Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

May 2013

do it for the memories.

31. may 2013 at 19:46 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jsem tady s doufám rychlým deníčkem. Takže si teda pohnu :)
Dneska to ve škole byla celkem hodně pohoda :) Ájina byla v pohodě, ani nevím co k ní napsat. V přírodopisu jsme zas psali nějakej zápis a pak jsme se dívali na nějakej přírodopisnej film. Pak byla fyzika, kde jsme si zase říkali nějaký blbosti, který k životu totálně nepotřebujeme a v pátek budeme psát test, super :P Zrovna na můj svátek, omg. No, pak byla matika, ah jak já ty rovnice nenádivím!! A proto miluju ten pocit, když jim aspoň na chvilku rozumím, muhehe :D No...ale zas tak bych to nepřeháněla, protože jsem rozuměla fakt jen tomu njejednoššímu a to máme psát nějak přespříští týden pololetku, fakt sranda :D No a po matice byla dvouhodinovka výtvarky. Rozdělili jsme se do skupin a každá měla namalovat něco, co nějak souvisí s naší třídou. Naše skupina to malovala na chodbě (bylo nás 5). Takže bezva, fakt prdel jak prase :D Namalovaly jsme s holkama Džina v láhvi, sice vůbec nevíme, jak to souvisí s naší třídou, ale nevadí :D Hlavně, že to bylo super :) Ale bylo fakt trochu blbý klečet u papíru o přestávce, když tam chodili stovky lidí :D Ale to je jedno. Po škole jsem jela busem domů a dívala jsem se na TV. Měly jsme dneska se sestrou jít do flétny, ale učitelka napsala, že nemůže. Takže jsme se asi do pěti dívala na TV. Když přijela mamka, popřála nám se ségrou ke Dni dětí :D Dostaly jsme každá dvě zmrzilny Mrože v kelímku, dva kornouty Mrože, dva nanuky Mrože, každá jedny Zlaté polomáčené a každá jednu tu obrovskou čokoládovou Milku..Takže o zásoby jídla postaráno :D Naši sice byli doma, ale když mamka byla se sestrou v tančení a taťka byl venku, tak jsem nějak v rychlosti konečně dotočila to video, takže tu zítra doufám bude. Pak jsem byla na počítači, a to na tumblru, projížděla jsem blogy a udělala outfit. Asi nějak něco po šesté pro mě přišla kámoška a šly jsme běhat. Ale jenom jedno velký kolečko kolem našeho, nechcem to zas nějak přehánět :D Zatím..:) Pak jsem šla domů a až doteď jsem na PC. Teď se asi půjdu umýt, povečeřím, možná zkouknu tak jeden díl PLL a pak půjdu za tetou, která dneska přijela.
Zítra tady čekejte outfit, deníček, pak asi určitě konečně ta tři videa s jedním námětem, která se mi dneska povedlo dotočit a ještě asi jeden článek :) Mějte se! ;)


If you’re a teen you must follow this blog.¨

If you’re a teen you must follow this blog.

Red&white outfit :)

31. may 2013 at 18:13 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jenom rychle jsem tu s outfitem. Ten je dnes teda červenobílý. Strašně se mi líbí to tričko, tak jsem k němu něco přihodila :) Klasický bílý kraťasy, červenobílý conversky, bílý řetízek mustache, srdíčkové náušnice a spoustu náramků :) Je takový ledabylý, ale docela se mi líbí :) Tak snad i vám ;)
Jinak s potěšením oznamuji, že se mi konečně podařilo donahrát to video (teda spíš tři videa s jedním námětem :D) a zítra to dám na youtube ;) A dneska už čekejte zřejmě jenom deníček :) Zatím čau ;)


be in my eyes, be in my heart.

30. may 2013 at 19:56 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jsem tu s deníčkem, ale tady už teda zase pospíchám (překvapivě :P) :) Takže si pohnu :)
Dneska to ve škole byla docela pohoda..No, docela :) První hodinu byl zeměpis. Dostávali jsme známky. A jsem totálně naštvaná!!! Zrovna, když nejvíc potřebuju jedničky, dostanu trojku! Ale to by mě až tak samo o sobě nenaštvalo (no, jasně že jo, ale ne tak jak tohle :D). Totiž, ono mi to uteklo jenom o jeden debilní bod!! Koho by to nenaštvalo?! Fuck it :P Fajn, takže pak byla čeština. No, docela ok, psali jsme nějaký test, takže snad v poho. Pak tělák. Pršelo, takže jsme byli v tělocvičně a nedjřív jsme úplně debilné skákali přes švihadlo, pak jsme hráli vybišu a potom běhali po schodech :P Omg, jak já nenávidím vybíjenou!! Ještě když ta blbka ani nedokáže ocenit, že se snažíte, ale jenom nadává, že jsme blbý jak já nevím co :P Takže, pak byla matika...No, hrůza, některým těm rovnicím prostě pořád nemůžu porozumět :P Pak dějepis. Psali jsme ten test z renesance a humanismu, což je zatím asi jediný téma, co mě kdy v dějepisu baví :D Takže asi za jedna. No a poslední hodinu občanka. Dodělávali jsme to, co jsme v minulé hodině začali - měli jsme nakreslit něco na téma "Kdybych byla milionářem", takže ted už jsme tam jen něco dodělala a začala to vykreslovat, ale ještě to příště musím dodělat. Ale hlavní bylo, že zase byla prdel jak prase s kámoškou a spolužákem, co před náma sedí :DDD Ale to byste tam museli být, no ale prostě best :DD Po škole jsem jela domů, doma jsem se dívala na TV a na půl čtvrté jsem se ségrou šla do flétny. Přišly jsme okolo půl páté a ještě jsem se asi do pěti dívala na TV. Pak jsem byla na PC. Byla jsem na tumblru, na youtube, zkukla pár videí Bethany, brouzdala po blogách, řuhlásila se do dalších giveaways a tak no.. Před chvilkou jsem si ještě vzpomněla na úkol do matiky, tak jsem ho udělala a ještě šla na chvilku za babičkou. A ted se půjdu umýt, povečeřím a budu se dívat na PLL♥ :)
Zítra čekejte outfit, deníček a už vážně dotočím to video, jen nevím, jestli ho stihnu dát na youtube. No a možná ještě jeden článek :) Mějte se! ;)

http://www.youtube.com/watch?v=xEGcHOboyAU&list=RD02VbVE9PTOr8Q - tohle si musím celý poslechnout♥ Zatím jsem u 19 :)

lifeistooshorttowaaiit: be in my eyes, be in my heart | via Tumblr on We Heart It - http://weheartit.com/entry/62986880/via/Gabrielacmp Hearted from: http://bestia-inside.tumblr.com/post/51649485045

If you’re a teen you must follow this blog.White&black outfit with 2 styles :)

30. may 2013 at 18:09 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Dneska mám opravdu o dost víc času, takže dnes mimořádně ne v rychlosti tady jsem s outfitem :) Udělala jsem ho po těch růžových a květinových naopak do černobíla, ale tak nějak jsem se pokusila nějakým způsobem sladit takovou eleganci se stylem kratas (omlouvám se, že jen "t" bez háčku, ale nějak mi blbne klávesnice :P). No, je to jen pokus, takže určitě do komentů napište, jak se mi to povedlo/nepovedlo. Budu ráda za jakákoli komentář (jen prosím slušně :)). Asi se některým nebudou do tohoto outfitu líbit ty boty. S tím jsem počítala a právě jsem nad nimi dlouho váhala. No ale nakonec jsem je tam dala. Mě se to celkově docela líbí, ale sama nedokážu zhodnotit, jak se mi povedlo zkombinovat ty dva styly :) Takže pište vaše názory, budu fakt ráda :) Zatím čau ;)


i don't know me.

29. may 2013 at 19:54 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak teď jsem se dočuila jednu část dějepisu, umyla se, píšu deníček. zase se budu učit a pak se na to co nestihnu vykašlu a budu koukat na PLL :D Toť můj program na večer :D No a tady krátce (doufám :D) ke dnešnímu dni.
Takže dneska to ve škole..no...ušlo to :) Matika byla propadák, ale na to už jste u mě myslím zvyklí :D No, prostě něčemu chápu, něčemu ne :P Pak fyzika. Ta učitelka si stěžuje, že se vůbec neučíme, ale ona je snad padlá na hlavu nebo co. Já si myslím, že chce, abychom se každý den min. hodinu učili tu její přiblblou fyziku, kterou stejně aspoň já teda nikdy nevyužiju :P Takže víte co? Já jí na to tak akorát se*u. Jako na test se naučím, ale abych se učila snad každý den, tak to fakt ne :P No, pak byla dvouhodinovka PVPéček. Učitelka nebyla ve škole, takže jsme každou hodinu měli jinou a byla to fakt super :D Háčkovali jsme nebo jsme pletli a přitom jsme kecali (no..spíš někdy řvali :D) přes celou třídu :) A pak v druhé hodině nám učitelka pustila rádio, ale většinou tam byly samý debilní písničky, tak jsme si z nich dělali srandu :D Pak literatura. Tam jsem si měli donést knížku, přehnout tvrdý papír a nakreslit na něj na jednu stranu přední obálku a na druhou zadní, kde chtěla stručný obsah a třeba klidně taky nějaký obrázek. Já jsem si donesla První slzy od Jacqueline Wilsonové. Ještě jsme to celý nedodělala, ale příště už to snad bude :) A poslední hodinu byly pracovní činnsoti. Byli jsem venku na nádvoří a vytrhávali plevel.. Jako mě to nedělá problém, ale štvě mě několik věcí. 1) Proč to dávají dřít nám, když celý den trpíme ve škole? :D 2)Na co máme školníky a já nevím koho ještě? 3)Proč to vůbec vytrháváme, když to stejne znovu vyroste? 4) Proč nekopí asi za stovku nebo za kolik postřik a nespotříkají to tím, aby už to nerostlo? Takže asi tolik k tomuto :D Ale tak co už. No, po škole jsme jela domů, chvilku se učila a pak se dívala na TV. Na čtyři jsem jela do kytary. Pak mě mamka zavezla do knihovny a potom jsem šla domů. Doma jsem byla chvilku na PC, pak jsem se ještě učila, potom jsem se umyla a teď píšu deníček. Za chvilku povečeřím, pokusím se ještě něco doučit a pak se budu dívat na PLL. Ale musím říct, že toto je asi jediná kapitola v dějepisu, která mě celkem baví. A to renesance a humanismus. Takže to snad bude rychle naučený :D
Zítra čekejte outfit a deníček. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.
If you’re a teen you must follow this blog.

Pink&white outfit ;)

29. may 2013 at 18:15 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
V rychlosti jsem tu s outfitem, abych se konečně mohla učit :P Nevím proč, ale zase je do růžova :D No, je takový jakoby plážový, ale zas tak moc ne. A celkově je takový jednoduchý, ale žeru ty kraťasy♥ :) Tak snad se líbí ;) No nic, jdu se učit a pak tu ještě budu s deníčkem. Zatím čau ;)


everything is going to be ok in the end.

28. may 2013 at 19:07 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska docela pospíchám, protože se chci dlouho dívat na PLL a na to učení, o kterým jsme psala v minulým článku už asi klašlu něco se naučím v noci a zbytek až zítra, protože to píšeme až ve čtvrtek, ale je toho dost no :) Takže rychle ke dnešku.
Dneska byl docela dobrej den :) První hodinu byla matika a to jako fakt haluz..:P Některý ty rovnice, který se učímte chápu, ale některý už jsou prostě fakt moc..:P Takže hrůza. Pak čeština, dostala jsem jedničku a pak jsme se bavili o větách vedlejších :P Potom ájina. Učitelka nebyla ve škole, takže jsme měli jinou a dělalali jsme něco v pracovním sešitě a pak jsme měli napsat deset vět na should, shouldn't, takže pohoda :) A pak nám učitelka na chvilk pustila Sherlocka Halmese (doufám, že jsem to dobře napsala :D). Pak byla hudebka. Učitelka nám tam pouštěla tak ukázky z filmu Hair (Vlasy), hlavně teda písničky... A musíte si pustit tuhle, protože je totálně libová: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-1LRD3DtFAo :DDD Fakt libový..:DD A i ten film je dobrej :) No, pak byl tělák. Míváme tělák s hoílkama z Áčka, ale dneska se jaksi Áčko ulívalo a my jsme musely cvičit s klukama...:P Neřeště důvod, ale prostě to je úplně na palici a nespravedlivý :P No ale ušlo to. A pak informatika, nuda jak něco..Po škole jsem jela busem domů a doma jsem se dívala asi do pěti na TV. Chtěla jsem dotočit to video, ale mamka s taťkou přijeli brzo a to už se prostě nedalo..:/ Talže nevím, pokusím se to v rychlosti dotočit zítra před kytarou :) No a pak jsem byla na počítači a to až doteď. Teď pospíchám, půjdu se umýt a pak se budu dívat na PLL. No a v noci se trochu naučím ten dějepis :D
Zítra tady bude outfit a deníček a to video, jestli ho dotočím, tak ale nahraju asi až ve čtvrtek :) Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

im-notperfect-bitch: so-relatable-blog: Most relatable posts here!

im-notperfect-bitch:


Outfit with flowers :)

28. may 2013 at 18:30 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jenom tak v rychlosti jsem tu s outfitem, pak se budu ještě asi učit a jdu na deníček :) No, outfit je tentokrát květinkový. To tílko je prostě boží♥ Ty kalhoty prostě úžasný :) A potom boty se cvočkama♥, náramky a náušnice. Je takový jednodušší, ale doufám, že se vám líbí :) A když tu vidím ty kytky a tak, tak doufám, že zítra bude konečně teplo :) No nic, jdu se snad ještě učit a když ne, tak to nechám na noc a pak se tu doufám přiřítím s deníčkem. Zatím čau ;)


Brown outfit with owls :)

27. may 2013 at 20:15 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
I když jsem tu dnes jen s outfitem, stejně zase pospíchám, takže vám jen v rychlosti oznamuji, že jsem udělala rychlý outfit. Je teda hlavně hnědý, s riflovými kraťasy a zlatými a střírbnými šperky. Strašně se mi líbí ty tenisky a pak taky náhrdelník se sovičkou, který už konečně vlastním♥ :) Takže prostě doufám, že se vám outfit líbí ;) Jinak, zítra tady bude outfit, deníček a pokud mi bude přáno, tak konečně taky dotočím to video :) Zatím čau ;)


change for yourself, not for others.

26. may 2013 at 20:20 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Jenom tak v rychlosti jsem tu s deníčkem a omlouvám se, že už nestihnu outfit, tak doufám, že vám to nevadí :)
Dneska jsem se překvapivě probudila až nějak o půl osmé. Tak jsem půl hodiny ležela v posteli a byla na mobilu na internetu. Asi v osm jsem se hodinu učila zeměpis. Ale zatím umím jenom polovinu, zbytek se musím doučit v noci nebo pak ráno :P No, pak jsem posnídala a tak a byla na počítači. Byla jsem na tumblru, dávala jsem kámošce fotky na instagram a tak..:) Po obědě jsem ještě chvilku byla na PC a potom jsem šla na chvilku za babičkou. Asi o půl druhé jsem přišla, převlíkla se a tak a ve dvě jsme já, mamka a sestra šly na kácení mája. No, to vám snad popisovat nemusím, prostě se skácel máj..Pak jsme šli všichni do Bistra, což je prostě takový místo, kde jsou různý akce a tam hráli nejdřív hráli dechovky a střídavě s nima tam něco říkal nějaký lidový vypravěč..Ale to byly takový chujoviny :DD Už jsem se pak smála tomu, jak je to blbý :D No, potom jsem zašla pro kámošku a šly jsme se projít. Tak jsme se tak bavily o všem možným. Pak jsme šly do Bistra a zrovna tam byl podruhé ten vypravěč..Potom chvilku zas hrály dechovky a pak tam byly ještě nějací rytíři a něco tam tak říkali o tehdejší době a potom ještě stříleli, rany jak prase :) No, pak tam byl zase a už naposledy ten vypravěč a potom moje sestra s jejím tanečníkem tam tančili 5 latinskoamerických tanců (waltz, jive, gucik-step, cha-cha, polka) a já jsem to musela natáčet na mamčin mobil..Už mě fakt bolely ruky :D No, na to vystoupení se ještě přijela podívat teta a sestřenice s manželem a malou Toničkou. Pak jsme šli domů a doma jsem chvilku byla na PC a pak ještě rychle udělala článek s fotkama ze včerejšího nákupu. Potom jsem šla ještě tak na hoďků dolů za všema a tak jsme kecali. Asi o čtvrt na osm odjeli a převážně od té doby píšu deníček. Před chvilkou jsem povečeřela, teď se půjdu umýt a pak se budu dívat na PLL. No a v noci se ještě pokusím doučit ten zeměpis :D
Zítra, jelikož je výtvarka, tady čekejte jenom outfit. Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: