Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

i began to like being alone.

27. april 2013 at 20:05 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska je zase jednou super den :D Teda téměř. Takže pár řádků o něm.
Ráno jsem se probudila asi v šest, ale tak hoďku jsem ležela v posteli a čekala až mamka půjde do obchodu. Mezitím jsem v mobilu oběhla AFFS. Když mamka odešla, udělala jsem si kakao, oblíkla se a stihla jsem utřít prach. Pak mamka přišla, posnídala jsem a byla na počítači. Byla jsem na tumblru, chvilku na fb a na blogu. Na blog jsem dala dva články - středeční nákupy a nový písničky v mobilu. Po obědě jsem ještě chvilku dodělávala ten článek a pak jsem se chvilku učila dějepis. Ale stihla jsem se naučit asi tak půlku. Pak jsem musela jít dolů k babičce, protože jsme musela zavolat tetě a sestřenici, že moje narozeninová oslava se přesouvá, protože ten den kdy měla být máme se sestrou nějaký trapný vystoupení :P Mezitím u nás zvonila kámoška, ale protože jsme nebyli doma, tak se nedozvonila. Naštěstí ji pak sestra viděla odcházet, tak jsme šli k její prababičce, kam odešla a potom jsem s ní šla ven. Já mám plnou paměť, ale ona fotila. A tak jsme se tak necelou hoďku procházely. Šly jsme kolem takového lesa a pak jsme slyšely nějaký zvuky a vylekla nás zajíc a pořád jsme si něco představovaly, tak jsme radši odešly :D A cestou k nám jsme šly kolem hřiště a tam hráli tři kluci fotbal. No a já nevím, mohli být tak v páté, šesté třídě a řvali na nás samý kraviny :D Něco jako "Ahoj Fiono" a podobně :D A potom ještě zařvali ať jdem za nima, že potřebují švédskou trojku :DD Tak je tam kámoška zdrbala (z dálky). No, pak jsme šly domů a musely jsme se sestrou hrát přehazku :P Potom odjeli mamka, taťka a sestra na pole sadit brambory. Měli jsme tam jít až zítra, ale jelikož asi bude pršet, tak tam šli dneska. No a já jsem se tomu vyhla!! Tak jsme byla s kámoškou chvilku u ná doma a pak jsem se tak trochu připravovala, protože jsem kámošce slíbila, že se sestrou a s ní půjdeme do vedlejší vesnice na pálení čarodějnic, kam musela jít kvůli sestře a nechtěla tam jít sama. Tak potom ještě odešla domů, já jsem se připravila, ještě jsem se stihla doučit ten dějepis a pak jsem šla se segrou ke kámošce a potom jsme šly na to pálení čarodějnic. Řeknu vám, že to byla trapárna jak pojďmě do p*dele :) No ale naštěstí jsme tam byly jen tak hoďku, protože mamka říkala, ať jsme okolo šesté doma, protože pak jedou pryč. Takže jsme si každá daly hranolky a jednu kofolu, ještě jsme se potkaly s kámoškou, která tam byla (kdybyste viděli ten kostým :D) a asi v šest jsme šly domů. A cestou domů jsme ještě potkaly ty kluk a zas bylo "ahoj Fiono" :P Domů jsme se segrou došly asi o čtvrt na sedm a po půl sedmé našo odjeli na konecrt a přijedou asi po jedenácté, takže mega super! No a asi před půl hoďkou jsem natočila druhou část toho videa, které jsem chtěla dát na vlog, ale tady na blogu se objeví až zítra. A teď se půjdu umýt a pak budu čumět až do noci na filmy :D
Zítra tady bude ten článek s videama, outfit a deníček a víc nestihnu, protože se budu učit přírodopis :P Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch:

If you’re a teen you must follow this blog.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

the-beauty-of-words-blog: Words #389
im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch: thatcrazyellen:

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!


disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

im-notperfect-bitch: explosivesss: glassbonespaperskin: me It never stops, i love this so much

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: lose-rrr: about life moments. | via Tumblr on We Heart It - http://weheartit.com/entry/59436974/via/zazi_timar_1 Hearted from: http://about-life-moments.tumblr.com/post/48213047693 what is this movie ?

im-notperfect-bitch:pink-is-my-favourite-crayon: Tangled

lisinka21: love this movieZdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anyy Anyy | Email | Web | 1. may 2013 at 16:51 | React

Jé taky bych si dala hranolky :D Po mě taky spolužáci kolikrát pokřikují, dělám že je neslyším :DDD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement