Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Yesterday shopping with frineds ;)

20. april 2013 at 14:15 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Velice pospíchám, ale v rychlosti jsem tady s tím slíbeným článkem o tom včerejším nakupování (a hned jak ho dopášu, jdu se ještě učit :/). Není toho nějak extra moc, ale tak něco málo jo :) Byly jsme s kámoškama celkem ve čtyřech obchodech. Já jsme si nekoupila žádný oblečení (na to pojedu asi příští týden), ale dva doplňky a pak už jenom kosmetiku + jednu věc ke kosmetice. Takže pokud chcete všechno vidět, najdete to v celém článku (Whole article).


Sluneční brýle, který se mi šíleně líbí..Koupila jsem je v jednom obchodě (Family) a stály 80 Kč. No a jak mi sluší/nesluší, to posuďe sami :D

Tyhle tři věci mám z Tety. Je to teda řasenka, úžasný zelenkavý lak a tvářenka, všechno od Miss sporty. Ta řasenka má úžasný štěteček a možná tady na ni bude časem recenze.

Z další nějaké drogerky jsme si odnesla tyto stíny se třemi odstíny hnědé (♥) a kleštičky na řasy, který docela dlouho sháním.

Z jedné bižuterie mám tyto nášunice brýlky. Strašně se mi líbí♥

A tyto tři poslední věci jsem si nekoupila, ale dostala jsem je dárkem od kamarádky. Ty nášunice jsem od ní dostala už dávno, ale zapomněla jsem si je u ní. No a tu rtěnku a stíny asi nějak nepoužívá, tak mi je dala. Ta rtěnka má takový jemný červený odstín a ty stíny jsou další hnědé do mé sbírky.

Tak to je ze včerejších nákupů vše a pokud to stihnu tak čekejte ještě nějaký články. Zatím ahoj! ;)
 

1 person judged this article.

Comments

1 Anyy Anyy | Email | Web | 20. april 2013 at 17:27 | React

Zajímavý nákupy, především drogerie :D Family znám, mají tam pěkný věci, zrovna já jsem si tam v úterý koupila pěkný třičtvťáky do tělocviku :D

2 Ivett Ivett | Web | 20. april 2013 at 17:36 | React

[1]: Jo no :D Ano, mají tam dost hezký věci ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement