Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

your dreams will come true.

7. april 2013 at 20:25 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska fakt megálně pospíchám, tak určitě jen naivně a beznadejně doufám, že se nerozepíšu..:P No ale moc pospíchám, tak třbe to bude dneska kratší :D
Ráno jsme vstávali už v pět, abychom se stihli připravit a všechno možný a nějak asi okolo půl osmé jsme šli do kostela, kde měla sestra s kámoškou a jendím klukem dneska příjimání. Ti co nečetli ani jeden článek, ve kterým jsem to psala - jestli nevíte co je to příjimání, vůbec to prosím neřešte :D V kostele jsme byli asi do půl desáté a přišli tam vlastně ještě teta, dvě sestřenice s malýma Matýskem a Toničkou a manžel od jedné sestřenice. Po kostele jsme jeli domů. Doma jsem šla dolů za nima dostala jsem úžasnou velkou bílou tašku (a malou černou) a jhedno nádherný tričko..Takže jsem happy :D Až na to, že teda nestíhám, ale co nadělám..:P No, před obědem jsem ještě byla doma a pak přišli všcihni i s babičkou a s dědou k nám na oběd. Měli jsme kachnu, ale jelikož já ji moc nemusím, tak jsem měla nějaký přírodní řízek nebo něco. Byli u nás asi tak do pěti. Vlastně nejdřív byl oběd, a pak se tak kecalo u zákusků a u kafe..Prostě o všem možným, myslím, že to asi všichni znáte :D Ale my jsme si hlavně ještě tak hráli s Matýskem (kterýmu jsou dva roky a je to zlatíčko♥) a tak. Nebudu to tu rozepisovat, to bychom tu byli do večera, ale bylo to dobrý..Akorát jsem byla tak uthaná, že jsem málem hned usnula..Ale vydržela jsme to, a už se mi spát nechce :D Okolo té páté všichni odjeli, ale teta tu zůstane až do středy. To je super, je s ní strašná sranda :D No, tak jsem byla ještě chvilku doma a konečně jsem si zapla počítač. Jenomjsem myslím udělala outfit a chvilku byla na tumblru. Pak jsem šla ještě dolů za tetou. Mezitím za mnou ještě přišla kámoška, která mi donesla dva sešity na opsání a chvilku jsme tak kecaly. No a teď tu asi necelou hoďku ještě byla teta. Teď se půjdu umýt, vezmu si ty sešity a půjdu na "komoru" (prostě pokoj, kterýmu tak říkáme) za tetou, kde si budu ty sešity opisovat..:D A co nestihnu, opíšu v noci. A taky si v noci zopakuju toho Jana Lucemburskýho a stoletou válku do dějepisu a trochu se podívám na toho Karla IV., protože na to už jsem dneska prostě neměla..:P A toť vše a zítra pro mě skoro po dvou týdnech začíná škola (vlastně byly Velikonoce, pak jsem šla jeden den v úterý do školy a pak zase lehla, takže bez několika dnů skoro dva týdny :D). Achjo, nesnáším pondělky. No nic ještě se tady rozepíšu..
Jinak jak už jsem psala, zítra bude ten můj dnešní "outfit", který jsem měla místo normálního outfitu. Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
lovequotesrus: EVERYTHING LOVE

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

im-notperfect-bitch: intheend-musicisyouronlyfriend: I need it.

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: vividing: aw

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:im-notperfect-bitch: my-teen-quote: Are you a teen? This blog is just for you!

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch: extrasad: IVJFHUGKUXLDIJG
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anýý Anýý | Email | Web | 8. april 2013 at 14:17 | React

Oni tam byli jenom tři:D Já když měla příjmání tak nás tam bylo asi 7 :DD Ale tak jsme zase větší obec :D

2 Ivett Ivett | Web | 8. april 2013 at 18:07 | React

[1]: Ano, tak vy sjte město, my jenom vesnice no..:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement