Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

i wish people looked like their personalities.

26. april 2013 at 20:26 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Sice nějak extra nepospíchám, ale stejně si pokusím pohnout :) Takže ke dnešku.
Dneska to tak nějak ušlo :) Ale od té doby co jsem přišla do školy mě strašně bolela hlava...:P No, první hodinu byla ájina. Tam učitelka nebyla ve škole, tak jsme si opisovali slovíčka a celá třída se bavila, takže pohoda. Pak v přírazu konečně přišla učitelka a tak jsme opakovali, napsali zápis a pak nám oznámila, že v pondělí budeme psát test z květu a květenství :P Takže se přes víkend budu šprtat asi sedm stránek do přírazu + dějepis :P A to radši ani nemluvím o fyzice, která následovala po přírodopisu. Dostala jsem čtyřku z testu, super... Jediný štěstí, že jsme si to nakonec nepsali do ŽK. Ale příští pátek budeme psát ze strašně velké kapitoly, takže mám co dělat :P Pak byla matika a to byla zase nuda..:P No a pak dvouhodinovka výtvarky. Byly jsme venku, takže super (y) A byla sranda jak něco! I ♥♥♥♥ my friends! No a měli jsme malovat tužkou to co vidíme..Já jsem toho venku bohužel moc nestihla a taky jsem to malovala na zemi, takže to nebylo zrovna povedený..A pak jsem zkoušela malovat kámošku, a protože měla takový copánky co vypadaly jak dredy, tak nakonec vypadala jak nějakej chuligán :D No, pak jsme šli asi ještě na půl hoďky do třídy a hráli jsme hry. Vlastně jenom jednu. Kukačku, jestli to znáte..To byla fakt sranda jak něco :DNejdřív jsme dělali zvuky kukačky, ale pak nějaký blázny, potom co chceme a pak ještě co chceme...:DD No, po obědě jsem jela domů a doma jsem se asi do pěti dívala na TV, ale pořád mě bolela hlava..A pak už mě tak moc nebolela, tak jsem se rozhodla natočit další video na vlogu. Točila jsem ho asi čtvrt hodiny a nějak se mi zase nepovedlo, ale to je jedno :) Každopádně zítra se tady objeví. No a pak jsem se umyla a byla na počítači. A teď už skoro hodinu píšu tento článek a poslouchám písničky.. Takže tolik ke dnešku
Mé plány na víkend co se blogu týče - zítra tady bude to video, pak ještě článek s tím, co jsem si ve středu koupila, jestli to stihnu tak ještě i ty fotky ze zoo, kde jsem v úterý byla, outfit a deníček. No a jinak budu mít zítra asi trochu nabito, ale njak to zvldnu (hlavní je, že večer nebudou naši doma, oh yeah! :D). A v neděli tu bude outfit, deníček a možná ještě něco, ale to nevím jestli stihnu, protože se budu muset hlavně učit na pondělí :P Tak se mějte! ;)

im-notperfect-bitch:
im-notperfect-bitch:
im-notperfect-bitch:

kushandwizdom: Click here for more personal quotes

kushandwizdom: Click here for more personal quotes

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

makemestfu: So relatable blog :)


disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: somethingsarejustworthdoing: <3


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: claramariapascal: Ride to paradise please

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: sadfemme: -

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: choiminhoshwunshwun: tomfreakingfelton: maytheodds: ‘To Harry Potter - the Boy Who Lived!’ THERE’S JUST A BRANCH IN MY EYE MY EYES ARE JUST SWEATING, OH DON’T MIND ME whoops. just chopped a heap of onions and mistook chilly sauce for the eye drops..

im-notperfect-bitch: colour-me-yours: I don’t know about you but I wouldn’t mind if I died for you <3

Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Denn Kamze Denn Kamze | Web | 26. april 2013 at 20:28 | React

Taky jsem na ZŠ byla naštvaná za nějaký čtverec. Na střední jsem za něj ráda :-D

2 Ivett Ivett | Web | 26. april 2013 at 20:41 | React

[1]: Nooo, tak to se mám asi na co připravit :D

3 Macík Macík | 27. april 2013 at 6:46 | React

Jo včera to bylo nejlepší jak mě petra tahala za nohu a já řvala pomoct...

4 crocodiler crocodiler | 27. april 2013 at 7:34 | React

Se máte, takovej pohodovej den:DD Jinak čtyřky, ty nesnáším i když dostávám tak jednu za rok:D

5 Ivett Ivett | Web | 27. april 2013 at 8:30 | React

[3]: Jo, přesně :D

[4]: To jo :D Jo, já je taky nesnáším, ale naštěstí je dostávám jen málokdy :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement