Čauky mňauky! Dělám to nerada, ale jak jinak začít než některou z těch otřepaných frází typu "Ráda bych vás přivítalaů nebo "Vítejte na mém blogu" a tak dále... A přestože jsem Superman, nemůžu jinak než vás prostě a jednoduše přivítat zde na mém blogu. Abych pravdu řekla, ten je v poslední době trochu nic moc, slouží mi hlavně jako deníček a na nějaké nápadité články teď nemám v mozku dostatek buněk dodávajícíh nápady. Ale pokud se tam sem tam nějaká nápadobuňka ukáže, nechá to většinou nějaké následky i na blogu. Každopádně pokud se zrovna nevypisuju v blogovém deníčku, sdílíím s vámi nějaké outfity, které si poskládám (aka Polyvoremaniak), sem tam sepíšu tu nejvěrohodnější recenzi, jakou dokážu napsat, nebo se s vámi dělím o nějaké tipy ohledně módy/filmů/seriálů/cokoliv vás ještě napadne... A mimo blogu naprosto miluju Tumblr a bez Youtube bych se teď už asi taky neobešla.


Pokud chcete vědět něco víc o mně, čtěte dál. Mé jméno je velice podobné mé "přezdívce", kterou zde používám - Ivett. Takže myslím, že hádat nebudete dlouho :) Jsem čtrnáctiletá holka věčně nespokojená se svým zevnějšekm, milující knížky, knížky, knížky, miliony filmů, miliiony seriálů, hudbu, vymýšlení příběhů, psaní (není to totéž?), západy slunce (ano, jsem vééééééélký romantik), ztimní přírodu, květiny snad všeho druhu, nákupy, Vánoce, Halloween (i když jsem ještě nikdy žádný neslavila, ale who cares?), jazyky, kakao, Londýn, Paříž, Ameriku, Disney filmy a 145896317 dalších věcí...

Z věcí co nesnáším určitě stojí za zmínku jich taky pár vyjmenovat - škola, učení, pavouky (i když bych moc chtěla, prostě se jich nedokážu přestat bát... Takže Ron Weasley je můj člověk), trapný momenty, lidi co opovrhují něčím, co v životě nezkusili a mohla bych pokračovat, ale nechci, protože jak to tu vypisuju, začíná mi stoupat tlak. A to je tak vše, co vám o mně můžu sdělit. Snad to bylo dostatečně vyčerpávající a třeba vás to i trochu navnadilo zavítat do nějakých článků. Užívejte si tuhle dobu předvánoční a vánoční a mějte se krásně! ;)

P.S.: Chtěla jsem na takový epicky ukončení napsat nějaký citát, ale nemůžu si vybrat, takže si prostě přečtěte několik desítek názvů mých deníčkových článků a třeba budete zase jednou o něco moudřejší... How simply :)

Ivett


WELCOME TO MY BLOG...!! ;)

June 2013

29. 6. - 6. 7. - bye, bye!

28. june 2013 at 19:56 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Info k nadpisu článku bude vysvětlené posledním odstavci, takže kdo si chce přečíst jen tohle, může tam přeskočit ;) Teď ale ke dnešnímu dni.
Awww, jak já miluju (miluju♥♥) když jedu zatím naposledy busem do školy, když jdu naposledy ze školy (bez toho "když jdu naposledy do školy" bych se mohla obejít :D) atd. :) No, takže ráno jsme jela busem do školy. A ve škole jsme nejdřív čekali na hodinu a tak blbli. Pak přišla učitelka a nejdřív bylo krátké hlášení, kde nám ředitelka přála krásný prázdniny atd. A pak už jsme nezdržovali a začalo se rozdávat výzo. Jinak já jsem učitelce dala kytku (gerbera a karafiát) a měla jsme jí dát čokoládu, ale..ale, no, jaksi jsme jí ji s kámoškama před hodinou sežraly :D Ale tak co :D No a na výzo teda mám...5 dvoejk a jinak jedničky. Jako není to nejlepší no, v naší třídě nikdo neměl samý jedničky, ale tak.. ujde to. Je to druhý nejlepší vysvědčení ve třídě, úplně stejný měla ještě kámoška a nejelpší měla jiná kámoška.. Jako, už to neřeším, není to výborný, ale ujde to no :) Ale příští rok v osmičce se budu muset fakt snažit :) Tak skončili jsme už před půl devátou, ale do půl jsme tam ještě měli počkat. Jelikož moje a kámoščina ségra ještě neskončily, měla mě a kámošku mamka vzít pro výzo ještě do výtvarky. Jenže ona než se vymotala, tak už ségry skončily, takže pak jely s dědou. No a když jsme s kámoškou v aule ještě čekaly na mamku, šel právě ze školy spolužák a dal nám kytku :D Jasně, že něco říkal, ale to neřešte..:D Nejspíš jen tak ze srandy :) No a teď ji mám tady ve váze :D Takže pak až pro mě přijela mamka, tak jsme i se ségrou jely pro výzo ještě do výtvarky. Tam jsem jen přišla, dala učitelce čokoládu a odešla s vysvědčením. Jako to je jen jedna jednička :) Pak jsme ještě jely do cukrárny a tam jsme byly, než jsme to nesnědly. Měla jsme indiána a medovník♥ A pak jsme jely domů. Doma jsme si se ségrou pořád dělaly na potvory, ale tak to je u nás každodenní :D A pak jsem si skládala oblečení do skříně. Ještě předtím jsem byly ukázat výzo babičce a dědovi a dostaly jsme každá 200. No a pak jsme si až před obědem začaly chystat oblečení, protože... zítra odjíždíme na dovolenou! Ale nachystala jsem si jen část, po obědě jsme chvilku byla u babičky a pak jsem si nachystala další část. No a pak jsem se dívala na TV a když byla reklama, chystala jsem si ty věci. Pak jsem ještě udělala outfit a napsala důležitý článek o prodloužení giveaway! Do pěti jsem se dívala na tu TV a pak jsem si ještě chystala nějaký věci. Potom jsem ještě vysála a utřela prach. A pak jsem se šla umýt. Potom jsme si ještě dochystala pár věcí. No a pak jsem začala psát tento článek. Teď si ještě podle takovýho chytrýho seznamu zkorntroluju, jestli jsem něco nezapomněla a pak se asi se budu dívat na PLL.
Tak teda k nadpisu. Zítra odjíždíme na dovolenou, jak jsem psala. A budeme tam týden, tedy až do 6. července. Takže celý ten týden tady nebudou články. Je to hlavně pro AFFS, že nebudou mít co obíhat. Ale já zřejmě ano, protože jak jsme se dnes dozvěděla, na té ubytovně je zdrma WIFI, takže super :D To znamená, že jestli budu stíhat a jestli to půjde, tak bych mohla obíhat mé Affíky :) No ale vy to berte z té lepší stránky - týden klid ode mě, co víc si přát? :D Tak tedy se tu mějte a bye bye! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Prodloužení GIVEAWAY!

28. june 2013 at 17:10 | ♥Ivett♥ |  Souteže a giveaway
Ahoj!
Mám pro vás moc důležitou informaci! Včera jsem nějak zapomněla na to, že má být vyhodnocena giveaway, za což se vám velice olouvám. Vzpomněla jsem si na to až v noci :D Ale dnes to bohužel zaslat nemohu, protože to nesmí být provedeno před zraky mojí mámy, která je dnes celý den doma :D Takže jsem se rozhodla giveaway PRODLOUŽIT!!! Stále tedy ještě máte šanci přihlásit so do ní a to až do 8. 7. 2013! Proč zrovna v tu dobu a ne někdy, až nikdo nebude doma, se dozvíte dnes v deníčku. Moc se za vše omlouvám, ale doufám, že vám to moc nevadí a že se snad někdo další přihlásí.
Do giveaway se můžete přihlásit TADY!


Peach&gold outfit ;)

28. june 2013 at 16:41 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
I když je dnes poslední den školy, přesto moc nestíhám..:D No ale to je fuk. K outfitu. Udělala jsem si ho už včera, protože jsem věděla, že dnes nebudu mít čas. Zase jsem uděalal outfit s šaty. Ty jsou v broskvové barvě. K nimu jsme dala boty a kabelku ve stejné barvě, ale měla jsme strašný problém najít vhodnou kabelku. No a dál jsem přidala zlaté doplňky - náhrdelník s ptáčkem, náušnice s ptáčky, zajímavý prstýnek na čtyři prsty a takový náramek. Tak snad se outfit líbí :)
Jinak dnes tu ještě budou dva velmi důležité články - jeden, ve kterém se dovíte o co jde, až tu bude a druhý deníček, ve kterém bude obzvlášť pro AFFS velmi důležité info. Takže zatím čau! ;)

keep your mind wide open.

27. june 2013 at 19:22 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska si musím pohnout, protože toho chci sithnout vidět co nejvíc :) Takže začneme.
Dnes jsme šly celý druhý stupeň + páťáci do kina, jako to bývá každý rok. Tam nám nejdřív ředitelka něco řekla ke každé třídě a pak zástupkyně zase řekla jména žáků, kteří se někde zúčastnili a tak a vždycky jsme si museli stoupnout.. Já naštěstí ne..-.- Ale pak ještě vždycky z každé třídy někdo vystoupil na pódium, což jsme taky nebyla já, ale potom tam ještě šli všichni, co byli na doměnovým zájezděm a to už jsem byla já, společně se dvěma spolužačkama. Ale to bylo docela v pohodě. No a pak nám popřáli hezký prázdniny atd. a potom už nám pustili film. Jmenovalo se to Most do země Terabithia. Podle ohlasů lidí ze třídy, co žu to videli jsem si myslela, že to bude blbina, ale nakonec se mi to fakt líbilo :) No, takže jsme se dívali na film. Pak jsme šli zpět do třídy, ale po cestě nám ještě tířdní celé třídě koupila zmrzlinu. Když jsme došli do školy, byli jsme prostě celou dobu ve třídě. Já se dvěma kámoškama jenom do dvanácti, protože jsme měly tu omluvenku. Takže jsme dělali kraviny :D Pak jsme šly teda ze školy a původně jsem měla jet busem domů. Jenže kámoška mě poprosila, jestli bych s ní nešla k zubařce, takže jsem šla. Teda spíš na rovnátka, abych byla přesnější. Po cestě nás ještě zastavili nějací, tak... okolo patnácti, šestnácti let staří "kluci" a na něco se nás ptali :D Že prý, jestli je něco u nás ve škole, asi chtěli jít na tu rozlučku deváťáků, nebo já nevím. No, tak jsem jim něco řekly a šly jsme dál. Došly jsme, ale jako na potvoru měla zubařka samozřejmě ještě polední pauzu :P Tak jsem tam čekaly skoro do jedné. Pak jsme ještě chvilku čekaly v čekárně. No a pak už byla kámoška na řadě, tak jsem šla s ní. Trvalo to asi do půl druhé. A pak jsme šly hned naproti na zastávku, kde byla i další kámoška a odkud nám za chvilku jel bus. Když jsem dojela domů, ohřála jsme si oběd a asi do tří jsem se dívala na TV. Pak jsme šly se sestrou dnes naposledy do flétny. Dneska to tam bylo dobrý :) Domů jsem došla asi o půl paté. A do pěti jsem se ještě dívala na TV. Pak jsem chvilku byla na PC a udělala outfit. Potom jsem se umyla.Pak se tu ségra na něco dívala a teď jsem chvilku byla na tumblru. A taky jsem si začala stahovat ten film, na kterým jsme byli v kině. No a teď se budu dívat na PLL.
Zítra čekejte asi jen outfit a deníček. A taky malé upozornění, obzvlášť pro AFFS. Mějte se! ;)


lalalailovemusic: the—personal—quotes: my—teen—quote: Are you a teen? This blog is just for you!Black&pink outfit :)

27. june 2013 at 17:31 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
V rychlosti tu pro vás mám dnešní outfit. Dnes jsem ho udělala se šaty. Ty jsou takové růžové s černým páskem, takže jsem této kombinace barev využila a celý outfit udělaola v těchto barvách. Dlouho jsem vybírala boty a nakonec jsme dala t\yto klasické černé na podpatku. Dále jsme zvolila tuto ružovoučkou kabelku, náhrdelník s černým srdcem, stejně jako jsme černé sredce použila u náušnic a poslední věcí je zlatorůžový prstýnek. Doufám, že se outfit líbí. Jinak teď už nemám moc času se tu rozepisovat, takže si počkejte na deníček. Zatím čau! ;)

we wanna stay forever young.

26. june 2013 at 19:57 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Takže vážně moc nestíhám, tak se pokusím vzít to trochu fofrem :)
Dneska to ve škola byla pohoda. I když závidím těm, co už dnes dostávalu vysvědčení, my ho dostaneme až v pátek :P Ale zase minulý rok jsme končili o týden dřív no :D No, takže první hodinu jsme byli ve třídě, kde jsme prostě jen tak byli.. A pak jsme hráli Twister, sranda jak něco :D Od druhé hodiny jsme byli v jiné učebně, kde jsem se dívali na filmy. Nejdřív jsme se dívali na Rec. Horor...A bylo to fakt dobrý :D Nejdřív jsem byla ze začátku prostě taková...víte co, jak při hororech prostě, ale pak jsem se tam někde i chlámala :D Teda jenom trochu, ale to je jedno :D No a když jsme se dodívali, tak jsme se chtěli podívat na dvojku, ale nikde to nešlo spustit.. No, ještě předtím tam na chvilku zapli Scary movie 4, ale jenom na chvilku :DDD A po tom Rec jsme se nakonec dívali na Pařbu ve Vegas, ale taky dobrý :DD Dost dobrý :D Ve dvanáct jsme se dvěma kámoškama už šly na bus, máme omluvenku. Doma jsem byla asi o tři čtvrtě na jednu a šla jsme si ohřát oběd. No a dívala jsme se na TV. Nejdřív tam šlo Jak jsem poznal vaši matku :D No a pak jsem se ještě asi do pěti dívala na TV. Pak jsem šla do knihovny. Dneska naposledy a byly tam nějaký nový knížky, takže jsem si vzala tři. No, když to shrnu, na prázdniny mám čtyři knížky z knihovny (jednu jsme vyhrála), pak tři knížky co jsme si objednala, jednu co jsem vyhrála a potom... pět knžek, co jsem dostala a co jsem si šetřila na prázdniny.. Takže recenzí bude opravdu hodně :D No, po knihovně jsem se šla umýt. Pak jsem byla na PC a udělala outfit. A pak jsem byla chvilku na tumblru a teď píšu deníček. A teď se tu budu muset nejdřív dívat na takovou kravinu se ségrou, protože to ona chce :P Ale to snad jenom chvilku a pak na PLL :)
Zítra čkejte outfit a deníček. Mějte se! ;)

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.


Black&white outfit :)

26. june 2013 at 18:54 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Zase nestíhám!! Ale to je jedno :D Jsem tady jen v rychlosti s outfitem. Dneska jsem ho udělala do černobíla to velice jednoduše. Prostě jsem si jen vybrala tričko, které se mi strašně líbílo, jak vidíte, je bílé se smajlíkem. K němu jsem dala obyčejný černý kalhoty, bílé balríny a černou tašku. No a pak jsem přidala stříbrný řetízek s foťákem, náušnice se smajlíky a bílou mašličku do vlasů. Tak snad se outfit líbí. Dnes ještě čekejte rychlý deníček. Zatím čau! ;)


Trip to Brno :)

25. june 2013 at 18:54 | ♥Ivett♥ |  Photographs ;)
Ahoj!
Tak doufám, že mi sestra navrátí mobil do té doby, abych stihla publikovat tento článek :D Ale k věci. Dnes jsme tedy vybraní z tříd mám dojem od páté třídy jeli na odměnový zájezd. A to do Brna a okolí. Z naší třídy jsme jela já a dvě spolužačky. Ráno mě a kamarádku zavezl můj taťka do školy. Myslím, že už od rádna mírně pršelo. No, o tři čtvrtě na sedm přijel autobus a nastoupili jsme. Jeli jsme asi hodinku do Brna. Tam jsme vystoupili a jako první jsme šli na plavbu lodí po nějaké přehradě. Ale nejdřív jsme tak půl hoďky čekali a byla fakt kosa..:) Pak jsme nastoupili na loď a asi hodinu jsme pluli. Ale pak už to byla docela nuda :D Po plavbě jsme busem jeli k brněnské ZOO. Tam jsme se nějakým způsobem dostali a měli jsme hodinu, tedy do dvanácti, rozchod. Já se dvěma kámoškama ze třídy a se dvěma o rok mladšíma kámoškama jsme šly víceméně spolu, ale prošly jsme jenom část, protože se nám nechtělo.. Co si pamatuju - viděli jsme nějaký ptáky, nějaká raztomilá zvířátka, jejichž jména si nepamatuju, velkýho "tygříka", pak takovou tu črně tečkovanou kočičku (:O nemůžu si vzpomenout jak se jmenuje :D), dál mědvědy krcosi (už si nevzpomínám :D), lahctana a ledni medvědy...medvídky♥ :D Pak jsme si každá koupily hranolky a potom už jsme šly zpátky, kde byl sraz..No a ze ZOO jsme jeli asi půl hodiny na hrad Špilberk, kde jsme šli do věznice Kasemuty (snad je to správně -.-). A tam jsme měli asi hodinový průvod a bylo to docela dobrý :) Ovšem moc se mi tam nechtělo fotit, ale pár fotek mám :D No a odtamtud jsme původně měli mít ještě rozchod v Brně, ale kvůli nepříznivému počasi jsme se domluvili o zrušení této část, což mě osobně vůbec nevadí :D Právě naopak, jásala jsem, když jsme pak domů dojela asi o půl čtvrté, což je dvě a půl hodiny dříve. Ale ještě o cestě autobusem. Skoro celý autobus tam usnul :D Na mě to už pak taky trochu padalo, ale vydržela jsme to :D A dělali jsme si srnadu ze zástupkyně... Já jsem kámošce řekla, že když spí, vypadá jak buldog :DD A prostě jsme z toho celou dobu nemohly :DDD No, potom domů nás dovezl kámoščin taťka. A pak jsme se doma jne s kakakem dívala na TV a teď jsem na počítači. Následovat budou fotky, kterých tentokrát ale není moc, protože se mi fotit moc nechtělo :D Ale snad vám to nevadí ;) Jinak dnes už deníček nebudue, protože tohle je vlastně deníček, že :D Mějte se! ;)

...více v celém článku

Blue&yellow outfit :)

25. june 2013 at 17:24 | ♥Ivett♥ |  Outfits♥...
Ahojky!
Jsem velice ráda, že jsme dnes ze zájezdu přijeli asi o dvě a půl hodiny dřív :D Důvodem bylo hlavně to, že pršelo. Takže jsem si před chvilkuo udělala outfit, ke kterému se teď krátce vyjádřím. Dnes je tedy hlavně ve žluté a modré bravě. Tričko se mi strašně líbí, ani nevím proč :D K němu jsem vybrala jednu z barev, které na tričku jsou a tedy v modré barvě jsem zvolila kalhoty. Dál žluté conversky a modrou kabelku. A pak modré náušnice, takový letní náramek a stříbrný prstýnek. Outfit neni dokonalý, ale přesto doufám, že se někomu zalíbí.
Jinak teď nevím, jak to stohnu, ale ráda bych ještě stihla sepsat doufám krátký článek o dnešním výletu. Takže asi tak: buď stihnu ten článek nebo nic :D Zatím čau! ;)


mirrors are just a glass and you are more than that.

24. june 2013 at 20:58 | ♥Ivett♥ |  ♥♥My diary♥♥.... :DD
Ahoj!
Dneska absolutně nestíhám!!! Ale stejně to byl super den :) No, takže asi tak: musím si mega pohnout, takže jdu na mega rychlý deníček.
Dneska jsme ve škole jenom odezvdávali učebnice. Ale šlo to doooost pomalu :D Tak jsme tam dělali kraviny a byla prdel :D Ale pak už mě jedna spolužačka dost ale fakt dost štvala :D A my jsme taky dneska dost naštvalu učitelku, měli jste slyšet, jak po nás řvala :D Ještě jsem si o jedné přestávce šla pro další knížku, která mi přišla a ta se jmenuje "Jsem roztříštěná". A ségra mni zítra zajde pro další a tou je "Zvláštní znamení". No, po škole jsem šla doml a cestou jsem se stavila na točenou zmrzku, která je u nás nově..Ale teda nic moc a je jenom citronová :P Pak jsem se doma doma dívala na TV. A to asi do čtvrt na pět. Pak pro mě přišla kámoška a nejdřív jsme šly ven fotit. Jenže pak začalo pršet, tak jsme šly k nám. Tam pak přišly i naše sestry. Rodiče byli pryč, takže super. Doma jsme hlavně dělaly kraviny :D Třeba jsme zaply písničku a já jsme si stoupla na balkon a tam jsme v dešti dělala blbiny :D A další kraviny na tento způsob. Mimochodem musít si pustit tohle: http://www.youtube.com/watch?v=PC1vpJXKyxQ :O Dokonalost :O A teď jsem našla i druhou část: http://www.youtube.com/watch?v=2Jl6zQJlkug :O No a pak jsme se ještě dívaly na nějaký fotky. Kámoška se sestrou odešla asi okolo šesté a já jsem se pak šla umýt. Pak jsem si udělala kakao a dívala jsme se na jeden seriál. Potom přijeli naši a já jsem si šla ještě umýt boty. A pak jsem byla na tumblru, na blogách a před chvilkou mi dala mamka tu knížku, kterou jsem vyhrála a kterou mi vyzvedla na poště. Je to teda knížka "Měděný jezdec". Jak vidíte, na prázdniny mám o čtení postaráno♥ :D Ale problém je, že i po úklidu už to nenarvu do knihovny :D No nic. Teď tohle dopíšu a ještě si budu chystat věci na zítra, protože jedeme na odměnový zájezd :P Takže se loučím.
Zítra asi čekejte jen outfit a pak bych kdyžtak zase udělalal jen samotný článek o výletě. Mějte se! ;)

P.S.: Tohle jsem našla u Jacqueline na blogu a prostě nemůžu..:'( :') http://www.youtube.com/watch?v=9eOyXRX3Eao

If you’re a teen you must follow this blog.

If you’re a teen you must follow this blog.

dondianda: San Francisco through the fog