Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Středeční nákupy na Čepkově ;)

27. april 2013 at 12:03 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Jsem tady se slibovaným článkem, který bude o věceh, které jsem si koupila ve středu, když jsem byla s mamkou a sestrou ve Zlíně na Čepkově. Je to teda už jen výhradně oblečení a nějaké doplňky. Byly jsme jen v Takku, Gatu a New Yorkeru, ale i tak mi to stačí :) A pak jsem si vlastně ještě koupila boty v Deichmanu. A ještě jedna věc - včera jsme natočila i video o těchto nákepch a nákupech z pátku, ale jaksi jsem si neuvědomila, že se to tam nevlezlo celý, takže má zatím jenom jednu část. Dneska večer natočím i druhou a zítra tady bude teda článek s těma videama :) No a co jsem si ve středu teda koupila, najdete v celém článku.


Tohle tričko je z Takka. Vyzkoušela jsem si jich hodně, ale jenom tohle mi sedlo. Je na něam nípis "Get alive" a strašně se mi líbí ten květinkový vzor :)

Tohle tílko je taky z Takka a moc se mi prostě líbí :)

Šortky/kraťasy, které jsou taktéž z Takka, a ktré miluju♥♥ Vedle je ještě zblízka ten pásek, protože není moc vidět :)

A poslední věcí z Takka je tento peace řetízek. Strašně moc se mi líbí♥♥

Další kousek je z obchodu Gate a je to tedy tento svetýrek. Je to takový ten krátký, jestli víte co myslím, že není úplně až jakoby pod pas, ale trochu kratší.

Tyhle mašličkové sponky jsou mou jedinou věcí z New Yorkeru. Bývala bych si toho koupila víc, ale mamka už mi to nedovolila :/ Takže jsem si odnesla jen tyto nádherný mašličky do vlasů :)

A poslední věcí jsou tyto šedé baleríny z Deichmanu. Nějaké jsem sháněla a tyhel mi sedly a navíc se mi líbí, takže super :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anyy Anyy | Email | Web | 29. april 2013 at 14:50 | React

líbí se mě to první tričko, ty boty a ty doplňky :DDD

2 T€PHY T€PHY | Email | Web | 29. april 2013 at 16:18 | React

ááá všechno je naprosto boží!:33 Brala by jsem prostě vše :D Nejvíc se mi ale líbí ty kraťásky a svetr :'3

3 Ivett Ivett | Web | 29. april 2013 at 18:05 | React

[1]: No, mě se líbí vše :) (jinak bych si to nekoupila že :D)

[2]: Jo, to mě taky :)

4 Ivett Ivett | Web | 29. april 2013 at 18:37 | React

cx

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement