Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Green&brown outfit ;)

20. may 2013 at 18:26 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahoj!
Dneska je taková změna - nešla jsem do výtvarky, tím pádem bych měla čas na napsanání deníčku. Ale nějak už jsme si na to pondělí navykla, takže se mi prostě už nechce psát deníček...Radši jsem si teď chvilku četla :) Doufám, že vám to nevadí (no, myslím, že ne :)) a jsem tu aspoň s outfitem. Ten je dneska s šaty, které se mi strašně líbí a už podle šatů je do takového odstínu zelené a hnědé barvy. Docela si myslím, že ujde, tak snad se i vám líbí. Nevím co víc napsat :)
Btw, dneska jsme se neučili (!!!), protože k nám přišly holky z gymplu a říkaly nám něco o šikaně, reklamách a ještě o něčem..Bylo to bezva, strašná sranda. A hráli jsme miliony her :) Ale co mě naštvalo byla jedna věc - holky potřebovaly skončit už před jednou a ty naše debilní učitelky nás nechtěly pustiti na oběd a pak hedn domů :P Prý tam prostěš musíme být až do půl druhé.. Takže jsme s kámoškou nestihly bus, který by jel o půl..No nic, prostě jak u blblečků na dvorečku.. :) Tak to je vše. Mějte se! ;)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 20. may 2013 at 19:44 | React

Souhlasím no co chceš s naší školou! Jinak outfit je krásný ;)

2 Ivett Ivett | Web | 20. may 2013 at 21:53 | React

[1]: Přesně :P Díky :)

3 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 21. may 2013 at 6:57 | React

Moc hezkýý..ty šaty jsou super...njn učitelkám je jedno jestli někdo bus stihne neo ne..to jsem nanich nesnášela :D :D

4 Nuňůů Nuňůů | Web | 21. may 2013 at 14:52 | React

pěkný outfit, brácha se na gymplu taky neučí a taky měl nějaký program :)

5 Ivett Ivett | Web | 21. may 2013 at 17:08 | React

[3]: Díky :) Přesně :D

[4]: Díky :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement