Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Čas plyne stále rychleji

11. may 2013 at 19:23 | ♥Ivett♥ |  Topics of the week.. :)
Ahoj!
Chtěla jsem teď, když mám trochu času napsat nějaký článek navíc..Ale nic mě prostě nenapadlo. Takže jsem se rozhodla napsat článek na nějeké téma. Původně jsem chtěla na nějaké, které si sama vyberu, ale nakonec jsme se rozhodla pro téma týdne. Tento týden mi přijde docela zajímavé, takže uvidíme, jak se na něj rozepíšu (když budu počítat s časovým omezením asi čtvrt hoďky).

Takže k tématu. Čas plyne stále rychleji. Můžeme se na to podívat nejméně dvou úhlů pohledů - logicky je nemožné, aby čas běžel čím dál rychleji, co se logiky týče, ručičky na všech hodinách se otáčí stále stejně rychle. Ale když se na to podíváme z úhlu člověka, který dokáže odložit logiku stranou (řekla bych, že je to každý z nás), aspoň mě to přijde jako děsivá pravda. Teď, když jsme oslavila 13. narozeniny, mi ta pravda přijde čím dál víc děsivější a pravdivější. Ani se nenaděju a už mi ude 15, 18, 20, 30 a tak dále až ze mě jednou nebude nic. Docela krutě děsivý fakt. Fakt, který mě v posledních dnech pronásleduje dnem i nocí. Ne, nechci vyrůst. Pořád vzpomínám na časy, kdy jsem byla malá, kdy mi bylo jedno, jak se oblíkám, kdy jsem nechápala milionu věcím, ale nevadilo mi to, kdy jsem každý den sledovala pohádky, kdy jsem hrála všechny ty přiblblý hry a milion dalších věcí. Vadí mi, že už žiju jinýživot. Vadí mi, že už téměř všechno chápu, a že každným dnem jsem čím dál blíž dospělosti a vlastně i smrti. Bohužel to už nevrátím. Ale řekla bych, že teď prožívám snad jedno z nejkrásnějších obdobích mého života. Jasně, spoustu věcí bych změnila, ale chtěla bych, aby tyhle chvíle trvaly na vždy. Chci se naučit zastavovat čas a být pořád ta naivní třináctka, která se snaží nikdy nervyrůst. A dokud nezjistím, jak tuto superschopnost získat, budu žít každým okamžikem a každou vteřinu si bud užívat tak, jako by byla poslední. A až jednou zestárnu, každý den budu snít a přemýšlet o mém starém životě, který se už nikdy nevrátí. Budu si připomínat všechny skvělé momenty a vzpomínat na lidi, na který budu mít nezapomentulené vzpomínky..Vzpomínky, které nikdy nezemřou, vždycky ve mě budou žít. A pokud bude kdy existovat i příští život, hodlám si ho užít ještě víc než tento a pak s ještě šťastnější tváří vzpomínat na ty nezapomenutelné okamžiky.
Takže takové shrnutí tohoto článku: To, že čas plyne stále rychleji, je děsivý fakt. A proto, jestli si chcete jednou žít, že jste měli proč žít, užívejte života každou vteřinou, co nejmí%n se trapte a co nejvíc se smějte, abyste si jednou mohli říct, že jste neumřeli jen tak pro nic za nic, ale proto, že jste dosáhli zaslouženého odpočinku po plně užitém životě.
We are young. Have a problem? 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nuňůů Nuňůů | Web | 12. may 2013 at 11:11 | React

Super článek :) A souhlasím s tebou do každičkého detailu :)

2 Ivett Ivett | Web | 12. may 2013 at 11:38 | React

[1]: Děkuji :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement