Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

My Books Wishlist

13. april 2013 at 11:36 | ♥Ivett♥ |  Wishlists
Ahoj!
Píšu tento článek jenom v rychlosti, protože hned zase musím háčkovat, ale stejně jsme ho udělala..Nevím, jestli vás bude zajímat, ale prostě jsem si ho chtěla udělat. Je to tedy můj knižní wishlist. Na můj první wishlist, který byl převážně o módě, kosmetice + foťák, se můžete podívat TADY. Tento je jen o knihách. Tady je samotný wishlist a v celém článku se pokusím něco o těch knížkách napsat (proč zrovna tahle atd. :P).1. J. K. Rowling - Prázdné místo - Tuto knížku si chci koupit asi ze dvou důvodů. První je kvůli spisovatelce (to je myslím jasný :D). A druhý je takový, že je to prý první knížka od Rowlingové, která je spíš pro dospělé, takže opravdu toužím po jejím přečtení. V Česku vyšla teprve nedávno, takže myslím, že jí asi (snad!) budou za chvilku plná knihkupectví a možná i knihovny a budu si ji moct přečíst.
2. Stephen Chbosky - Ten, kdo stojí v koutě - Dneska jsem na tuto knížku přečetla recenzi a zjistila jsem, že už je napsaná 14 let. Ale řekla bych, že teď se stala více populární kvůli filmu, který byl podle knížky natočen (v originále The perks of being a wallflower). Ten bych chtěla určitě taky zkouknout. A v recenzi jsem se taky dozvěděla, že kniha je napsaná jakoby dopisy hlavní postavy (Charlie), který místo deníku píše dopisy imaginárnímu příteli. Řekla bych, že mě určitě dostane, protože si mě dostává už jenom po té recenzi a proto si ji chci přečíst.
3. Jamie McGuire - Krásná katastrofa - Na tuto knížku jsem si přečetla recenzi včera a moc ráda bych si přečetla celou knížku. No, má to takový složitější děj, který vlastně ani nevím celý, ale vím, že v recenzi bylo, že nejdřív budete jednu postavu milovat, pak ji budete chtít zabít, potom zase budete chtít zabít druhou postavu, takže takové dost komplikované..:D A proto si tuto knížku chci rozhodně přečíst.
4. Jenny Hen - Bez tebe to není léto - Právě včera jsem napsala recenzi na první díl série Léto s názvem Léto, kdy jsem zkrásněla a najdete ji tady. Opravdu se mi strašně moc líila a mají vyjít ještě další dva díly. Druhý díl je právě Bez tebe to není léto, který má vyjít v červnu a u třetího dílu s názvem Vždycky budeme mít léto ještě asi není známé kdy vyjde, protože jsem ještě nenašla ani obal knížky. Vím tak trochu co se v tomto dílu stane, ale to sem psát nebudu, protože by to podle mě pochopili hlavně ti, co knížku četli. Každopádně si ji chci koupit nebo aspoň půjčit.
5. Jacqueline Wilson - Zlatíčka - Od J. Wilsonové mám asi 8 knížek - Průšvihářky, Nejlepší kamarádky, Divný dárek, Polibek a sérii První (První láska, První starosti, První nástrahy, První slzy- podle mě od ní nejlepší knížky, na odkazech jsou recenze). Je jedna z mých oblíbených spisovatelek, a protože píše opravdu dobře, jednou bych chtěla vlastnit všechny její knížky (kterých je fakt hodně :D). Ale prozatím jsem vybrala dvě a tady je první. Dneska jsme si o ní něco přečetla a hodně mě zaujala. Vím jenom, že je to víceméně o přátelství dvou úplně odlišných dívek. Takže hodlám nějakým způsobem pořídit.
6. Jacqueline Wilson - Můj tajný deník - A tady je ta druhá knížka od Wilsonové. Ta me zaujala opravdu strašně moc, protože by se v ní měl nacházet víceméně opravdový deník Jacqueline, který si psala když jí bylo 14 (což jí bylo v roce 1960) + jsou v ní dokonce i fotky jí a jejích přátel. Takže po této knížce rozhodně půjdu :)
7. Sue Limb - sknížky sérií Dívka, 15, Dívka, 16 a Dívky, 16 - Knížek z těchto sérií je opravdu hodně, ani nevím jestli jsou tady všechny, ale postupem času bych chtěla přečíst všechny. Dala jsem je pod jedno číslo, protože bych nevěděla, co ke každé zvlášť psát. Zatím mám přečtenou jen jednu, která tady tedy není a jmenuje se Dívka, 16 - Čokoládové SOS (odkaz na recenzi). Vůbec nemám ponětí o čem budou tyto ostatní díly, jenom vím, že jsem se od této nemohla odtrhnout a to je podle mě důkaz toho, že i s ostatními knížkami tomu bude tak. Takže sem jen napíšu všechny jejich názvy - Dívka, 15 - Flirtování po francouzku, Dívka, 15 - milá ale praštěná, Dívka, 16 - Kolosální trapas, Dívka, 16 - Šílené utrpení, Dívka, 16 - Totální fiasko, Dívka, 16 - Bombastický večírek, Dívky, 16 - Bohyněmi za sedm dní, Dívky, 16 a vypráskaný prázdniny.
8. Stephenie Meyer - Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk - Tak tady je to myslím jasné - viděla jsem filmy, který se mi strašně líbily, a tak bych ráda přečetla i knížky :) Děj sice vím, ale ráda bych prostě viděla, jak to Meyerová napsala do knížek. Takže tolik k tomuto.


Takže, když budu počítat i ty, které jsou pod jedním číslem zvlášť, dohromady si zatím přeji 19 knížek. A až si budu přát další, bude další wishlist :D

*škrtnuté knížky už mám (jenom, aby jste si nemysleli, že to znamená, že už je nechci :D)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Natalia. Natalia. | Web | 13. april 2013 at 12:06 | React

Ať se ti to splní :-)

2 Ivett Ivett | Web | 13. april 2013 at 13:03 | React

[1]: Díky, taky si to přeju :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement