Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

i changed.

8. may 2013 at 21:06 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak teď vůbec nestíhám, takže už jenom tak tak stihnu deníček..Ale snad stihnu :)
Takže dneska ráno jsem se probudila, posnídala a pak šla na chvilku za tetou a mýlm Matýskem, který se chvilku předtím probudil. Takže jsme s ním ještě se sestrou byly asi čtvrt hoďky a pak šel na snídani. Stihla jsem udělat outfit a pak jsem tak trochu nestíhala. Pekla jsem ten štrůdl, mamka koupila dvě těsta, což vyšlo na šest plátů. To jsem dělala asi tak hodinu. Potom jsem byla chvilku na počítači a pak byl oběd. Ještě předtím, asi v deset přijely sestřenice, malá Tonička a dva trošku hodně velcí psi od jedné sestřenice :) Takže po obědě jsem byla asi půl hoďky venku s nima. Pak jsem narychlo mazala jednohubky krabí pomazánkou a asi o tři čtvrtě na dvě přišla kámoška s její sestrou, takže první lidi, kterří přišli na tu mou oslavu narozenin, které jsem měla včera. Zrovna jsem trochu zkulturňovala, takže jsem fakt pospíchala. Mezitím přišly ještě další dvě kámošky, ale chviličku teda čekaly, než jsem se "dokončila", pak ještě nanosila jídlo.. No, potom přišla další kámoška a už jsme seděly venku. Takže jsme si nejdřív tak povídaly a čekaly na poslední kámošku, která měla trošku zpoždění, ale to nevadí :) Tak už jsme si předtím připily, ale doufám, že to nevadí :D Když Dorča (ta poslední kámoška) přijela, všechny mi popřály a daly dárky..Dostala jsem toho fakt hodně a totálně boží věci. A některý hodně drahý..:O♥♥ Takže jestli to některé čtou, fakt moc moc moc děkuju♥♥♥ Vám to sem stihnu nafotit asi v pátek. A jestli budu mít tu možnost, tak to potom možná i natočím na vlog. Teď nemám moc času tam něco přidávat. No, takže s holkama byla fakt sranda, ze začítku jsme se trochu nudily, ale potom myslím, že super :D U nás na zahradě jsme potom tak blbly a točili jsme dvakrát harlem shake :DDD Já jsem poprvé stála na stromě, hrůza, ale stálo to za to :D A pak jsme ještě dělaly všechno možný, ke konci jsme ještě opýkaly špekáčky a pak postupně už odcházely. Tak doufám, že se nenudily :D Pak jsem ještě vyprovodila dvě kámošky a kámoščina sestru, který bydlí blízko a šla domů. Doma jsem byla chviličku na počítači a ještě si tam přetahovala fotky a videa z foťáku :D No, pak jsem se umyla a teď jsem na tumnblru, píšu deníček a poslouchám písničky. A za chvilku se jdu učit, protože se na zítra musím naučit zeměpis :/ Oh no.
Zítra jako vždycky čekejte outfit a deníček..Achjo, zítra máme po škole třídnickou hodinu :/ Tak se aspoň vy mějte! ;)
these-times-will-pass: Love quotes? you will love this blog!

❅

suicide-everyday: suicide-everyday.tumblr.com Follow for black and white, suicidal, depression, eating disorder etc pictures


idees-sombres: .
lovequotesrus: EVERYTHING LOVE


screams: The most painful thing to see is when tears roll down someone’s face and they’re completely silent. I hate that feeling.

lookwhatyouumademe: But it’s not enough
the-realest-quotes: http://teenlifequotes.com/
pierce-me-jaime: broken—smiles-xo: ihavenoclueohgod: itsoktocrysometimes: When I first started getting bad, you said you’d be here. Where were you when I started cutting? Where were you when I started drinking? Where were you when I went to the doctors scared?  Where were you when I had that breakdown at 2am?  Where were you when I tried to commit suicide? You promised you’d be here. Where were you?  ^ that comment got to me man. where the FUCK where you when i needed you. so fucking relevant.

she-was-a-walking-dead-girl: q’d

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 9. may 2013 at 6:01 | React

Nejlepší to s váma bylo:) ta flaška :D

2 Crocodiler Crocodiler | 9. may 2013 at 6:56 | React

Ty ses měla, takové nabyté dny a ještě k tomu oslava narozenin:33 taky ji plánuju:D

3 Anýý Anýý | Web | 9. may 2013 at 14:12 | React

Tak to je super, že jste si tu oslavu užili. Na fotky dárků se strašně moc těším, docela dost mě to zajímá :DD

4 Ivett Ivett | Web | 9. may 2013 at 17:15 | React

[1]: Jojo :D

[2]: To jo :) Tak všechno nejlepší :)

[3]: Tak to jsem ráda :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement