Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Giveway blogerky ╰ la ρetite ℬonitka ╮ :)

24. may 2013 at 17:39 | ♥Ivett♥ |  Reklamy
Ahoj!
Tento článek píšu jen tak v rychlosti. Dnes jsem narazila na giveway na blogu http://blog-de-la-licorne.blogspot.sk/ a jednou z bonusových podmínek bylo sdílet tuto giveway. Tak jsem se ji pokusila splnit tímot článkem + odkazem v menu. Myslím, že je to vážně úžasná giveway za úžasné ceny :) Vyhrát může kdokoli a co můžete vyhrát se dozvíte na odkazu výše. Každopádně cen je několik a vy si můžete vybrat jednu z nich. Takže tímto bych vás chtěla pozvatk této giveway, která trvá už jen do 26. 5. 2013! Odkaz na giveway bude do té doby ve volitelnéím boxu. 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 ╰ ℬσɴɪᴛkα ~ ╮ ╰ ℬσɴɪᴛkα ~ ╮ | Web | 24. may 2013 at 17:52 | React

Ďakujem, potvrdila som všetky 3 tvoje komentáre :)

2 Ivett Ivett | Web | 24. may 2013 at 18:43 | React

[1]: Děkuji a není zač ;)

3 Nuňůů Nuňůů | Web | 27. may 2013 at 13:11 | React

Chtěla jsme se přidat, ale už je pozdě, ale nevadí. Někdy příště :DD

4 Ivett Ivett | Web | 27. may 2013 at 18:32 | React

[3]: Jasně :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement