Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

good girls love bad boys.

11. april 2013 at 19:02 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska zas tolik nepospíchám, ale stejně bych si ráda pohla (což mi asi nevyjde :D). Takže jdu ke dnešku.
Ve škole to zas taková hrůza nebyla, i když nuda byla :P Zeměpis byl jako vždycky sranda jak něco :D A psali jsme test, na kteýr jsem se učila dva dny, takže to vypadá na jedničku..A taky jsem musela radit kámošce, ale co bych pro ni neudělala že :D V češtině jsme psali diktát a ještě opakovali myslím na úterý, kdy budeme psát prověrku. Po druhé hodině šla moje kámoška a ssousedka v lavici domů, takže mě tam zase nechala "samotnou":D O jak smutné...:D Plavání byla hrůza..Teda na začátku jak jsme se rozplavávaly, tak byla celkem sranda, ale pak jsem měla plavat 100 metrů a to já absolutně nedám..Stěží dám 50 (50m = 4 bazény, 100m = 8 bazénů :P). Matika byla nuda, už si ani nepamatuju jak se jmenuje to co jsme dělali :P V dějepisu jsme si zas říkali něco o něčem novým a pak jsme si na to měli sami napsat zápis, takže v pohodě. A v občance jsme dostali známku z testu a z D.Ú. (obojí mám za jedna, uf) a psali další test z celýho sešitu..Opruz :P Ale snad to nějak vyjde. A pak jsme se zas dívali na nějaký videa o lidských právech. No, po škole jsem jela busem domů, zanesla kámošce sešity a pak šla teprve domů a doma jsem se dívala asi do půl čtvrté na TV. Původně jsem přitom chtěla háčkovat, ale prostě se mi nechtělo, tak budu háčkovat zítra a přes víkend :P O půl čtvrté jsem šla se sestrou do flétny a přišla asi v pět. No a pak jsem doma byla na počítači. Byla jsemnna tumblru, na blogu a chvilku na fb. Ted půjdu na chvilku za babičkou, pak se umyju a budu se dívat na film.
Zítra mám jenom čtyři hodiny, takže přijedu okolo půl jedné, ale budu muset hlavně teda háčkovat. No ale ráda bych stihla napsat recenzi na jednu knížku, tak třeba to stihnu. A pak normálně outfit a deníček. Mějte se! ;)

CLICK FOR THE MOST RELATABLE POSTS!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

Love quotes? you will love this blog!


disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

Love quotes? you will love this blog!

vaidusia:

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

Love quotes? you will love this blog!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!
kushandwizdom: Click here for more personal quotes


im-notperfect-bitch: i-m-a-cutteerr: suicidal-girl-depressed: this is break my heart and is fucking true She just breaks down..

im-notperfect-bitch: xx want to be a patient in my asylum? xx

im-notperfect-bitch: um-dia-tudo-acontece: -

im-notperfect-bitch:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Romi Romi | Web | 11. april 2013 at 19:17 | React

gratuluji

2 Ivett Ivett | Web | 11. april 2013 at 19:50 | React

[1]: Díky :)

3 Ellie von Blanchet Ellie von Blanchet | Web | 11. april 2013 at 22:00 | React

ke gratulaci se přidávám, ale přihodím i menší výtku. Nějak se ti vytratily zdroje obrázků. Nechci tě kritizovat a pokud je máš koupené, tak se ti moc omlouvám. Jen mě to překvapilo, protože tvůj blog vypadá, že máš ambice i ke vstupům do nějakých lepších klubů autorů a právě fotky bez zdroje jsou často důvodem, proč se dobří blogeři setkávají  s neúspěchem :-?

4 Ivett Ivett | Web | 11. april 2013 at 22:37 | React

[3]: Díly. No, já vím, že k obrázkům zdroj nedávám a že je to chyba, nebo i porušení. Ale vlastně k nim zdroj klidně dát můžu. Téměř všechny obrázky tady na blogu (krňě mých + pár výjimek) mám z webu tumblr.com, takže jestli to pomůže, zdroj klidně přidám :)

5 Anny Anny | Web | 12. april 2013 at 14:30 | React

Taky jsme se kdysi dívali na videa o lidských právech. Byla to pěkná blbina :D

6 Macík Macík | 12. april 2013 at 17:01 | React

Ahoj vracím se k blogu. podívej se na blog prosím:)

7 Julls Julls | Email | Web | 12. april 2013 at 17:16 | React

My tiež tento týždeň píšeme hádam milión testov, a ešte ma zopár čaká...Hm, nejak to dám :D

8 Ivett Ivett | Web | 12. april 2013 at 17:18 | React

[5]: Přesně :D

[6]: Jasně ;)

[7]: Jo, budeme muset :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement