Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

why is it so hard to like myself?

9. may 2013 at 20:41 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Docela pospíchám, takže se pokusím si pohnout :)
Dneska byl z jedné strany den blbec, ale z druhé byla docela hodně sranda :D Takže začalo to tím, že jsem se naštěstí probudila ve dvě v noci, a naštěstí proto, protože jsem si hned dopsala tahák do zeměpisu, který už jsem se nestihla naučit :D Ale horší je, že od těch dvou hodin už jsem neusnula, takže jsem od dvou ráno vzhůru :D Ale jsem docela čilá :) Tak potom ráno jsem posnídala atd. a šla na zastávku a pak do školy. První hodinu byl zeměpis. Člověk tam promrhá hodinu v noci psaním taháku a nakonec to nepíšem..:P Takže bude šprtání přes víkend. Pak byla čeština, no docela to ušlo. Ale pak byl tělák a řeknu vám hrůza, propadák šíleně příšerný :P Dneska jsme běhali 1500 m a já jsem uběhla tak max. ty tři kolečka a pak už jsme prostě musela chodit :P A ještě mě učitelka zdrbala, že mi padají kraťasy :DD Pak byla matika, nuda a hrůza :P Dějepis ještě docela ušel no.. A občanka taky celkem v pohodě. Po obědě jsme měli ve dvě třídnickou hodinu :/ Řešili jsme tam hlavně výlet a pak ještě nějaký problémy. Nakonec to trvalo jenom půl hodiny, takže jsem ještě se dvěma kámoškama běžela perdy na nádr, kdybychom stihli bus v 15:35, ale nestihli jsem ho, tak už jsem chtěla volat taťkovi, ať pro nás místo ke škole přijede na nádr, ale nakonec tam pak jel ještě jeden akorát na jinou zastávku, takže jsme jeli jím. Pak jsem dojela domů, chvilku jsem byla doma a před půl čtvrté jsem šla do flétny. Byla jsme tam bez ségry, která je už dva týdny nemocná :P Přilša jsme asi o půl paté a do pěti jsme se dívala na TV. Pak jsem chvilku byla na počítači a asi v šest jsem šla tak na hoďku ven za babičkou, kde byla i sestra. Ukazovala jsem jí dárky a pak jsem tam ještě tak byla. Potom jsem šla domů, za chvilku ještě zazvonila kámoška, která sestře donesla úkoly a pak jsem začala psát deníček. Ale teď mě mamka asi půl hodiny zkoušela z debilní fyziky :P Během psaní tohoto článku jsme se stihla i umýt a teď jsem ho dopsala. Teď se budu dívat na nějaký film a pak se asi budu trochu učit ještě přírodopis, ale kdo by se naučil ty miliony stromů..:P
No, zítra by tu měl být outfit, deníček a asi i ty fotky dárků :) Mějte se! ;)

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!


mostnotedposts: this is superb!


Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Loreen Loreen | Web | 9. may 2013 at 20:59 | React

Ahoj. Pokiaľ ťa už nudia obyčajné RPG hry zo sveta ľudí, a chceš vyskúšať niečo nové, navštív našu stránku. Naša nová RPG hra StrangeTown je o prekliatom mestečku, v ktorom žijú s ľudmi aj rôzne príšery. Je iba na tebe, či sa staneš upírom, morskou pannou, čarodejnicou alebo mnohými dalšími. Uvítame nových hráčov rovnako ako tých skúsenejších :) StrangeTown sa na teba teší :)

2 Nuňůů Nuňůů | Web | 10. may 2013 at 21:14 | React

nO JO, v tělocviku vás moc nešetří, to ti teda nezávidím, my běhali 1500m naposledy před dvouma rokama, loni jsme neběhali a letos slíbila, že taky ne, takže super :)))

3 Ivett Ivett | Web | 11. may 2013 at 8:52 | React

[2]: No, tak to vám teda fakt závidím :) Ale možná to bude zčásti taky o tom, že mám příšernou učitelku na tělák :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement