Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

i'm not what you wanted.

21. april 2013 at 20:16 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Moc pospíchám, tak doufám, že si pohnu :)
Dnešek zase nějak zajímavý nebyl. Ráno jsem se probudila tak něco po sedmé a chvilku ležela. Pak jsem posnídala a tak a potom jsem se učila zeměpis. Naučila jsem se něco a pak jsem si dala pauzu :) Chvilku jsem se dívala na TV. Pak jsem se něco učila, ale vůbec se mi nechtělo, takže jsem se toho moc nenaučila :) Po obědě jsem šla tak na hoďku za babičkou. Asi ve dvě jely mamka a sestra za kamarádkou. Já jsem měla a chtěla jet taky, ale bohužel jsem musela zůstat doma, protože jsme se musela učit a pak ještě procvičovat háčkování :P Takže jsem se ještě chviličku dívala na TV a pak se šla učit. Naučila jsem se polovinu, pak jsem tak půl hoďky byla na počítači a pak se zase učila. A doučila jsem se asi v pět. Pak jsem se už šla umýt, protože jsem věděla, že už nikam nepůjdu a chvilku byla na PC. A potom jsem se dívala na videa Bethany a přitom procvičovala to háčkování. Mamka a sestra přijely asi v šest. No a já jsem teda nejdřív háčkovala, pak byla ještě na PC a potom ještě háčkovala. A asi od půl osmé už jsem jenom na počítači a tak deset minut péšu tento článek. Dneska je o něco kratší (myslím), takže snad někoho potěším :D No a teď asi budu ještě tak do půl háčkovat a pak se budu dívat na film.
Zítra tu jako každý pondělí bude jen outfit. Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch: ich-hab-dich-immernoch-lieb: WHERE?!?!?!?!?!?!?!?!?!

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: fierrrrrrce: wanawanalove: spearasasha: Tail by the Mertailor Eric Ducharme tear q’d ❀ school

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!


disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

my-teen-quote: Are you a teen? This blog is just for you!

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: dink-182: when he tightens his arms around you, best feeling ever I wish wonder what this feels like The best feeling in the world god i wish i knew You want to know what it feels like? It feels like you’re safe. It feels like no one can hurt you. You’re under his warm embrace. Feeling his muscles around your waist, your body being pulled closer to his… The feeling is indescribable. When they say it’s the best feeling ever, they aren’t kidding. Because in that moment, when you’re sharing body heat, there isn’t a place you’d rather be or a single thought that crosses your mind that doesn’t involve him. When a guy gives up all of his “manly” pride just to hold you close to his heart like this, is when we, ladies, need to realize that he truly does love us. And we need to not let it go to waste. reblogging just for that ^ this is the most perfect feeling The most perfect feeling when you can feel him breathing on the back of your neck and his arms are locked in place ugh. I miss Callum.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: thatcrazyellen:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 22. april 2013 at 16:24 | React

Ahoj, máš u mě diplom za Tipovačku :-)

http://charmed--club.blog.cz/1304/za-385-tipovacku

2 Ivett Ivett | Web | 22. april 2013 at 18:25 | React

[1]: Díky ;)

3 Anyy Anyy | Email | Web | 23. april 2013 at 13:04 | React

Tak to si teda měla perný den (jako vždy). Docela ti ho závidím, já bohužel zjistila, že mě nevzali na gympl !

4 Ivett Ivett | Web | 23. april 2013 at 16:50 | React

[3]: Jasně, jak jinak :D To je mi moc líto, vůbec nevím co říct..:/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement