Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

Yesterday shopping with friends :)

26. may 2013 at 18:30 | ♥Ivett♥ |  Shopping..:)♥
Ahoj!
Asi před půl hodinou jsem přišla a za chvilku musím ještě dolů za babičkou a za tetou, ale v rychlosti sem dávám článek o včerejších nákupech s kamarádkou a její sestrou. Jak už jsem psala, utratila jsem 1300, takže fakt sranda, ale stálo to za to... Teda něco :D A můžu vám říct, že si čkrtám další věc na mém módním wishlistu. A jakou + co dalšího jsem si teda koupila, se dozvíte v celém článku (Whole article)


Nejdřív jsme šly do Kenvela, odkud jsem si odnesla tuto krásku. Byla slevněná ze 400 na 200, no neberte to :D

Pak jsme šly do Takka. První věcí jsou tyto krásné kraťasy. No, jak jsem včera psala v deníčku, jaksi jsem se přehmátla a vzala jsem si ty, který mi byly malý..:D Takže trošku hodně na ho*no, ale naštěstí tam pak mamka našla gumu, takže je to aspoň ségře..Ale ji mi jich líto, fakt bych je chtěla no :D

Další věcí z Takka je tohle tričko♥ Strašně moc se mi líbilo, takže rázem bylo moje :)

Předposlední věc z Takka. Sháněla jsem hlavně teda šaty. Vyzkoušela jsme si tyto a ještě jedny, ale ty mi moc nesedly. Takže nakonec jsme si odnesla tyto, ale mamka mi pak řekla, že u toho výstřihu se to bude muset trochu zapošít..:D

A poslední věc z Takka je zároveň věcí, kterou si můžu vyškrtnout z wishlistu. Ano, je to moje nekonečně dlouho sháněná sovička. Teda náhrdelník se sovičkou. Oh, konečně ho mám :) Stál mě sice 170 Kč, ale já jsme ho hledala tak dlouho, že jsme to prostě musela obětovat :)


A úplně poslední věc je z obchodu Gate. Je to tato dokonalá košile♥ Je teda průsvitná jak prase, takže pod ní budu nosti tílko (zas taková štětka nejsem :D), ale je prostě fakt dokonalá :) A spolu s ní jsem si zkoušela ještě jedyn totálně božské šaty, ale jaksi jsme zjistila, že to už by moje peněženka neunesla :/ Takže jsem si pořídila jen tohle. A potom jsme šly ještě do New Yorkeru, ale tam si koupila pár věcí jen kámoščina sestra.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 26. may 2013 at 20:23 | React

Jé paráda!! Nejvíc se mi líbí ty šaty! Já sice šaty nenosím protože se v tom necejtim a ještě takhle krátký, ale jsou úžasný! někdy se v nich vyfot :-)

2 Ivett Ivett | Web | 26. may 2013 at 22:40 | React

[1]: Taky moc šaty nenosíd, aln už to nějaký chtělo :) Tak jo, při nějakým outfitu ;)

3 Nuňůů Nuňůů | Web | 27. may 2013 at 13:40 | React

všechno je krásný, ale ta košile se mě moc nelíbí a ta taška taky ne, ale každý má jiný styl :DDD

4 Jacqueline Jacqueline | Web | 27. may 2013 at 18:26 | React

ty věci jsou krásný!:) taky bych potřebovala šaty:D z takka mám tílko s podobnou technikou jako máš ty kraťasy:)

5 Ivett Ivett | Web | 27. may 2013 at 18:28 | React

[3]: Jo, to je jasný, že každýmu se líbí něco jinýho :)

[4]: Jo, já bych potřebovala ještě aspoň jedny :D A to tílko jsem tam myslím viděla, je pěkný :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement