Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

be in my eyes, be in my heart.

30. may 2013 at 19:56 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jsem tu s deníčkem, ale tady už teda zase pospíchám (překvapivě :P) :) Takže si pohnu :)
Dneska to ve škole byla docela pohoda..No, docela :) První hodinu byl zeměpis. Dostávali jsme známky. A jsem totálně naštvaná!!! Zrovna, když nejvíc potřebuju jedničky, dostanu trojku! Ale to by mě až tak samo o sobě nenaštvalo (no, jasně že jo, ale ne tak jak tohle :D). Totiž, ono mi to uteklo jenom o jeden debilní bod!! Koho by to nenaštvalo?! Fuck it :P Fajn, takže pak byla čeština. No, docela ok, psali jsme nějaký test, takže snad v poho. Pak tělák. Pršelo, takže jsme byli v tělocvičně a nedjřív jsme úplně debilné skákali přes švihadlo, pak jsme hráli vybišu a potom běhali po schodech :P Omg, jak já nenávidím vybíjenou!! Ještě když ta blbka ani nedokáže ocenit, že se snažíte, ale jenom nadává, že jsme blbý jak já nevím co :P Takže, pak byla matika...No, hrůza, některým těm rovnicím prostě pořád nemůžu porozumět :P Pak dějepis. Psali jsme ten test z renesance a humanismu, což je zatím asi jediný téma, co mě kdy v dějepisu baví :D Takže asi za jedna. No a poslední hodinu občanka. Dodělávali jsme to, co jsme v minulé hodině začali - měli jsme nakreslit něco na téma "Kdybych byla milionářem", takže ted už jsme tam jen něco dodělala a začala to vykreslovat, ale ještě to příště musím dodělat. Ale hlavní bylo, že zase byla prdel jak prase s kámoškou a spolužákem, co před náma sedí :DDD Ale to byste tam museli být, no ale prostě best :DD Po škole jsem jela domů, doma jsem se dívala na TV a na půl čtvrté jsem se ségrou šla do flétny. Přišly jsme okolo půl páté a ještě jsem se asi do pěti dívala na TV. Pak jsem byla na PC. Byla jsem na tumblru, na youtube, zkukla pár videí Bethany, brouzdala po blogách, řuhlásila se do dalších giveaways a tak no.. Před chvilkou jsem si ještě vzpomněla na úkol do matiky, tak jsem ho udělala a ještě šla na chvilku za babičkou. A ted se půjdu umýt, povečeřím a budu se dívat na PLL♥ :)
Zítra čekejte outfit, deníček a už vážně dotočím to video, jen nevím, jestli ho stihnu dát na youtube. No a možná ještě jeden článek :) Mějte se! ;)

http://www.youtube.com/watch?v=xEGcHOboyAU&list=RD02VbVE9PTOr8Q - tohle si musím celý poslechnout♥ Zatím jsem u 19 :)

lifeistooshorttowaaiit: be in my eyes, be in my heart | via Tumblr on We Heart It - http://weheartit.com/entry/62986880/via/Gabrielacmp Hearted from: http://bestia-inside.tumblr.com/post/51649485045

If you’re a teen you must follow this blog.
ks-rp: “be careful of the things you love most in the world, because if your not careful, that very thing can destroy you” 

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

Which Straight Actors Play Gay Characters!? I totally thought 90% of them were actually. #6 is so surprising. Check them out:

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

detention: im following back tons!!


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.im-notperfect-bitch: mikeyymonson: Smoke tree

im-notperfect-bitch:

the-disney-words: Love Disney quotes? This blog is just for you!


bethanymota-style: inspired with a pink tank top! by bethanym-style featuring cami tank tops Topshop cami tank top / Grey jacket, $38 / Short shorts / Converse white canvas sneaker, $71 / Pieces pearl jewelryfoolninja: http://www.youtube.com/watch?v=u_j-0zNA88Y
un1quely-d1fferent: Tumblr ❤ liked on Polyvore

bethanymota-style: inspired geek outfit! by bethanym-style featuring black shoes Topshop sleeveless shirt / Miss Selfridge black shorts / Converse black shoes, $64 / Steve Madden crossbody handbag / Suspender / River Island Black oversized geek glasses, $21

image

bethanys-dimples: So This Is The Same Just Without The Watermark Give Cred please!  Twitter : peypeyparadise

beautyheartz07: soooooo pretty :)

image


image


imperfectionisbeauty-oxo: (1) Macbarbie07 | via Facebook on @weheartit.com - http://whrt.it/18qzCTa


image21onedirectionlover: Stuff ❤ liked on Polyvore

aslihaneyrice: Typical Starbucks picture lol. This is perf for a hot day #Coollimerefresher Bethany Mota http://www.youtube.com/user/Macbarbie07

im-notperfect-bitch: tanned-and-blonde: leSLIE OH MY GOD MY CHILDHOOB


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

jul13tta4: Omg someone please? Hehe

the-disney-words: Love Disney quotes? This blog is just for you!


Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 31. may 2013 at 6:22 | React

S té trojky si nic nedělej já dostala předtím 4 a teď 3 a taky se neposeru co naděláš s debilním zeměpisem. Ten tělák k tomu se nebudu vyjadřovat, protože to by bylo asi na dlouho jinak pěkné obrázky :)

2 H. H. | Web | 31. may 2013 at 15:16 | React

My když jsme probírali rovnice, měli jsme zrovna pohodovýho učitele, který všechno vysvětlil :)

3 Ivett Ivett | Web | 31. may 2013 at 17:09 | React

[1]: To jo :) Souhlas :)

[2]: Tak to vám teda závidím :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement