Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

hoping for the best but expecting the worst.

2. april 2013 at 17:51 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jsem tu i s deníčkem - dneska opět dřív, ať už to mám z krku :)
Jak mě se nechtělo do školy. V noci jsem byla do půl třetí vzhůru, převážně proto, že jsem se musela učit hudebku (i když taky abych si mohla číst no :D). Ale zajímavý je, že jsem vůbec nebyla ospalá, a to jsme spala jenom...3 hodiny. No, ve škole to byla zase celkem nuda. Matika teda strašná nuda, a moc to nechápu, děláme měřítka na mapě..Jejda, teď jsem si vzpomněla, že je ještě D.Ú. No, kdyžtak se na to zase vykašlu, uvidíme :D Pak čeština hrůza, o tom se snad už ani nehodí psát.. No prostě, ani se netejte (ne že byste se chtěli ptát :D). Ájina byla celkem v pohodě, mám ji fakt ráda, takže ok. V hudebce jsme především psali ten test, ale jelikož jsme se to za noc dokázala celkem slušně naučit, na 98,9% počítám s jedničkou (y) :) Potom v těláku nic moc, pořád tam děláme nějaký blbiny..Aspoň, že kvůli sněhu zatím nemůžeme ven, protože běhat tři nebo víc kol po tom obřím hřišti, by se mi fakt nechtělo..:P :) A informatika celkem ušla. Pořád tam něco počítáme v Excelu, ale zbyl nám čas, tak jsme mohli ýt na internetu. Já jsem byla na tumblru. Po škole jsem přijela domů, dívala se na TV a přitom si psala úkol do fyziky. Pak jsem si ještě začala přepisovat část referátu o T. G. Masarykovi, který máme na pondělí, ale mám jenom kousíček (zase to musíme mít napsaný rukou, ve Wordu už to mám celý). No a asi od čtyř jsem na počítači. Na tumblru, chvilku na fb, na blogu a na ostatních blogách. No, teď asi půjdu na chvilku za babičkou, pak se umyju, možná se podívám na tu matiku a pak se půjdu zase dívat na film. Btw, viděl jste někdo Ženu v černém? Už je to trochu delší dobu co jsem ji viděla, ale nedodívala jsem se na to dokonce..Neměla jsem odvahu :D No ale chtěla bych se teďka někdy (pokud možno ve dne) na to dodívat a pak by tu možná byla recenze (pro toho, kdo to neviděl a ani o tom neslyšel - je to fakt krutý psycho horor, ze kterýho se budete probouzet ze spaní :D).
Zítra to s článkami vidím stejně jako dneska. Jak jinak taky, že :) Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch:

kushandwizdom: Click here for more personal quotes

cacaboo: forreaalll tho like u g h
im-notperfect-bitch: despaiiir: black white depression blog


disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

im-notperfect-bitch:

Tohle je z té Ženy v černém..:)

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

waterglow: i really want to see this.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
im-notperfect-bitch:crystallized-teardrops: djdjdbsukdnf love this movie

im-notperfect-bitch:

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anýý Anýý | Email | Web | 3. april 2013 at 18:55 | React

Já se na horory vůbec nedívám, nějak mě neberou a abych se přiznala, tak se bojím ;-)  :-D  :-D Mno, nesměj se mi :D
To víš, že jsem taky ráda že je ještě sníh, alespoň by jsme nemuseli běhat, tak jak vy :D

2 Ivett Ivett | Web | 3. april 2013 at 20:27 | React

[1]: Nesměju se.. Já se taky bojím, ale nějak mě přitahují :D
Přesně..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement