Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

life goes on.

21. may 2013 at 18:45 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Teď fakt docela pospíchám, protože se ještě musím trochu učit, ale pokusím se něco sesmolit .)
Včera a dnes jsme měli místo školy Peer program. To znamená, že k nám do každé sedmičky přišly dvě holky z gymplu a něco nám říkaly včera o šikaně, reklamách a tak a dneska hlavně o drogách. A celou dobu jsme hráli nějaký hry a bylo to fakt super! :) Nevím co k tomu napsat, ale potom na konci jsme měli každý každýmu ve třídě napsat něco pozitivního na papír a pak mu to dát do obálky a doma si to měli všichni přečíst. Tak jsem každýmu něco napsala. A jednomu klukovi jsem napsala, ať si ostříhá ten jeho ocásek vzadu, protože on mě napsala, ať si ostříhám nehty a...chlupy :D No takže tak :D Po škole jsme měly s kámoškama čas, tak jsem se prošly na nádr, protože tam bus zastavuje dřív. Pak jsme jely domů a doma jsem se chvilku dívala na TV a pak začala natáčet to video. Natáčela jsme to milionkrát, protože můj foťák už měl malou paměť, takže jsme natočila první čtyřminutovou část, nahrála do počítači, druhou, nahrála do PC a u třetí mi klekla baterka..:P Takže dotočit to stihnu až v pátek, ale snad nevadí :) No a pak jsem si u TV četla ty vzkazy pro mě.. A někdo mi napsala něco úplně šílenýho, ale tak já vám to napíšu :) Napsal: Chci s tebou chodit nechápu ty kecy o tobě jo a máš pěkný zadek.. Twl :D Beztak nějakej swagouš :DD No..Takže, pak jsem jsem šla umýt, udělala outfit, chvIlku se učila, byla na PC a teď až to dopíšu se taky půjdu učit..Je to až na pátek, ale je toho dost, takže dneska jedna část, zítra druhá a ve čtvrtek třetí..:P No a pak se ještě budu dívat na PLL.
Zítra se bohužel zase normálně učíme, takže blbý..:P No a bude tu jenom outfit a deníček. Mějte se! ;)
thelovenotebook: EVERYTHING LOVE & PERSONAL


tropical-cave: brianmchale: welcometomylifeex3: raquelsh0lding0ntillmay: foundmywaywheniwaslost: alittledoseofsunshine: sort-of-un-balanced: I posted this three times tonight and had three people tell me that I helped save their life. Thank you to those people who have decided to struggle through to let us enjoy the gift of one more day of their prescence gracing us all. I hope that you all reblog this, to save another few. Because we all dserve another chance and hope in life. I went to the hospital 6 times before I decided to keep my life but I hope none of you suffer that much. And I hope you all can make that scary, seemingly painful, blind, hoping, wonderful step to live. I want to help you in any way I can. ANYTHING. I mean it. If I had had someone stay with me and text me or talk to me all night, just one time, it would have changed my life. I know how hard those nights can be. <3, Love, Emily ^I love this girl more than words can express.   foundmywaywheniwaslost: I am always here if anyone ever needs to talk/vent. You have a purpose, Please Stay Alive. <3 Not just for tonight but for the rest of your life. You have so much to look forward to in the future that if you choose to kill yourself, it will be the biggest mistake of your life. You’re going to miss out on people you’ll never be able to meet, kids you’ll never have, a partner to love or partys to go to. There’s just too much that you’ll miss out on. You deserve and have the right to be here as much as the person next to you does. You’re just a drop in the ocean. You were meant to be here and you have a purpose. Don’t ever forget that. And if you feel like you don’t, just believe in yourself because you do. If you ever feel worthless or like shit, know that I love you and those dicks that tell you shit are jealous that you’re who you are because there’s something about you that they wish they could have. Please stay strong and never give up because things DO GET BETTER. 3rd time I reblog this xx Keep your self awake, I hope your here to stay. This day is not yet over, let me be your four leaf clover. Reblogged it and queued it so it’ll post tomorrow too. And the next day and the next so I hope I can save someone. We all love you.
apieceofmyheartmissesyou:  yanilavigne: (Quotes here)


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.
If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

sh4rkies: WHY HAVE I NEVER SEEN THIS GIF BEFORE!!?? D: SO BEAUTIFUL! :’D


i really hope so …

prasempreoutono: x
h-ella: supkirstie: - AD

what-if-i-cant-stop-loving-you: I hate when this happens. It’s probably the most awkward situation you can ever be in. im-notperfect-bitch: museinthebronx: I’m really surprised that there isn’t multiple idiotic little “I wonder how many hipsters reblogged this not realising that it’s a PTV quote” comment on this yet really?


detention: queued~bye.

forevershinie: the—personal—quotes: my—teen—quote: Are you a teen? This blog is just for you!
If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 T€PHY T€PHY | Email | Web | 21. may 2013 at 21:43 | React

s těma papírkama jsme dělali něco podobného.. Na konci školního roku jsme měl každý o každém napsat jednu negativní a jednu pozitivní věc a potom jsme si to měli přečíst až první den prázdniny, aby jsme se nad tím mohli zamyslet co si o nás ostatní myslí a třeba se i přes prázdniny změnit. Podle mě jsou takové hry skvělé, víc se poznáme a dozvíme se plno zajímavých věcí, i když pravda třeba i bolí :)

2 Chemical Angel Chemical Angel | Web | 21. may 2013 at 21:51 | React

fuu natáčať video?? :) .. supelr.. držím pace z učním :) ina..pekný blog :)

3 Ivett Ivett | Web | 22. may 2013 at 6:21 | React

[1]: Jo, naprosto souhlasím, je to fakt dobrý nápad :)

[2]: Moc děkuju :)

4 Nuňůů Nuňůů | Web | 23. may 2013 at 18:29 | React

Takže ty máš tajného ctitele, tak to ti gratuluji :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D
My dělali něco podobnýho,ale měli jsme psát i negativa, né pouze pozitiva :)

5 Ivett Ivett | Web | 23. may 2013 at 18:38 | React

[4]: No... tak jestli si ze mě jenom někdo neudělal srandu :D
Jo, to je taky dobrý, my jenom pozitiva, ať se s těma holkama pozitivně rozloučíme :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement