Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

someone in the world loves you.

9. april 2013 at 19:46 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska trochu víc pospíchám, tak se to pokusím zrychlit.
Ve škole to dneska celkem ušlo no. Matika byla strašná nuda :P Teď tam děláme nějaký souřadnice a přímou úměrnost a nuda jak prase. Pak místo češtiny a kousku angličtiny jsme měli nějaký divadlo, i když to moc dvadlo nebylo. Prostě byli tam dva chlápci a něco tam říkali o katech ve 12. nebo 13. století a prostě jak koho zabíjeli a tak... A na každou "smrt" si tam vždycky vybrali někoho z děcek :D Jsem ráda, že mě ne... No, pak byla ájina a tam jsme jenom chvilku něco dělali a na konci jsme hráli šibenici (už je to tak strašně ohraná kravina, že mě to fakt nebaví..:P). Po angličtině byla hudebka a tam nám dala známky z minula a myslím, že jsme celou dobu měli jenom nějaký referáty. Pak byl tělák a tam jsme se polovinu hodiny rozcvičovaly a druhou jsme hrály vybíjenou..No, hrůza, ale to je jedno. A pak byla informatika, kde jsme v Excelu měli dělat taky ty grafy na přímou úměrnost jak v matice, ale ona nám vůbec neřekla jak to máme udělat a myslí si asi, že máme nějaký super mozky a sami budeme vědět jak to udělat..:P A když jsme pak měli na chvilku volno, tak jsem chtěla jít na tumblr, ale zjistila jsem, že ti blblci to všechno znovu blokli (tumblr, fb, youtube, všechno :P). Blbci blbí. Po škole jsem šla domů a na chvilku šla dolů za tetu se rozloučit, protože dneska odjela. Pak jsem byla doma a dívala se na TV a to asi do čtyř. Pak jsem byla ještě chviličku na počítači. No, potom jsem si vyzkoušela nějakou básničku, kterou jsem se učila na recitační soutěž a zítra ji máme umět do školy (za trest). Takže super, že už jsem ji uměla, ale nečekala jsem, že si ji budu celou pamatovat :D No a asi od pěti do půl sedmé jsem se ušila zeměpis. Dohromady je to asi 5 stránek, takže dneska jsem se naučila dvě stránky a půl a zítra taky dvě stránky a půl :P I když zítra fakt nebudu stíhat :/ Pak jsem šla na chviličku za babičkou a teď jsem na PC. Teď se půjdu umýt a budu se asi dívat na film.
Zítra jak už jsem psala nebudu moc stíhat, protože toho mám hodně (kytara, knihovna, náboženství a do toho se učit ten zeměpis :P), ale pokusím se nějak v mezičase udělat outfit a večer deníček. Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: xx come be a patient in my asylum xxdisneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

by: cherrybam; txt: paper-skies

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: save-my-sanity-mydear: kfcgoddess: depressedtbh: letspretend-together: The change you see in his face, it just makes you feel so bad for him, and think about all the times that’s been you, alone in your bedroom this movie tho omfg will always be my favourite movie tbh. to many times

im-notperfect-bitch: alecstasy: godful: The most painful thing to see is when tears roll down someone’s face and they’re completely silent. its a gif did u think they’re gonna tell u their feelings it’s sad when people write a caption that was really not necessary and not funny just for attention can u stop

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: vorfreudde: Do not change the source, do not delete this

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: lovequotesrus: EVERYTHING LOVE


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: judgem3ntal-fucks: ♡Queued, in New Zealand!♡

im-notperfect-bitch:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anyy Anyy | Email | Web | 10. april 2013 at 14:28 | React

mě taky nebaví šibenice, dokonce ji nesnáším :D
ty hraješ na kytaru? Páni :D

2 Ivett Ivett | Web | 10. april 2013 at 14:56 | React

[1]: Přesně :D
Jo, ale teprve ttřetím rokem a zase nějak dobrá nejsem..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement