Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Reklama - blog blogerky Macík

30. april 2013 at 18:00 | ♥Ivett♥ |  Reklamy
Ahoj!
Úplně jsem zapomněla ještě na jednu věc - jedna super úžasná blogerka mě dnes poprosila o reklamu a úplně jsem na to zapomněla, takže se moc omlouvám -.- Blogerka Macík si ji ode mě nechává udělat už podruhé z jistých důvodů. A protože teď nemám nějak moc času, něco málo o jejím blogu napíšu, ale dám vám sem odkaz na první reklamu, kde si toho budete moci přečíst více :)

Na tomto blogu byla přednedávnem informace, že bude smazán, ale naštěstí se vše vylepšilo a blogerka Macík se vrátila. Bohužel někteří lidé, kteří četli její blog ne :/ Takže tady chci jen napsat, že touto událostí se nic nemění a její blog je pořád stejně úžasný! Pokud jste tento blog ještě nenavštívili, určitě to udělejte. A pokud jste ho navštěvovali kdysi, určitě nebudete litovat toho, když se opět stanate jeho návštěvníkem :) Navíc teď blogerka Macík přišla s novou rubrikou, kterou se dozvíte, když půjdete na její blog. A ještě jedna informace - její blog je zejména deníčkovský, módní, čas od času tam najdete nějakou blogerčinu právě oblíbenou hudbu a také je plný jejích nádherných fotek! Určiět se vám budou moc líbit! ;)
Tak, víc už nestihnu, ale můžete si přečíst ještě první reklamu a to TADY.

Blogerka: Macík

Banner s reklamou na její bude na blogu týden.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement