Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

1. 4. 2013 ;)

1. april 2013 at 19:08 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska jsem napsala jenom datum. Ne, že bych neměla dost takových těch citátů, ale když je zase prvního (ne, už?)..:) A víte co? Rozhodla jsem se, že asi zruším blog. Áno, zabírá mi hodně času. Apríl! :D Prosím, nepište mi do komentů, jak je to trapný nebo špatně vymyšlený apod. Já to totiž vím :D Ale prostě jsem to jen tak chtěla napsat no. Jo, jsem strašně blblá no :) Takže doufám, že to všichni víte min. od rána, ale dnes je kromě Velikonoc (což jsou podle mě nejhorší svátky v roce :P) i apríl. Omg, teď jsem se fakt ztrapnila, ale mazat už to nebudu :D Takže ke dnešku..-.-
Dnešek nebyl zase nějak zvlášť zajímavý. Ráno jsem se probudila, posnídala, chvilku se dívala na TV a pak jsem si ještě udělala referát do četiny. Ještě bych se měla učit hudebku, ale to si nechám až na noc :D Potom jsem byla na PC. Myslím, že jsem byla na tumblru, chvilku asi na fb a to je asi vše. Prostě jsem tam tak byla. No a mezitím k nám chodili kluci :P Jako první přišli 3 kluci ze třídy ještě se třema kámošama. Omg, to byla hrůza, ale naštěstí si ty jejich obvyklý debilní poznámky nechali od cesty :D Pak přišli tři kluci spíš za sestrou, ale já jsem se tomu taky nevyhla :P Potom myslím moc nikdo nechodil, akorát nějak okolo jedenácté přijel dvouletý Matýsek (syn sestřenice) s taťkou. Ale byl takový zaražený, protože se právě vzbudil. Ale stejně dobrý. Ale měli byste vidět, co dělá, když je v místnosti můj tatka. Asi se bojí jeho kníru, protože můj taťka má knír (-.-) a třeba dneska se před ním vždycky schovával. A vždycky se podíval a rychle se schoval :D No a když taťka odešel, tak byl zas v pohodě. :D Malej jouda. No asi za půl hoďky odjeli a ještě předtím než odjeli za náma zase přišel jeden kluk, kterýho ani neznám :D No a o něco později přišel už naštěstí poslední kluk a ten zase spíš za segrou. Po obědě jsem byla na počítači a pak jsem šla ještě asi na hoďku za babičkou. No a pak jsem byla na tumblru, na blogu a já už ani nevím co jsem dělala. Až k večeru jsem napsala outfit, který se zatím bohužel nepublikoval, před chvilkou jsem se umyla, protože dneska budeme muset jít hodně brzo spát (včera jsme se se segrou pořád bavily a tak, tak nám mamka oznámila, že dneska půjdeme už v osm :P) a teď se jdu dívat na film. A zítra zas ta blbá škola, neeeee!! Závidím děckám v Anglii, ti tam mají prázdniny 2 týdny :/
Takže zítra a zřejmě až do pátku tu bude jen outfit a deníček a o víkendu uvidím. Mějte se! ;)Hermione reminds me of me when I was younger - JK Rowling.


sherpotter: Ginny Weasley in Red - requested by anon
chibird: The seasons may come and go, but my laptop will never leave me.


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch: withnobodyinyourbed: recklesslyunbroken: ijustlostinspace: It will destroy you. Don’t start, please. Please don’t start cutting, it will destroy you like it destroyed me and everyone else that self harmed themselves, please don’t. I usually don’t reblog this stuff, but this is a very good point to everyone out there. late ..
lanadel-erious: xox lana

luleux: q’d - luleux xx

the-reverse-oreoooo: This is why privacy is a MUST.

floricabliss: This is amazing!disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!


my-teen-quote: Are you a teen? This blog is just for you!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!
sweet-rosy-summer: rosaaay

im-notperfect-bitch:im-notperfect-bitch: falling-to0-pieces: When I’m gone?


kushandwizdom: Click here for more personal quotes


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


kushandwizdom: Click here for more personal quotes

waystolivehealthier: follow for fitness :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anýý Anýý | Email | Web | 2. april 2013 at 14:38 | React

No k tomu aprílovýmu vtípku raději nic nebudu říkat, když si to nepřeješ :D Ale už je to fakt trapné :D (ale nic si neslyšela :DDD)
Jinak do školy se nechtělo asi nikomu z nás :D Mohli ty prázdniny alespoŇ prodloužit do konce týdne, ach jo !!

2 Ivett Ivett | Web | 2. april 2013 at 15:41 | React

[1]: Jo jo, díky.. Áno, já vím :D
To doufám :D Jo, to mohli..:/

3 H. H. | Web | 3. april 2013 at 16:26 | React

Uf už jsem se lekla! Vůbec mi nedošlo , že byl Apríl na Velikonoce :D včerejší škola utíkala tak pomalu :/

4 Ivett Ivett | Web | 3. april 2013 at 16:40 | React
5 Ivett Ivett | Web | 3. april 2013 at 16:41 | React

[3]: :D Mě až později. To jo :P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement