Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

you are always on my mind.

10. may 2013 at 20:56 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Takže fakt hodně pospíchám, takže si musím pohnout, ok :)
Ještě ráno před školou jsem si doma psala tahák do přířazu a vůbec jsem nestíhala. Ve škole to dneska byla docela pohoda. První hodinu byla ájina, tam nás suplovala zástupkyně a něco jsem tam pracovali do pracovního sešitu, takže ok. Pak byl příraz, ještě přestávku předtím jsem se snažila dopsat ten tahák, protože jsme to fakt neuměla, kdo by se naučil ty miliony stromů a všechno možný. No a nakonec jsme ji překecali a namluvili jsme jí, že nám to říkala až na pondělí! Jsem tak fucking happy! :D No, potom byla fyzika, kde jsme konečně psali ty kapaliny, který jsem se učila asi před týdnem a mamka mě z toho pořád zkoušela :P Takže skoro všechno mám, akorát jeden docela těžkej příklad nemám a pak ještě část jednoho :) No a pak byla matika, což byla zase nuda :P A pak dvouhodinovka výtvarky. Dodělávali jsme tam to co jsme minule začali, jak jsem vám psala a jak jsem vám slíbila to foto, ale ještě to nemám, takže příště ještě dodělám tuš a pak vám to vyfotím :) Ale byla tam šílená sranda :DDD Po škole jsme šla ségře pro úkoly a pak domů. A doma jsem se asi do pěti dívala na TV a potom jsem přitom ještě sestře musela linkovat nějakej papír. Pak jsem byla na počítači - na tumblru, chvilku na fb, na blog jsem dala článek s fotkama mých dárků k narozeninám a pak jsem šla za babičkou. Ale byla jsem tam jenom chvilku, protože jsem fakt hodně pospíchala. Pak jsem doma udělala outfit, ještě byla na tumblru a šla se umýt. No a teď píšu tento deníček. A pak se jdu dívat na film. Zítra a v neděli budou fakt dny jak pojďme někam :P Budu se muset šprtat strašně moc stránek do zeměpisu, přírazu a pak ještě píšeme ájinu (ale tu už vlastně umím :D). No, takže hrůza..
Nevím, co všechno zítra stihnu, takže zatím neslibuju nic víc, než outfit a deníček. Mějte se! ;)

disneyfansonly: my—teen—quote: Are you a teen? This blog is just for you!

these-times-will-pass: Love quotes? you will love this blog!

disneyfansonly: my—teen—quote: Are you a teen? This blog is just for you!


disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!

disneyfansonly: Do you love Disney? This blog is everything Disney!
d-ark-paradis-e: serene-escape: ilike-turtles: itllturnoutfine: never-tolate: h0lytits: mostswagshit: pandax33: beating-ed: just-that-amazingg: toescapemyownmind: Oh my god. This made me cry. Will you really be there for me? to all my followers<3<3 To everyone & to anyone :)  i will always be there for my followers, if only they ever hit me up =/ just talk to me :p <33 i will never never ever delete your message <3 anonymous or not ill help you out, ill keep things personal and answer privately <3 i’m always here for everyone <3 and if you’re off anonymous i’ll respond privately<3 i will never judge you. anonymous or not, I will help you with any problem you guys have. I will respond privately, I’m here. I promise. <3 guys, im serious.  im here for anything you need without judgement, on or off anon<3 i love you guys. To all my followers Please, I really mean it guys <3 i hope you know this guys. i am ALWAYS here for you. always. 

This was written by a little 6 year old girl. I babysit her and her two sisters - Rebecca and Mia, and before they go to bed they all sit down and write little prayers to God. This was the one that Hollie wrote last time, and it absolutely broke my heart. I mean, she’s six years old and she thinks she’s not beautiful. That’s not right. But she is beautiful, absolutely gorgeous. She’s got golden blonde hair, bright green eyes and a smile so beautiful that you melt a little inside when you see it. When their mum got home, I showed her Hollie’s prayer, and she was devestated. She’s a nurse so she’s seen a lot of horrible things, but I have never seen her like that. And so I had to do something. If you’re reading this, and if you have the slightest bit of a heart, please reblog this, so that I can prove to Hollie that she is beautiful, and that she is so special, and that God made her exactly the way she is because He knows that He made her perfect. Please give this beautiful little girl the confidence she deserves. this made me cry. i don’t really care that i’m a strict 1d blog. everyone needs to reblog.


[requested]
im-notperfect-bitch: marvelfrostvato: 2002 til 2013 love her

Zdroj obrázků: tumblr.com
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nuňůů Nuňůů | Web | 10. may 2013 at 21:17 | React

Tak to šprtání o víkendu ti teda vůbec nezávidím :) Já se do ájiny nikdy neučím a mám tam samé jedničky, jsme rozený talent .DDDDD

2 Ivett Ivett | Web | 11. may 2013 at 8:43 | React

[1]: No, kdo by záviděl :D Jo, do ájiny se taky moc neučím, jenom nějaký nový slovíčka a mám samý jedničky (y) :D

3 Macík Macík | 11. may 2013 at 9:19 | React

Ach jo mohli jsme jít fotit a zas chčije! Kurva

4 Ivett Ivett | Web | 11. may 2013 at 9:35 | React

[3]: Přesně :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement