Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

it's okay to be different.

18. may 2013 at 21:24 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Omlouvám se, že jsem tu s deníčkem až teď, ale dřív jsem to nestihla :) Takže si teda pokusím pohnout :)
Dneska jsem se nečekaně probudila až v osm. Posnídala jsme atd. a dívala se na TV. Potom jsem vysávala a utírala prach. Pak jsem byla asi až do oběda na počítači. Něco před obědem ještě přijely sestřenice s malými Matýskem a Toničkou, protože byli pozvaní na moji dnešní oslavu. Po obědě jsem ještě mastila chlebíčky, pak jsem se převlíkla a tak a šla ven. Ještě na chvilku přijel bratranec se psama, ale asi za hoďku zase odjel. Tak jsme byli všichni venku. Byla jsem tam teda já, mamka, taťka, sestra, babička, děda, teta, dvě sestřenice, malý Matýsek a Tonička a pak přijel ještě manžel jedné sestřenice. Vlastně mi na začátku přáli. Dostala jsem vlastně jenom knížky a pak ještě jednu boží věc♥ Ale za všechno jsem neskutečně ráda a pokud budu moct, zítra vám to nafotím :) No a tak jsme si tam celu dobu povídali, pak jsme i hráli Activity (sranda jak prase :DD) a tak...Bylo to bezva :) No, okolo páté jedna ze sestřenic s manželem odjeli a zbytek tady zůstává přes noc. No a potom asi v šest jsme já, teta, sestra, Matýsek a Tonička šli na procházku ma hřbitov. Takže s Matýskem asi hodinová zálěžitost, ale bylo to fajn :) A měla jsme možnost (už i předtím doma) fotit takovou skorozrcadlovkou, která patří sestřenici♥♥ Už potom ani neměl paměť :) No, pak když jsme přišli, tak jsem ještě chvilku byla venku a pak jsem šla domů. Rychle jsem udělala outfit, povečeřela a šla se umýt. Pak jsem chtěla napsat deníček, ale přišla sem teta, Matýsek, Tonička a pak i sestřenice, takže proto píšu až teď. A zase super :) No a teď tady opatrně potichu tluču do klávesnice, protože vedle mě na mojí posteli se snaží usnout malá Tonička :) Takže tolik k dnenšímu super dni.
Zítra teda stihnu ten outfit, deníček a pokud mi bude přát čas, tak i ty dárky. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.

xindifferencex: (1) pretty little liars

If you’re a teen you must follow this blog.
directioner-meee: found on we heart it: http://weheartit.com/entry/60019288/via/Valleri

directioner-meee: found on we heart it: http://weheartit.com/entry/44618929/via/Afife_Yurtsever

boomshacklaka: You guy’s like? I was just messing around with my editors. :)nicoladianecaruana: Fav song ever <3
areyousadbuyahappymeal: Facebook op We Heart It http://weheartit.com/entry/61552826/via/Zockalica


dearmina:

suddenlymurdered: †△ Diet mountain dew, baby, New York City△†

Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nuňůů Nuňůů | Web | 20. may 2013 at 14:46 | React

Ty animky z pll, nádherné :-)
Miluji hru aktivity, je u ní skvělý legrace :)

2 Ivett Ivett | Web | 20. may 2013 at 16:49 | React

[1]: Taky myslím :)
To jo :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement