Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

learn how to make yourself happy.

15. may 2013 at 20:18 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Docela pospíchám, protože se ještě musím učit, takže snad to bude rychle :)
Dneska to byla docela pohoda :) Hoodně pohoda :D V podstatě jsme se učili jenom dvě hodiny. A ještě jsem k tomu dneska měla nějakou šílenou náladu :D První hodinu byla matika, šílenáá nudaa..:P Pak fyzika. Musím říct, že se fakt nerada chlubím (nerada, nerada, nerada!), ale měla jsem z opravnýho testu jako jediná za jedna!! :) No a po fyzice jsme šli, ti kteří chtěli do tělocvičny, dek nám dvě hodiny říkali něco o ochraně životního prostředí, o zvířatech a tak..Ale fakt mě to docela bavilo :) Potom jsme ještě měli chvilku čas, tak jsme s učitelem byli v zeměpisu a dívali jsme se na fotky..A málem jsem mu čorkla tu jeho zrcadlovku :D Jasně, že ze srandy :) A pak byla zase volná dvouhodinovka, protože tam přišel nějaký chlápek, s kterým jsme byli v kuchyňce a přišel v rámci nějakýho projektu Zdravá pětka (nebo jak říkal, Párty se zdravou pětkou :)). A byl to fakt zabiják :DDD Jsme z něho nemohli. Ke konci jsme potom měli trochu improvizovat a udělat ve skupinkách nějaký malý "jídlo" z pár přísad, že jsme si jednu vylosovali a dvě jsme si vybrali..Samozřejmě my jsme si vylosovali jabko a k tomu jsme si vybrali mrkev a třtinový cukr..:D Takže trochu.... netradiční no :D Ale nakonec to bylo fakt dobrý :D A sranda byla jak něco :DD No, po škole jsem busem jela domů a doma jsem se asi do tři čtvrtě na čtyři dívala na telku. Na čtyři jsem jela do kytary a dneska to bylo celkem dobrý. Po kytaře jsme šla ještě do knihovny a pak domů. Doma jsem byla chvilku na počítači a úak se chviličku učila, ale jenom chvilku.. No, pak jsem se šla umýt a teď jsem na počítači. Teď se ješě chvilku budu učit, pak se budu dívat na PLL a v noci se ještě asi trochu něco naučím. Vůbec co se školy týče nestíhám :/ A ještě si teď chci objednat asi 5 knížek z katalogů..:)
Zítra tu bude jen outfit a deníček. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

Click for the most hilarious, relatable gifs.

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.

im-notperfect-bitch: miss you


thatcrazyellen:blue-eyes-shined: kmanovaere: thisisntmeimnotmechanical: omphaloskepsiss: lesbians bisexuals gays straight boy older than girl girl older than boy love is love If you don’t reblog this every time, I’m judging you. My fiance is 29 years older than me. So……..THIS. Damn right ! Interfering busybodies are screwing up humanity. You love who you love and that should be the end of it. It is nobody else’s damn business ! http://kmanovaere.tumblr.com/ mind your own damn business omggg

m-essed-up: imawallfl0w3r: It’s actually sad to find this true.. if you ever need someone to talk to im here x

Never felt so much heatburning beneath my skin.If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

Think of it this way; every great wizard in history has started out as nothing more than what we are now, students. If they can do it, why not us?

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.

“The dedication of this book is split seven ways: to Neil, to Jessica, to David, to Kenzie, to Di, to Anne…”
Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 15. may 2013 at 21:16 | React

Tak to máš dobrý že jsi měla jen 2 hodiny :-) Tak to jsi měla dneska dobrej den :-)

2 Ivett Ivett | Web | 16. may 2013 at 17:09 | React

[1]: To jo :)

3 Naty Naty | Web | 16. may 2013 at 18:30 | React

Co já bych dala jenom za dvě hodiny ve škole :DD. Máž moc pěkný layout :))

4 Ivett Ivett | Web | 16. may 2013 at 18:37 | React

[3]: To jo :D Díky :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement