Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

April 2013

i'm sad, but i smile, that's life.

30. april 2013 at 20:01 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jsem tady s posledním a to deníčkovským článekm. Asi bude dneska o něco obsáhlejší, ale pokusím se, aby nebyl :D
Dneska to ve škole napůl ušlo a napůl hrůza. Takže hrůza :) Matika byla hodně nuda, jak jinak :P V češtině nám pořád dávala nějaký cvičení, takže taky hrůza. Potom byla ájina - tam jsme dostali známky a pak jsme se dívali na fotky z minulýho úterka, když jsme byli v zoo. Naštěstí jsem jich tam moc neměla, ale na každé kde jsme byla, jsem vypadala jak blbec :) Potom byla hudebka. A když jsme šli do učebny, tak za monu stál spolužák a zezadu mi podkosil nohy, blbec jeden :P No a já jsem spadla na zem a prý se mi lidi z ostatních tříd smáli :D No, co nadělám.. :) Blbec blbej. Pak byla ta hudebka ta byla celkem ok, ale jako dost nuda. Po hudebce jsme měli telák. Učitelka ještě pořád není ve škole, takže jsme měli jinou a hráli jsme venku nějaký přiblbý hoňky :P Omg. Ale pořád lepší než běhat no :D A poslední hodinu byla informatika, což jako vždycky nuda :P Ale vlastně to zas až taková nuda nebyla, dělali jsem tam něco v příkazovým řádku a měli jsme tam napsat adresy na nějaký stránky. No a já s kámoškou jsme tam napsaly www.shit.com (udělal se z toho odkaz, ale netuším co se ukáže po kliknutí :D) a pak ještě jedny stránky, který tady radši psaát nebudu..:D Po škole jsem jela busem domů. Když jsem přišla domů, chvilku jsme byla u babičky s tetou, která včera přijela. A ta nám řekla, že dneska přijede sestřenice s manželem a malým Matýskem a ti pak odjedou a Matýsek tu zůstane přes noc, yes♥♥ :) Ale potom jsem byla doma a dávala se na TV a přitom si psala úkoly, ať to nemusím dělat zítra :P Asi v pět jsem šla na počítač a byla na tumblru a na blogu udělala outfit. A potom ještě reklamu na další blog. A asi okolo šesté jsem šla ven, kde už všichni přijeli. Měli jsme i špekáčky (ale popravdě, já je moc nemusím :)) a byla sranda :) A asi tak před půl hoďkou už jsem šla domů a před chvilkou sestřenice s manželem odjeli. A teď se půjdu umýt a půjdu za tetou a Matýskem.
Zítra je sice státní svátek, ale nevím, jak budu stíhat, prtoože si chci užít s Matýskem (moc často tady nebývá a na noc už vůbec ne :D). Takže outfit a deníček určitě, ale uvidím jestli ještě něco víc. Mějte se! ;)im-notperfect-bitch:


Reklama - blog blogerky Macík

30. april 2013 at 18:00 | ♥Ivett♥ |  Reklamy
Ahoj!
Úplně jsem zapomněla ještě na jednu věc - jedna super úžasná blogerka mě dnes poprosila o reklamu a úplně jsem na to zapomněla, takže se moc omlouvám -.- Blogerka Macík si ji ode mě nechává udělat už podruhé z jistých důvodů. A protože teď nemám nějak moc času, něco málo o jejím blogu napíšu, ale dám vám sem odkaz na první reklamu, kde si toho budete moci přečíst více :)

Na tomto blogu byla přednedávnem informace, že bude smazán, ale naštěstí se vše vylepšilo a blogerka Macík se vrátila. Bohužel někteří lidé, kteří četli její blog ne :/ Takže tady chci jen napsat, že touto událostí se nic nemění a její blog je pořád stejně úžasný! Pokud jste tento blog ještě nenavštívili, určitě to udělejte. A pokud jste ho navštěvovali kdysi, určitě nebudete litovat toho, když se opět stanate jeho návštěvníkem :) Navíc teď blogerka Macík přišla s novou rubrikou, kterou se dozvíte, když půjdete na její blog. A ještě jedna informace - její blog je zejména deníčkovský, módní, čas od času tam najdete nějakou blogerčinu právě oblíbenou hudbu a také je plný jejích nádherných fotek! Určiět se vám budou moc líbit! ;)
Tak, víc už nestihnu, ale můžete si přečíst ještě první reklamu a to TADY.

Blogerka: Macík

Banner s reklamou na její bude na blogu týden.

Black&pink outfit ;)

30. april 2013 at 17:26 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska jsem udělala zase takový trochu načančaný outfit, ale celkem se mi líbí :) Ty šaty se mi hodně líbí, ale nevím určitě když bych si je koupila, vypadala bych v nich hrozně :D Ale snad se vám líbí ;) No, tak to je vše a teď pádím ven, kde je teta a pak přijede můj milovaný Matýsek (kdo čte delší dobu můj blog, ví kdo to je, kdo ne - ne, není to můj kluk ani nic podobnýho :D ještě to tak :DD). No a budeme tak venku a asi budeme grilovat :) Takže potom večer tu budu ještě s deníčkem. Ale nevím kdy přesně ;) Zatím čau! :)


Black&white outfit ;)

29. april 2013 at 18:36 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Takže dnes jsem tu, jako každé pondělí, jen tak v rychlosti s outfitem. Dneska se mi clekem líbí. Je teda po delší době černobílý a strašně se mi líbí ty kraťasy♥♥ Tak doufám, že se taky trochu líbí :) Jinak už nevím, co víc napsat :D Takže zítra tu s jevětší pravděbodobností bude outfit a deníček. Mějte se! ;)


adventure is out there.

28. april 2013 at 19:01 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Můj dnešní den byl takový spíš nudný..Ale i tak se o něj s vámi podělím :)
Ráno jsem se probudila až nějak po sedmé a asi tak hoďku jsem ležela v posteli a byla na mobilu na instagramu a internetu. Pak jsem se oblíkla, posnídala a byla na počítači. Pak jsem se trošku učila, ale jenom chvilku :P A vlastně do oběda jsem střídavě se sestrou byla na počítači. Byla jsem na tumblru, blogu a poslouchala písničky na youtube♥♥ Na blog jsem dala článek s dalšími videy na vlog. Po obědě jsem zase byla na počítači a to asi jenom na youtube a tak jsem projížděla blogy. V jednu jsem šla tak na půl hoďku za babičkou. Pak jsem přišla omů, tak do tří ještě byla na počítači a pak jsem se asi půl hodiny učila přírodopis. Píšeme z květu a květenství a zatím umím jenom květ :P Plus jsem se ještě včera učila ten dějepis. No, a pak jsem tak do pěti byla na počítači a jenom poslouchala písničky. No a ještě potom byla na tumblru a zase tak projížděla blogy. A pak jsem pár písniček zpívala karaoke, protože jsem se nudila a učit se mi nechtělo :DD Radši nechtějte slyšet -.- :) Okolo páté mi zavolala kámoška, jak jsem napsala takovej úkol do slohu. A já jsem si pak uvědomila, že jsme měli úkol, tak jsem jí slíbila, že ho napíšu a pak jí to pošlu na fb. Tak jsem ho psala, ale to byl tak debilní úkol, že to není možný :P Napsala jsem tam úplný kraviny. No, potom jsem se šla už okolo šesté umýt, pak tu ještě byla segra a teď píšu tento článek a poslouchám písničky. A zítra je zase škola, oh no! :/
Zítra je bohužel zase pondělí a to znamená, že tu bude jenom outfit, protože přijedu až po šesté. Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


Pink&brown outfit ;)

28. april 2013 at 15:36 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Mám tu pro vás dnešní outfit, ale musím říct, že je takový obyčejný a není moc povedený, protože dneska mám co se nápadů týče absolutně vymytý mozek a ani se mi do toho moc nechtělo :) Ale tak snad trošku ujde no :) A jinak čekejte už jenom deníček, protože se mi jednak dneska do ničeho nechce a navíc se musím učit :P Takže zatím čau! ;)


Vlog - shopping videos ;)

28. april 2013 at 9:49 | ♥Ivett♥ |  My vlog ;)
Ahoj!
Tento článek sem dávám jen tak narychlo. Jenom jsem sem chtěla dát ta dvě videa. Kdo neví - začala sjem si vést vlog, a tohle jsou dvě videa do něj. Bylo by jenom jedno, ale jak už jsme psala, vůbec jsem si neuvědomila, že se mi to přestalo natáčet, takže proto jsou dvě části. Tu první jsem natočila v pátek odpoledne a druhou včera večer. Snad se budou líbit. Tady je první a druhé najdete v celém článku. A ještě jedna věc - v minulém videu jsem slibovala ten odkaz na blog Bethany, kterou jsem se nechala trochu inspirovat. Dala jsem ho jen na youtube a na blog jsem ho dát zapomněla. Takže TADY JE. A to je vše. Snad se videa budou líbit a zatím čau! ;)i began to like being alone.

27. april 2013 at 20:05 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska je zase jednou super den :D Teda téměř. Takže pár řádků o něm.
Ráno jsem se probudila asi v šest, ale tak hoďku jsem ležela v posteli a čekala až mamka půjde do obchodu. Mezitím jsem v mobilu oběhla AFFS. Když mamka odešla, udělala jsem si kakao, oblíkla se a stihla jsem utřít prach. Pak mamka přišla, posnídala jsem a byla na počítači. Byla jsem na tumblru, chvilku na fb a na blogu. Na blog jsem dala dva články - středeční nákupy a nový písničky v mobilu. Po obědě jsem ještě chvilku dodělávala ten článek a pak jsem se chvilku učila dějepis. Ale stihla jsem se naučit asi tak půlku. Pak jsem musela jít dolů k babičce, protože jsme musela zavolat tetě a sestřenici, že moje narozeninová oslava se přesouvá, protože ten den kdy měla být máme se sestrou nějaký trapný vystoupení :P Mezitím u nás zvonila kámoška, ale protože jsme nebyli doma, tak se nedozvonila. Naštěstí ji pak sestra viděla odcházet, tak jsme šli k její prababičce, kam odešla a potom jsem s ní šla ven. Já mám plnou paměť, ale ona fotila. A tak jsme se tak necelou hoďku procházely. Šly jsme kolem takového lesa a pak jsme slyšely nějaký zvuky a vylekla nás zajíc a pořád jsme si něco představovaly, tak jsme radši odešly :D A cestou k nám jsme šly kolem hřiště a tam hráli tři kluci fotbal. No a já nevím, mohli být tak v páté, šesté třídě a řvali na nás samý kraviny :D Něco jako "Ahoj Fiono" a podobně :D A potom ještě zařvali ať jdem za nima, že potřebují švédskou trojku :DD Tak je tam kámoška zdrbala (z dálky). No, pak jsme šly domů a musely jsme se sestrou hrát přehazku :P Potom odjeli mamka, taťka a sestra na pole sadit brambory. Měli jsme tam jít až zítra, ale jelikož asi bude pršet, tak tam šli dneska. No a já jsem se tomu vyhla!! Tak jsme byla s kámoškou chvilku u ná doma a pak jsem se tak trochu připravovala, protože jsem kámošce slíbila, že se sestrou a s ní půjdeme do vedlejší vesnice na pálení čarodějnic, kam musela jít kvůli sestře a nechtěla tam jít sama. Tak potom ještě odešla domů, já jsem se připravila, ještě jsem se stihla doučit ten dějepis a pak jsem šla se segrou ke kámošce a potom jsme šly na to pálení čarodějnic. Řeknu vám, že to byla trapárna jak pojďmě do p*dele :) No ale naštěstí jsme tam byly jen tak hoďku, protože mamka říkala, ať jsme okolo šesté doma, protože pak jedou pryč. Takže jsme si každá daly hranolky a jednu kofolu, ještě jsme se potkaly s kámoškou, která tam byla (kdybyste viděli ten kostým :D) a asi v šest jsme šly domů. A cestou domů jsme ještě potkaly ty kluk a zas bylo "ahoj Fiono" :P Domů jsme se segrou došly asi o čtvrt na sedm a po půl sedmé našo odjeli na konecrt a přijedou asi po jedenácté, takže mega super! No a asi před půl hoďkou jsem natočila druhou část toho videa, které jsem chtěla dát na vlog, ale tady na blogu se objeví až zítra. A teď se půjdu umýt a pak budu čumět až do noci na filmy :D
Zítra tady bude ten článek s videama, outfit a deníček a víc nestihnu, protože se budu učit přírodopis :P Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch:

If you’re a teen you must follow this blog.Blue outfit ;)

27. april 2013 at 18:32 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem tady s dnešním outfitem. Nevím jak a ani nemám čas to okecávat, takže je prostě takový sladěný do modré barvy, je letní nebo jarní a snad se trochu líbí :) Mě se celkem líbí no. Takže tak. A dneska čekejte ještě buď jeden nebo dva články. Zatím čau! ;)


New songs in my phone :)

27. april 2013 at 13:23 | ♥Ivett♥ |  ♥Music♥ is my life... :D
Ahojky!
Mám tu pro vás další článek a to je po delší době článek s pínsičkama, který jsme si v poslední době stáhla do mobilu a moc se mi líbí :) Takže zase máte nad každou odkaz a snad se budou líbí tak jako se líbí mě :)


...více v celém článku