mamka, sestra a babička do kostela, ale já ne, protože jsem byla minule. Tak jsem byla doma s taťkou, ale ten se díval na TV. Dívala jsem se na díl jednoho seriálu a nalakovala si přitom nehty střídavě na červenou a zelenou. Pak jsem jenom chviličku byla na počítači a potom jsem dělala sposutu věcí do školy. Nejdřív jsem si opisovala dva sešity. Jeden byly pracovní činnosti, protože když si psali ten zápis, my (já a tři kámošky) jsme dělaly něco jinýho, takže si to kámoška ospala od druhé a pak mi to dala. To byla jen stránka a něco. A pak jsem si ještě musela opsat něco o lidských právech do občanky, na tři stránky. Myslela jsem, že se z toho zblázním. Byla jsem totálně upsaná a z toho, jak jsem se musela sklánět nad tím sešitem mě strašně bolelo za krkem. Pak jsem si udělala D.Ú do ájiny a potom jsem ještě musela napsat referát o Karlu Čapkovi na A4 a ještě ho budu muset přepsat na papír, protože to učitelka chce mít napsaný rukou :P Kráva. No, potom jsme si ještě zopakovala to, co jsem se do zeměpisu naučila včera a ještě se naučila dalších 14 pojmů (slepá mapa :P). A to ještě není všechno. Zítra budeme ještě psát něco z přírodpisu, ale na to jsem se totálně vykašlala, takže se na to podívám a aspň trochu naučím přes noc. Okolo desáté přijela sestřenice Peťa s manželem a malým Matýskem. Původně měla přijet sestřenice Romča s malým Matýskem a Toničkou, ale měla horečky. Chtěla jsem za nima jít, ale kvůli škole jsme nemohla. Po obědě jsme se ještě chvilku doučovala a pak šla za nima. Matýsek tam pořád něco vymýšlel, tak jsme si s ním se sestrou hrály. Okolo druhé odjeli a já jsem šla domů a byla na kompu. Napsala jsem článek s fotkama ze včerejšího focení a hned potom dala ještě fotky na mou photography stránku na fb, kde vás moc prosím o like. Najdete ji TADY. (nevím jestli se vám to najde, když nebudete přihlášení na fb). Moc všem děkuji! ;) Pak jsem ještě oběhla AFFS a prostě byla na kompu. Asi o čtvrt na pět přijel taťka z hokeje (je brankář :D) a zavezl tetu domů. Měla jet původně až zítra, ale volala jí sestřenice Romča a něco říkala, tak za ní jela (nenapíšu co se stalo, protože je to moc osobní). A spolu s ní vzal taky sestru a mamku do Olomouce, protože jely sestře na boty. Takže jsme byla doma sama, yes yes yes yes! :) Chvilku jsme byla doma na PC a to hlavně na tumblru a na instagramu a pak šla asi na tři čtvrtě hodiny za babičkou a za dědou. Potom jsem šla domů, chvilku byla na PC, a pak se šla umýt. Potom jsem si zapla TV, uvařila kakao (♥), dívala se na TV a pila kakao :D Mňamí♥ Asi před hodinou přijeli rodiče a sestra a chvilku před tím jsem začala psát článek, který se mi ale potom podělal, takže jsme ho asi před půl hodinou začala psát znovu :P Zas*anej internet! No a teď se chciaspoň tu chvilku času, co mi zbyl dívat na film.
Zítra jako každý pondělí přijedu až po šesté, tudíž tu bude jenom outfit. Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: fast-binge-cut: This is exactly how i look like when i cry

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: spiisky: krissyissleepingwithsirens: lilaacs: calmkai: opall: hang-loose-muthagoose: v-ienn-a: d-ecade: coastale: daisifyed: craized: this generally hurts because i know it’s never happened omg crying this actually sucks, because i know that no one has the time to think this about me they’re too busy judging other things about me. Wow my life sucks sometimes. fuck. same here never, not in a million years would this happen HAHAHAHA no. lol no i wish never lol to everyone above; have some faith in yourself never, never NEVER


image

im-notperfect-bitch: ieeuu: LIVING YOUNG

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: supamuthafuckinvillain: this how you win in life


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: pfft-normal: Not mine :(

im-notperfect-bitch: iinkd: be—blissful: ♡follow for a follow back babe♡

im-notperfect-bitch: perching: bron-tyde: Oh my god who dosen’t want this on their blog? this is great.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: socially-awkward-purple-penguin: This reminds me of slender

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: snowiiey: get high on We Heart It - http://weheartit.com/entry/47004651/via/snowiiey

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:wukay: Scott Everett

im-notperfect-bitch: dreams-left-unwritten: this. fucking true


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: whisper-of-silence: ☯

im-notperfect-bitch: judgem3ntal-fucks: ☯

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: icy-brunette: I FINALLY SAW THIS MOVIE OMG

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:collar-and-hipbones: ♡ fab ♡

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anýý Anýý | Web | 18. march 2013 at 9:35 | React

No jo škola je zrádná :D
Tak yjsme kdysi psala referát o čapkovi :D
Tak si pěkně a pořádně vychutnej to kakao :D

2 Ivett Ivett | Web | 18. march 2013 at 18:25 | React

[1]: to teda jo :D
jo, hrůza..:)
jj, vychutnala jsem si :D mňam♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement