Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

a dream is a wish your heart makes.

24. april 2013 at 20:58 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Opravdu strašně moc pospíchám, takže se pokusím v rychlosti.
Dnešek byl celkem hodně super den. První hodinu byla matika, což jako vždycky nuda. Pak fyzika - dvojnásobná nuda a ještě jsme psali test..Vidím to tak na dvojku :) Potom jsme měli mít dvouhodinkovku PVPéček, ale jelikož učitelka nebyla ve škole, tak jsme byli venku každou hodinu s jinou učitelkou. A hrabali jsme trávu. Ale na většině míst nebylo vůbec co hrabat. No ale bylo to super a potom ke konci hodiny jsme se vždycky váleli po trávě (umělé! :D) nebo tak blbly..(y) Potom byla češinta, tam jsme četli strašně vtipnou ukázku, kde byla hlavní postava holka, která se jmenovala stejně jako jedna spolužačka, tak jsme si z ní dělali srandu..:D No a v pracovních činnostech jsme zase byli venku, ale teď na nádvoří a trhali jsme plevel. Celkem hodně sranda :D No, po obědě jsem jela busem domů a doma jsem se asi tak hoďku dívala na TV. Potom jsem v rychlosti udělala outfit a před čtvrtou mě mamka zavezla do knihovny a potom do kytary. V kytaře to ušlo :) No a po kytaře (asi v 5) pro mě mamka se sestrou přijely a jely jsme do Zlína. Nejdřív jsme se jenom tak stavily v Lidlu a pak jely na Čepkov. Byly jsme sice jenom ve třech obchodech, ale než jsme si něco koupily, tak to trvalo dlouho a máme toho celkem dost :) Někdy během týdne se tu objeví fotky a v pátek nebo v sobotu dám na svůj vlog i video. Ještě nevím kdy přesně to stihnu ;) No a přijely jsme asi o čtvrt na devět. Tak jsem ještě šla na chvilku za babbičkou, teď píšu článek, pak se umyju, nachystám si věci, zopakuju zeměpis a už nic víc nestihnu. Toť ke dnešku vše.
Zítra stihnu outfit a deníček a pokud budu mít štěstí, tak možná stihnu nafotiti i to co jsem si koupila, ale to nevím. Tak se mějte! ;)

my-teen-quote: Are you a teen? This blog is just for you!

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: youcantsaveanybody: teensvogue: calfy: Please don’t kill yourself.Take this as a signal that someone out there wants you to think about this drastic decision, halt for another day.Push that to a week, a month, a year, your life.This world is missing out on someone, missing out on YOU.Show the world what they’re missing. Killing yourself is not an option, you need to fight, you need to win, and I’m sure you can. Any moment, any help needed, my ask is always open here, shoot me a mail. I love you, you deserve much more. Killing yourself will be a signal to your opponent, that you gave in, you succumbed to circumstances, but I know you, you’re a fighter, you’re strong.Start afresh, you will pass by this thought too. Killing is for cowards, I know you’re not.I love you from the bottom of my heart.- Ana x.(Please don’t delete the text, people must read this, it may just help) We all plead others not to do such a thing while our own minds torture us with contemplation of suicide.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: fue-go: <3

im-notperfect-bitch: its-getting-wild: FOLLOW ! ♥ - http://its-getting-wild.tumblr.com

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: please

im-notperfect-bitch:

Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 25. april 2013 at 6:01 | React

A kdy sem dáš ty fotky ze zoo?

2 CROCODILER CROCODILER | 25. april 2013 at 13:35 | React

Válet se na umělce místo školy?:O taky bych brala:D jinak u nás, když se objeví v textu nějaké známe méno, tak z toho mají spolužáci taky třetí světovou:D

3 Naty Naty | Web | 25. april 2013 at 14:54 | React

u nás je to s tím jménem úplně stejné :D jenom si z toho člověka dělají srandu asi týden :D

4 Jacqueline Jacqueline | Web | 25. april 2013 at 16:40 | React

tyjo to bych nechtěla,hrabat trávu:DD

5 Ivett Ivett | Web | 25. april 2013 at 17:07 | React

[1]: Ještě nevím, jestli je sem vůbec dám a jestli jo, tak asi až přes víkend ;)

[2]: Přesně :D

[3]: No, tak z tohoto konkrétního člověka si u nás dělají srandu snad celý život :D

[4]: To jo, ale tak lepší než škola no :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement