Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Vlak života

23. march 2013 at 13:36 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Ahojky!
Nakonec jsem se odhodlala k tomu napsat článek k tématu týdne, ale upozorňuju, že moc nevím co o něm napsat. Ale o něco se pokusím :)
Takže vlak života... Dvě slova, nad kterými se dá hodně přemýšlet. Celý život je vlastně jako jedna velká jízda, která nemá konce. Konec poznáme až tam budeme. Na začátku nasedneme do vlaku a jedeme tu zdánlivě nekonečnou jízdu. Čeká nás asi mnoho překážek - některé překonáme, některé bude těžké překonat, nebo některé někteří nepřekonají..A může se taky stát, že tam jejich jízda končí. Doufám, že takových lidí není moc. Pokud vše překonáme, jedem dál na cestu životem, plnou rozhodnutí, dalších překážek, všech možných i nemožných pocitů, často velkých dobrodružství. Někdy mi přijde, že se každý jakoby předhání, aby byl první v cíli. Ale proč? Ta jízda vlakem je jenom jedna, asi už nikdy žádná taková nebude, tak bychom si ji měli pořádně užít. Není třeba přemýšlet o tom, co se stalo, protože to není podstatné. Není třeba stále se vracet ve své životní jízdě k minulosti, protože to už není podstatné. Podstatné je to, co nás čeká, a pokud to budeme ignorovat a zaobírat se minulostí, možná propásneme pár úžasných okamžiků.
Každému z nás jednou cesta vlakem skončí. Ale myslím, že není třeba bát se konce. Pokud jsme si život užívali každou vteřinou, snažili se vše překonat a umřít s vědomím, že vaše "životní poslání" bylo naplněno, není třeba se bát konce. Protože za každým koncem je nový začátek. Nevím, co bude následovat, ale jedno vím jistě - není se čeho bát.
"Umřít bude veliký dobrodružství"

Ano, celkem jsem se rozepsala, tak doufím, že to někdo četl. Přidávám jen jeden obrázek, protože nevím co víc bych měla přidat. Dnes ještě bude asi outfit a deníček. Zatím ahoj! ;)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 karin-photo karin-photo | Email | Web | 23. march 2013 at 14:54 | React

Náhodou,máš to moc hezky napsané. Skvělé myšlenky :-)

2 beautiful-mind beautiful-mind | 23. march 2013 at 15:26 | React

Ahoj, musím říct, že na to, že je ti 12 máš velmi krásně uspořádané a vyspělé myšlenky, jenom k té minulosti dodám, že nás nesmí "okrádat" o přítomnost a budoucnost, ale je to učitel jako žádný jiný ;)
Nicméně jsi opravdu šikovná :)

3 Ivett Ivett | Web | 23. march 2013 at 16:48 | React

[1]: Díky :)

[2]: Jé, moc děkuju :) Ano, to máš pravdu. Moc ti děkuju :)

4 Anýý Anýý | Email | Web | 25. march 2013 at 14:25 | React

Dokonalý článek :O Ani jsem nevěděla, že umíš psát tak nádherně :D
A mimochodem je to pravdivý a souhlaslím :D

5 Ivett Ivett | Web | 4. may 2013 at 10:20 | React

[4]: Tak to moc děkuju :) A jsem ráda, že souhlasíš :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement