Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

every new day is another chance to change your life.

3. may 2013 at 19:46 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Docela dneska pospíchám, tak si pokusím pohnout. Ale jinak byl dneska mega super den! :DD
I když byla škola, stejně byl mega super den :) V ájině nás měla jedna učitelka jako supl a měli jsme si sednout tak, že si holky sedly a ona k nám pak postupně přiřadila kluky. Některý (včetně mě) pak ještě přezasovala, kvůli opisování (já jsem neopisovala, ale asi spolužák - ájina mi jde :D). Potom byl přírodopis, tam byla nejdřív docela nuda, ale pak zase celkem sranda..:) Potom fyzika - měli jsme psát test, člověk se na to učí celou noc a celý ráno a ona řekne, že si to rozmyslela a teď bude jenom zkoušet a příští pátek bude test :P To jako fakt dokáže naštvat!!! Takže co se učení týče, nuda, ale jinak byla s kámoškou sranda :D Matika byla hodně hodně nuda... A pak byla dvouhodinovka výtvarky. Dneska mě to co jsme dělali docela bavilo - dala nám vytisklý takový abstraktní obraz a měli jsme to podle toho co nejpřesněji nakreslit, ale pak říkala, že to nemusí být úplně každá kudrlinka stejně. No ale já mám tendenci dělat všechno podle předlohy, takže jsem se snažila..Mám sice zatím jenom část a to jenom tužkou, ale docela si myslím, že to ujde..Pak vám to možná vyfotím :DD A jinak bhyla ve výtvarce šílená sranda, ale to byste tam museli být :DD P škole jsem busem jela domů, ale nejdřív jsem šla zase kámošce zanýst úkoly. Potom jsem se doma asi do pěti dívala na TV :D A pak jsem byla chvilku na počítači. Okolo šesté jsem šla ještě na chvilku za babičkou, potom jsme se umyla a teď jsem tady a píšu tento článek + poslouchám písničky. Omg, přijde mi strašně šílený, že za čtyři dny budu zase o rok starší..:) Popravdě nevím, jestli je to důvod k radosti, protože si myslím, že čím jsem starší, tím je všechno horší :D Ale tak co :) A ještě jedna věc - přes víkend bych nějak lehce chtěla změnit design, ale asi zůstane v takovémto duchu, jen ho prostě udělám takový víc janí no :) Takže žádná velká změna, prostě se mi ani moc nechce a nemám žádný nápady. ¨
Zítra budu doma docela dlouho sama, takže jsem původně chtěla natočit nějaký video na vlog, ale nebudu mít k dispozici foťák, což je celkem blbé, takže asi udělám jenom nějaký články. Ale jenom trošičku, vůbec nevím co bych měla napsat..No ale vypadá to, že se tu možná objeví nějaký můj otfit :) Mějte se! ;)

im-notperfect-bitch: wexarexyoungx: Feel the heartbeat in my mind.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:


disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: sickkwithlove: This is one of the worst feelings ever. Staring at yourself in the mirror for so long, picking out each and every flaw until it physically hurts to keep looking.

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: infinitefandoms435: fuckyeahdeathlyhallows: sirlestrange: #that is a human as a rat as a cup That was a long 12 years for Wormtail. the things he saw…

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: iamdorka: yes, it did.

im-notperfect-bitch: potterwatch-wireless: Harry Potter Scenery Portraits [1/10]

im-notperfect-bitch:

seelikeido: seelikeido.tumblr.com constant relatable posts 24/7

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
depths-in-me: Personal blog that you will love!

Time is making fools of us again.

im-notperfect-bitch:


im-notperfect-bitch: meingrossesfragezeichen: oeffnedeinherz: so wird’s enden! ich möchte das bitte nie wieder sagen müssen

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 3. may 2013 at 20:24 | React

Tak to je bezva že jsi měla suepr den :-) Jo pak ten obrázek z výtvarky vyfot a dej ho sem :-)Na jarní dess se těšim :-)

2 crocodiler crocodiler | 3. may 2013 at 21:38 | React

Mohla jsi to zkrátit:) "Dneska byla sranda, zítra bude taky":DD. Jinak tu vítbarku sem dej;)

3 Ivett Ivett | Web | 3. may 2013 at 22:14 | React

[1]: Taky myslím, konečně :D Ok, vyfotím ;) No, bude to spíš jenom taková "jarní aktualizace dessu" :D

[2]: Jo, pro příště :D Jasně, bude tady ;)

4 Anyy Anyy | Email | Web | 4. may 2013 at 11:27 | React

To je škoda, že to video nenatočím, ale už se na něj moc těším :DDD
Jinak hodně štestí k narozeninám :DD

5 Ivett Ivett | Web | 4. may 2013 at 12:16 | React

[4]: Tak to jsem ráda :D
Díky, ale ještě chvilku čas :)

6 Jacqueline Jacqueline | Web | 4. may 2013 at 18:28 | React

nesnáším jak se na něco pracně o přestávkách učím a pak nám učitelka řekne že to píšem jindy,já už to pak zapomínám:DD
to já už chci aby mi bylo 14,jsem ze všech skoro nejmladší:D

7 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 4. may 2013 at 18:33 | React
8 Ivett Ivett | Web | 4. may 2013 at 18:50 | React

[6]: Jo, to já taky :D
Já jsem asi pátá nejmladší ze třídy, dřív mi to vadilo, ale teď moc ne :)

[7]: Jasně ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement