Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

you were born to be real, not to be perfect.

25. may 2013 at 20:17 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Tak jsem tady s deníčkem, ale dneska nějakým záhadným způsobem nepospíchám..:D No, tedy ke dnešku :)
Ráno jsem se probudila, posnídala atd. a uklízela... S tím jsme byla hotová asi do půl desáté. Pak jsem byla na počítači. Udělala jsem článek s mým čtvrtečním outfitem a ještě tak byla na PC. Ve dvanáct jsem poobědvala a pak se přeslíkla a tak :) No a v jednu jsem se litrem a půl v penžence šla čekat před dům na kámošku. Jely jsme totiž dneska do Zlínka nakupovat na Čepkov. Původně jsme měly jet jen já s kámočkou busem, ale dneska mi kámoška volala, že její rodiče taky na něco jedou na Čepkov, takže nás vezmou :) Takže pro mě přijela kámoška s rodiči a sestrou. Cestou jsme se tak bavili a když jsme dojeli, já s kámoškou a její sestrou jsme šly zvlášť a jejich rodiče taky zvlášť. Byly jsme celkem ve čtyřech obchodech (Kenvelo, Takko, Gate, New Yorker) a něco jsem si koupila ve třech. Utratila jsem necelých tisíc tři sta (hehe :D), ale jsem spkojená no :) Teda docela, protože..no... tožiž zkoušela jsem si jedny kraťasy a jaksi jsme se přehmátla a vrátila jsem ty co mi byly dobrý a ty co mi byly malý jsem koupila..:D Ehm... no, takže aspoň víte jaký jsem tele..:) Ale tak aspoň je dostala ségra, té sice byly velký, ale mamka tam našla, že se to dá nějak stáhnout gumou, takže dobrý :) No a co jsem si teda koupila se dozvíte pokud možno už zítra :) No, asi něco před půl čtvrté jsme se už vracely k autu. Pak jsme jely domů, po cestě se kámoščini rodiče ještě stavili v Lidlu a koupili nám zmrzlinu :) Pak mě odvezli domů, doma jsem ukázala co jsem si koupila, šla jsem na chvilku za babičkou a pak jsem byla až doteď na počítači. No a teď se půjdu umýt, povečeřím a budu se dívat na PLL a pak možná ještě na nějaký film.. Dneska jdou naši na zábavu (yes, yes, yes!) a hodlám být vzhůru, dokud nepřijou :D Ségra to na 80% nevydrží (no, i když včera byla při PLL tak napnutá, že vydržela až do půl dvanácté - naši si neuvědomili, kolik je hodin :D), ale já na 100% jo :)
Zítra je u nás kácení mája, takže program na odpoledne je jasný :P Dopoledne se budu učit, ale doufám, že sem stihnu dát ten článek s novými věcmi :) Mějte se! ;)


mizjanelly16: Pretty Little Liars  is just around the corner ~
ohsnapitssydneynicole: I love you to the moon and back.

obsessiondot: jesus she’s adorable


kandykane-eo: Bethany Noel Mota


im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch:

im-notperfect-bitch: its-getting-wild: FOLLOW ! ♥ - http://its-getting-wild.tumblr.com

Zdroj obrázků: tumblr.com 
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Macík Macík | 26. may 2013 at 6:09 | React

Hej ivo už vidím tvoju mamka:D Jinak vy jste počítačoví maniaci, závisláci tyty skazí se vám oči! ;)

2 Ivett Ivett | Web | 26. may 2013 at 7:45 | React

[1]: No, to jo :D To se nějak přežije :D

3 Nuňůů Nuňůů | Web | 27. may 2013 at 13:33 | React

To s těmi kraťasy mě mrzí, já bych byla vzteky bez sebe :DDD Ale hlavní je, že jste si to užili :D

4 Ivett Ivett | Web | 27. may 2013 at 18:29 | React

[3]: No, to jsem byla taky :D To jo :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement